İnsan Değerleri
Finansevim olarak emeğe fazlasıyla değer veririz. Bu çatı altındaki her aile bireyinin sahip olduğu yetenekleri görür, gelişimine katkı sunarız.

Biz Çalışkan Bir Aileyiz!


Finansevim olarak emeğe fazlasıyla değer veririz. Bu çatı altındaki her aile bireyinin sahip olduğu yetenekleri görür, gelişimine katkı sunarız. Çünkü biliriz ki önce bireyden başlayan refah, topluma oradan da tüm ülke ekonomisine aynı yapıcı etkiyi sağlar. Finansevim çalışanlarımız için önemli bir eğitim kampüsüdür. Hem sektör içi hem sektör dışı eğitimlerle kişisel gelişimlerine yatırım yapar, aile üyelerimizin kendine güvenen, değer üreten ve bundan kazanç sağlayan birey olmalarına fırsat tanırız.

Öğrenmeye Sürekli Açığız!


Her deneyim yeni bir bilginin kapılarını açar. Biz de hem pratikte olan saha tecrübelerinden ders çıkartırız hem de teorikte bilgiye ulaşarak kendimizi geliştirir yeni kazanımlar elde ederiz.

Aile Olmak Birlikteliği Pekiştirir!


Bir ekibin yapabilecekleri bir kişinin koca bir ekibin yapabileceklerine ulaşmak için harcadığı vakit ve enerjinin her zaman üstündedir. Finansevim aile üyelerinin birlikte çalışmasını sonuna kadar destekler.

- Ekip empatisini teşvik eder,
- Farklı fikir ve görüşleri cesaretlendirir,
- Ortak kararlara yönlendirir, bilgiyi paylaşıma açar,
- Sorunlara değil çözüme odaklı bilinç geliştirir,
- Ekipler arası işbirliğini mümkün kılarız.

Finansevim Ailesine Katılım Süreci


İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörlüğü işe alım süreçleri adaylarımızın ilanlarımıza başvuru* yapmasıyla başlamaktadır. Açık pozisyonlarımız kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır. Adaylarımız bu portal üzerinden ve şubelerimizdeki Finansevim iş başvuru formunu doldurarak başvuru işlemini gerçekleştirebilir. Açık pozisyon olması ve adaylarda aranan niteliklerle eşleşmesi halinde değerlendirmeye alınacak olup, ilk elemeleriniz Finansevim İnsan Kaynakları birimi işe alım uzmanları tarafından yapılacaktır. Bu elemeyi geçtikten sonra birinci mülakata davet edileceksiniz, buradaki sonucunda olumlu olması halinde ikinci mülakata davet edilmeyi haketmiş olacaksınız. Sonrasında alacağınız eğitim ve iş teklifimize olumlu cevap vermeniz halinde Finansevim çatısı altında ailemizin bir üyesi olacaksınız.

*Başvurularınız Finansevim İnsan Kaynakları havuzunda Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında depolanmaktadır.

Eğitim Her Şeydir!


Ailemize dahil olan çalışma arkadaşlarımız sektörün ilk eğitim merkezi olan Finansevim Kampüs’te ihtiyaçlarının analiz edilip raporlanmasının ardından nokta atışı eğitimlere başlar. Böylelikle her iki taraf için gereksiz zaman kaybının önüne geçer, sahaya hızlıca dahil olmalarını sağlayarak deneyimli personelimizin maksimum performansla yerine getirdikleri iş gücüyle aynı seviyeye çıkmalarını sağlarız. Çalışanlarımızın edindiği saha tecrübelerinden oluşturduğumuz eğitim senaryolarını hem yeni aile üyelerimizin eğitiminde kullanır hem de güçlü bir Kurumsal Hafıza oluştururuz.

Açık Pozisyonlar

ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.