Sahibinden Kiralık Ev Arayanlar Dikkat! 555 TL ile Ev Sahibi Olun!

Barınma ihtiyacı ev sahibi olma fikri gün geçtikçe güncelliğini koruyan, nüfusun artması ile birlikte tüketim toplumları için bir zorunluluk ve temel ihtiyaç dâhilinde kullanım alanı arayışı haline gelen bir istek unsuru durumuna gelmiştir. Lokasyon seçimi ve evlerin bulunduğu konum itibariyle fiyat farklılaşmasına gidilmesi, insanları ucuz konut ve şehrin kilometrelerce uzağına taşınmış insan yığını haline getirmiştir.

Şehrin konumu, okul, hastane, devlet kurum ve kuruluşlarına yakınlık, market ve diğer tüketim haznesi alışkanlıkları konut evi seçiminde ve kiralık ev arayışı sürecinde son derece etkili ve önemli unsurlardır. Merkezde olması ve saydığımız bu özellikte mecralara yakınlık, arsa fiyatlarına, kira kullanım bedellerine ve hazır konut satışı maliyetlerine özellikle yansımış, toplum barınma ihtiyacı ve hizmet alma arayışı içinde ev sahipleri ile kredi sunan faizli sistemlerce ticari meta haline getirilmiştir. Şehrin merkezi ve nice konutun yapı özelliği ve mecra hakları kapsamındaki işlek görevleri, ev kiracıları niçin adeta para kaybı borsası özelliği taşımaktadır. Her özellik ve unsur para karşılığı halini almış, evin niteliği, iç dekorasyonu ve kalitesinden çok, dışındaki alan ve konumuna dâhil edilmek istenen her türlü şehirleşme unsuru paraya çevrilerek kiracı ve ev arayışında olan bireyler den kopartılmaya çalışılmıştır.

Sahibinden kiralık ev arayanlar dikkat! 555 TL ile ev sahibi olun değeri ve vizyonu ile Finansevim çok sayıda aile ve ev geçindiren toplum için ışık kaynağı olmuş; 555 TL’ye varan taksit seçenekleri ile faizsiz senet karşılığında uzun vadede ödeme kolaylığı sunmuştur. Gelenekçi toplumlarda, kız isteme senfonisi adı altında ev, ziynet eşya ve birikimlerin sosyal statüyü belirlediği yıllardan teknoloji çağına, iş sahibi olmanın bile yeterli hale geldiği, taksitle ev alma seçenekleri ile artık nice gencin ev sahibi olduğu gerçeği ile milyonlarca insan artık yüzleşmiştir. Hayat pahalılığı ve öncelik sırasının değiştiği tüketim tolumu bireyleri olarak sistemde tutunmaya çalışıldığının bilincine ve gerçekliğine varılmıştır. Finansevim bu ölçüde gelenek sosyal statü ve değer anlayışının en büyük destekçisi ve katılımcısı olmuştur.

Kiraya ödenen mali kazançların giderek yükseliş göstermesi, hem kiracıları hem aile bireylerini sosyal ve psikolojik açıdan yıpratmış, mali kayıplar gün geçtikçe yükselişe ve değer kaybına yol açmıştır. Üretim ve kapasitenin gün boyunca çalışan emekçi kesim için dengesiz dağılım göstermesi hem arz hem talep oranını ciddi ölçüde risk altına sokmuştur. Üreten emekçi ve kiracı pozisyonu ile boşa giden para kaybı, birikim yapmayı engelleyen üstelik hiçbir getirisi olmayan ekonomik devrelere hapsetmiştir. Finansevim kiracı ve ev arayanlar için taksit seçeneği ile müşterilerine umut olmaya devam etmektedir. Böylece birikimini ev almak için değerlendirecek olan ev alıcısı müşteri, hem kendisi ev sahibi olacak, hem de taksitlendirdiği bütçe ile parası boşa gitmeyerek kendisine yatırım yapmış olacaktır.

Diğer Haberler

Finansevim’den Kimler Faydalanabilir?
Finansevim’den Kimler Faydalanabilir?

Finansevim, tasarrufa dayalı finans sistemini ülkemize faizsiz olarak sunan güvenilir bir kuruluştur. Dünyanın hemen hemen her yerinde uygulanan bu si

Detaylı Bilgi
Taksitli Ev Ankara - Ankara’da Taksitle Ev Sahibi Olmak
Taksitli Ev Ankara - Ankara’da Taksitle Ev Sahibi Olmak

Ankara’da Faizsiz ve Taksitle Ev sahibi Olmak Ankara’da taksitle ev almak Ödeme gücüne göre faizsiz ve uygun taksitlerle ev sahibi olmak herkesin hay

Detaylı Bilgi
Finansevim'den Evimi Hemen Teslim Alabiliyor Muyum?
Finansevim'den Evimi Hemen Teslim Alabiliyor Muyum?

Finansevim, Tasarrufa Dayalı Finans sistemini faizsiz olarak Türkiye’de uygulayan kurumdur. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu sistemi insanların hizmetine sunmak

Detaylı Bilgi
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.