444 6 379

Isparta’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ekonominin geçirdiği değişimlerden kaynaklı olarak bireyler ev sahibi olma istekleri de giderek artış gösteriyor. Ev sahibi olabilmek için ellerinde yeterli derecede birikimleri bulunmayan kişiler bu konuda araştırmalarını yaptıkları zaman içerisinde ev sahibi olma hayalleri için avantajlı yöntemleri araştırma yoluna giriyorlar. Bu araştırma içinde avantajlarını daima sunan Finansevim sayesinde hayal olarak görülen ev almak çok daha kolay bir şekilde karşılarına çıkıyor.

Isparta’da Ev Sahibi Olmak

Birçok kişinin hayali olarak karşılarına çıkan ev sahibi olma hayali Finansevim sayesinde kira öder gibi ev almak sayesinde gerçeğe dönüşüyor. Isparta içinde Süleyman Demirel Üniversitesi içerisinde öğrencilerin öğrencilik hayatlarında ailelerin destek amacıyla ev almaları gerçekleşebildiği gibi Isparta’nın temiz ikliminden yararlanmak isteyen ailelerde bu şehir içerisinde ev sahibi olmak istiyorlar. Bu amaçları uğruna kendi bütçelerine uyan ev fiyatlarının araştırmasını yapıp ödeme çeşitlerini Finansevim şubeleri yardımı ile gerçekleştirebiliyorlar.

Isparta’da Finansevim İle Ev Almak

Herkesin ev sahibi olmasını kolaylaştıran bir kurum olan Finansevim Isparta’da ev almak isteyenler için kolaylıklarını müşterilerinin karşısına çıkartıyor. Bu yaptığı uygulamada birikimi olmasa da vatandaşların ev sahibi olmalarında katkılarını sunuyor. Bu ev sahibi olma yolunda ödemeyi ise bir taksit fiyatını Isparta’da kira fiyatları ile eşleştirerek bu ödeme koşulunu ortaya seriyor. Bu sayede vatandaşlar kendi evlerinde kira öder gibi oturarak en sonunda ödedikleri kiraya yakın taksit bedelinin vadesinin bitmesi sonucunda evlerine temelli kavuşmuş oluyorlar. Bu ödeme sayesinde ellerinde büyük miktarda birikimi olmayan kişilerde faydalanabiliyor.

Isparta’da Yaşam

Akdeniz şehirlerinden birisi olan Isparta göller yöresinde olmasından da kaynaklı olarak doğal güzelliği içerisinde bulunan güzel şehirlerimizden biridir. Bu şehrimizde yaşam kalitesi gün geçtikçe artığı için sakin ve doğal güzelliği bir arada bulmak isteyenler için vazgeçilmez bir konumdadır. Güller diyarı olması dolayısıyla şehrin içerisinde güzel kokunun hakim olması gül gibi yaşamı da beraberinde sunar.

Isparta Finansevim Şube

Yatırım ya da oturum amacıyla alınabilecek olan bu evler için Finansevim şubesine giderek gerekli bilgileri edinmeniz takdirinde ev alma hayalleriniz bir adım daha yakın ve kolay olacaktır. Piri Mehmet Mah. Mimar Sinan Cad. 1714 Sok. Mustafa Nuri Şener İş Hanı No:46 Merkez /Isparta adresinden ulaşacağınız Finansevim şubesi ile gerekli bilgiyi alabilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM