444 6 379

İstanbul’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstanbul gibi bir metropolde kısıtlı bütçesi olan kişilerin dahi ev sahibi olması için farklı fırsatlar sunulmaya devam ediyor. En kısa süre içerisinde bu büyük şehrin en güzel semtlerinde kendi bütçenize uygun bir biçimde satın alım adımını tamamlayabilirsiniz. Finansevim bu konuda sizin için gerekli olan tüm önlemleri alacaktır. Kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek sizin için kazanımın da adreslerindendir! İstanbul’da kira öder gibi ev sahibi olmak için firmanın yetkilileri ile iletişime geçerek ilk adımınızı atabilirsiz.

Peşinat Ödeme Süreci Nasıl İşlemektedir?

Finansevim müşterilerin peşinat ödeme zorunluluğunu kaldırmıştır. Kişilerin en kısa süre içerisinde hızlı ve güvenilir bir biçimde erişimini tamamlaması ve peşinat olmadan aylık ödemeler ile bir konut sahibi olması mümkün kılınmaktadır. Elinizde bir birikim olmasa dahi tüm bu fırsatlardan faydalanmak artık sizin için harika bir kolaylığa bürünecek!

Aylık ödeme planının hazırlanması da kişilerin kendi bütçelerine uygun biçimde planlanmaktadır. Siz de verimli ve sorunsuz bir erişim adımının şekillendirilmesi için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Peşinat ödeme ya da faiz tutarını ödeme gibi sıkıntılar olmadan konut sahibi olmak artık ulaşılmaz bir hedef değil. Sorunsuz şekilde tüm bu fırsatlardan erişim adımını tamamlayabilir, sürecin tadını çıkarabilirsiniz!

Ödeme Aralıkları Nedir?

 • Kişilerin kendi bütçelerine uygun şekilde taksit sayısını belirleme hakkı da bulunuyor.
 • En fazla 360 adet taksit yapılmaktadır.
 • Bu şekilde aylık geliri oldukça kısıtlı olan kişilerin dahi kusursuz şekilde aylık tasarrufları üzerinden bir hane sahibi olmaları mümkün kılınmaktadır.
 • Kira ödemek yerine aylığınızın o kısmını bu ödemeye ayırmanız gelecekte ekonomik bağlamda derin bir nefes almanızı mümkün kılacaktır.
 • Bu sistem kullanıcıların memnuniyeti ve güvenliği üzerine kuruludur.
 • Sistemde tek bir aksaklık dahi olmadan konutların teslim edilmesi ve ödeme aşamasının tamamlanması için önlemler alınmıştır!

Kendi İsteklerinize Uygun Bir Konut Seçin!

Bütçenize uygun olmasının yanı sıra genel minvalde kendi isteklerinize uyumlu olan bir seçimde bulunmak da sizin için harika bir fırsat olacaktır. Siz de bu sistemden muhteşem biçimde faydalanabilmek için en doğru yerde bulunuyorsunuz. Kazanım elde etmek, tasarruf etmek ve bir konut sahibi olmak Finansevim firmasının öncülüğünde daha kolay olacaktır.

Bu alanda uzman isimleri görevlendirmiş olan firma müşteri memnuniyetinin en yüksek dereceye çıkması için özel olarak ayarlamıştır. Bu muntazam sistem sizin için yüksek verimliliğin en yeni adresi olacaktır!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM