Biz Kimiz?
Dünyada uygulanan Yapı Tasarruf Sistemi’ni Türkiye’de uyguluyoruz.

Başarmak için birlikte çalışmanın gücüne inanan bizler, Finansevim adıyla binlerce kişiyi hayallerine kavuştururken; kendimizi sürekli değişime ve evrensel ilkeleri ulusal düzeyde geliştirmeye adadık. Her geçen gün büyüyen ve tecrübe sahibi olan ailemizle birlikte; Avrupa’da 17. yüzyıldan bu yana uygulanan Yapı Tasarruf Sandığı modelini kendi topraklarımızda uygulamaya koyduk. Bu değişimin bizi getirdiği noktada bizler artık yapı tasarruf sistemlerinin güçlü temsilcisiyiz. Her zaman olduğu gibi doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe olan inancımızla; insanların alım gücünü nasıl kolaylaştırırız sorusuna yeni çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Bu ileri görüşlülük, yenilikçilik ve sürekli gelişim kültürü; milletimizin küçük birikimlerini bir araya getirmeleri ve hayallerine kavuşmaları için alternatif çözümler üretmeye yöneltti. Buradan hareketle, ülkemize ve çevremize sağlayacağımız olumlu katkılar; çalışma azmimizi her daim canlı tuttu.

Ülkemize kazandırdığımız yapı tasarruf sistemiyle konut edinmek isteyen insanlarımızı tasarruf yaparken kazandırıyor, piyasaya koşullarından bağımsız olarak kredilendiriyor ve küçük yatırımlarla büyük hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Türkiye’deki en tecrübeli yol arkadaşlarımızla ülkemize kazandırdığımız bu sistemle Türkiye’yi hayallerine kavuşturma gayesiyle durmaksızın çalışıyor, her geçen gün büyüyen ailemizle hedeflerimize hızla ilerliyoruz.


SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.