444 6 379

Hatay’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Yıllardır kirada oturan ve bundan yorulan insanlar benzer şartlarda ev sahibi olmak yani kira öder gibi ev almak istiyor. Bu artık hayal değil, vade farkı ve faiz ödemeden uygun taksit imkanları ile ev sahibi olanız için Finansevim size birçok cazip teklif sunuyor. ,

108 Şube İle Geniş Hizmet Ağı

Her ne kadar bankalar konut kredilerinde faiz oranlarını düşürse de halen ülkemizde dar gelirli vatandaşlarımızın mevcut faiz oranları ile ev almak istemesi gerçeğe dönüşemiyor. Finansevim şubeleri tam bu noktada sizlerin yanında, ülke genelinde 108 şube ile çok geniş bir hizmet ağına sahip olan firma tasarrufa dayalı finans sistemi uygulaması ile en uygun şartlarda konut edinme fırsatı sağlıyor.

Bütçene Göre Ödeme Planı

İnsanların yatırım yapmasını ya da ev sahibi olmasını sağlayan sistem faizsiz ve vade farksız fon sistemi üzerine kurulu, 3 farklı fon modeli ile sunulan sistemde ayrıca bir yatırım bedeli bulunmasına gerek yok. Çünkü sistem peşinatsız konut edinme olanağına da sahip, 240 aya varan vade imkânlarının bulunduğu modellerde aileler kendi bütçelerine göre ödeme planı yapabiliyor.

İlk Çalınan Kapı Finansevim Oluyor

Firmanın tüm bu avantajları Hatay’da ev almak isteyen vatandaşlar içinde geçerli, medeniyetler kenti Hatay son yıllarda yaşamak için tercih edilen önemli kentler arasında. Tarihi dokusu, medeniyetlere ev sahipliği yapmasının verdiği avantaj ile sahip olduğu zengin mutfağı. Ve onlarca farklı cazibesi ile insanları büyüleyen Hatay kira fiyatları birçok kente göre oldukça yüksek. Bu nedenle Hataylıların ve Hatay’da hayatını sürdürmeye karar verenlerin ev aramaya başlamadan önce ilk çaldıkları kapı Finansevim oluyor.

Ev Sahibi Olmanız İçin Tüm Olanaklar Sizi Bekliyor

Dumlu Pınar Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:4 İskenderun adresinde faaliyetlerini yürüten şube kentin yaşam alanlarını, hangi mahallenin gelecek vaat ettiğini ve elbette ki ödeme şart ve planlarını belirleme konusunda uzman bir kadroya sahip. Vatandaşları yormayan, sıkıntılarından kurtarmayı hedefleyen Finansevim Hatay’da ev sahibi olmanız için tüm olanakları size sunuyor.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM