444 6 379
Hakkımızda

Dünyada uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemini faizsiz olarak Türkiye’de uyguluyoruz.

Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu sistemi ülkemiz insanlarının da hizmetine sunmak için çıktığımız bu yolda, ilk hedefimiz; insanlarımızın alım gücünü nasıl kolaylaştırmak oldu. Bu hedefimizi belirlerken ilk sorumuz insanlarımızın en uygun ve avantajlı yollarla faiz ödemeden, evden arabaya, arsadan ofise ve hatta evlilikten eğitim ihtiyaçlarına kadar tüm gereksinimlerini nasıl karşılarız oldu ve dünyada uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemini faizsiz olarak Türkiye’de uygulamaya başladık. Bu sistemi uygulamaya başlarken öncelikle Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistemi hakkında Türkiye’deki en tecrübeli yol arkadaşlarını bir araya getirerek başladık. Alanında hepsi birbirinden tecrübeli ve deneyimli kadromuz ihtiyaçların belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modellemeleri en ince ayrıntısına kadar sunmaktadır. Bu sistemi sunarken, insanlarımızın sadece ev ve araba gibi ihtiyaçlarını düşünmedik. Bugün ülkemizde küçük birikimlerini bir araya getirmek isteyen ve bu birikimle iş kurmak, eğitimini sürdürmek, evlilik hayalleri kurarak mutlu bir yuva sahibi olmak isteyen binlerce insanımızın bu hayallerine kavuşmaları için alternatif çözümler ürettik. Biz bu yola çıkarken öncelikle insanlarımıza duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak, hiçbir şekilde sistemimize dahil olmak isteyen katılımcılardan kefil istemedik.

Sistemimizin sunduğu çözümlerin başında gelen kira maliyetsiz ödeme sistemi ile bu zamana kadar kira yardımı adı altında yapılan yüksek maliyetli ödeme sistemlerine son vererek insanlarımızın tüm taksit ödemelerini tasarrufa dayalı kira maliyetsiz ödeme seçeneğini sunuyoruz. Daha öncede bahsettiğimiz gibi bizim tek amacımız karşılıklı güven duygusuyla insanlarımıza hizmet etmek. Bu nedenle yine Türkiye’de bir ilke imza attık ve bu zamana kadar sisteme katılım bedeli olarak insanlarımızdan peşin olarak toplanan katılım bedellerini, fon katılım bedelimiz olarak isteyen herkese teslimatını alana kadar taksitlendirme imkanının yanı sıra belirli sürede değil, sınırsız sürede ödeme molası imkanını da sunduk. Sunduğumuz yenilik ve kolaylıklarda sınır tanımadan her türlü imkanı sunmayı kendimize hedef edindik ve kişiye özel ödeme sistemimiz olan Relax Ödeme sistemimizi sizlere sunarak, taksitlerinizi ve ödeme aralığınızı belirleme fırsatı sunduk. Amacımız insanlarımızın küçük yatırımlarıyla büyük hedeflerine ulaşmalarıdır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM