Biz Kimiz?
Dünyada uygulanan Yapı Tasarruf Finansman Sistemi’ni Türkiye’de uyguluyoruz.


Tasarruf finansman gücünüz Finansevim, binlerce kişiyi hayallerine kavuşturma hedefiyle yola çıktı. Değişimin gücüne inanan yapımız ile evrensel ilkeleri ulusal düzeyde geliştirmek için var gücümüz ile çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Kurum kültürüne verdiğimiz değer, her geçen gün Finansevim ailemizin büyümesini sağlıyor. Profesyonel çalışmalarımız ve deneyimlerimiz sayesinde Avrupa’da 17’nci yüzyıldan bu yana uygulanan Tasarruf Finansman modelini kendi topraklarımızda uygulamaya koyduk. Hayata değer katan çalışmaları tasarrufun gücü ile harmanlayarak ortaya koyduğumuz vizyon çerçevesinde, tasarruf finansman sisteminde güçlü adımlarla ilerliyoruz. Güven duygusuna, doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe olan inancımızla, bireylerin alım gücünü nasıl kolaylaştırırız sorusuna yeni çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Yenilikçi bakış açımız ve sürekli gelişim kültürümüz, milletimizin değerli birikimlerini bir araya getirmek ve hayallerine kavuşmalarını sağlamak için tasarruf finansman gücünüz Finansevim ailesini alternatif çözümler üretmeye yöneltti. Bu noktadan hareketle, ülkemize ve çevremize sağlayacağımız olumlu katkıların verdiği motivasyon, çalışma azmimizi her daim canlı tuttu.

Birlikteliğin gücüne olan inancımız ile ülkemize güven ve değer aşılıyoruz. Tasarruf finansman gücünüz Finansevim, ülkemize kazandırdığımız tasarruf finansman sistemiyle, konut edinmek isteyen insanlarımızın tasarruf yaparken kazanmalarına, piyasa koşullarından bağımsız olarak kredilendirilmelerine ve değerli yatırımlarının büyük hayallere dönüşmesine öncülük ediyor. Türkiye’deki en nitelikli yol arkadaşlarımızla ülkemize kazandırdığımız tasarruf finansman sistemiyle Türkiye’yi hayallerine kavuşturma gayesiyle durmaksızın çalışıyoruz. Her geçen gün büyüyen ailemizle hedeflerimize hızla ilerliyor, güven temelli çalışmalarımız ile geleceğin hikayelerini birlikte yazıyoruz.


ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.