Kredi Hesaplama Ile Uğraşmayın 555 Tl’Ye Ev Sahibi Olun!

Ekonomin zaman kavramı ile boyut kazandığı anlık finansal hareketliliğin tüm borsa alıcılarına yön verdiği küresel bir çağda hayallerinize kavuşma fikri neredeyse imkânsız bir boyuttadır. Düşleri gerçekleştirme ihtimalini zorlaştıran kavramlar ise; bankalar ve bankaların alıcılarının üzerine yükledikleri faiz oranları yüküdür.

Bankaların iş bu sözleşmelerinde yer alan finansal sapmalar ve kâr oranı yüzdeleri; müşterileri açısından altından kalkamayacak ölçüde ekonomik dar boğaza sürüklemektedir. Değeri bir ev fiyatı ile eşdeğer ücret ödeme zorunluluğu ile kredi almak için koşulmuş bir ön sözleşme niteliğine olup; talep ve istek formu kaydı, müşterilerine adeta dayatılmaktadır. Kredi hesaplama ile uğraşmayın 555 TL’ye ev sahibi olun! Önerisi ile Finansevim müşterilerine faiz oranı olmadan ev sahibi olmanın kapılarını açmaktadır. Bankalar kredi verdikleri her alıcıya kredi ödemesi boyunca taşınmazı ipotek altına almakta; Tapu Kadastro dairesince meydana gelen her türlü masraf kredi alıcısına ödetilmektedir.

Kredi ödetilmesi ve ipoteğin kaldırılması işlemi de yine müşterilerine ödetilmektedir. Alınmak istenen evin uzman incelemesi değeri ve alıcının güvenilirlik geçmişi, hane halkı gelir durumu ve dağılımını gösterir belge konut sahibi olmak isteyen ve bankaların kapısını açan herkes için istenecek mecburi belgelerdendir.

Finansevim Faizsiz Konut Desteği Sunuyor

Bankalara faiz finansmanı gerçeğine ve haksız ödeme gerektiren her türlü uygulamaya bulaşmak istemeyen, konut sahibi olmak isteyen her vatandaşın, mutlaka Finansevim gibi destekleme şubelerine başvurmaları gerekmektedir. Hâlihazırda ortalama bir maaş standardına sahip alıcılar için, temel ihtiyaçlarını karşılamak ve lüks sayılabilecek bir ev sahibi olma düşüncesi Finansevim gibi soysa destekleme şubeleri ile gerçeğe dönüşmektedir.

Birçok şubesi bulunan ve müşterilerinden birikim yaptıkları varlıklarıyla müracaat etmelerini öngören Finansevim faizsiz konut desteği ile fırsat ve farkındalık bilinci oluşturmaktadır. Ailelerin mali gücüne katkı sağlayarak taksitlendirme seçeneği ile alıcılarına rahat nefes aldıran bu şube, her fırsatta müşteri pasta grafiğini genişletmekte, gün geçtikçe finansal geçmişine ivme kazandırmaktadır. Bankaların yardımcı rol üstlendikleri elbette gerçek bir çıkarımdır, fakat banka likidite varlığı çok hassas ve iniş çıkışlı bir borsa sistemi ile dönmektedir. Bu da banka ve faiz hacmini kredi desteğine itmekte, müşterilerinden almakla hükümlü kılınmakta ihtiyacı hissettirmektedir.

Finansevim müşterilerine sundukları değer anlayışı misyonu ile sadece nüfus kâğıdı bilgileri ile kayıt – katılım şansı sunmakta, banka prosedürleri ve evrak kargaşası yaratmamaktadır. Hizmet aşama fazlalığı ve bilinmeyen birçok yabancı kavram, banka müşterileri ve takipçileri için anlaşılması zor ve stres yaratıcı süreçlerdir. Kolay anlatım dili ve destek politika haznesi ile alıcıları tarafından memnuniyetle tercih edilebilir olması Finansevim ve onun gibi destek veren tüm finans araçları için kaçınılmaz bir başarı karnesi kaydı oluşturmaktadır. Bilinçli ve ne yaptığını bilen bir müşteri profili oluşturma hedefi olup; Finansevim desteği ile esnek, hızlı, rahat ve sabit hizmet prensibi, müşterileri tarafından tercih edilme sebebi olmuş, sisteme hızlı adımlarla yürümeye devam etmeyi kendinde borç bilmiş, sorumluluk bilinci uyandırma görevi alarak yoluna devam etmiştir.

Diğer Haberler

Finansevim’Den Kimler Faydalanabilir?
Finansevim’Den Kimler Faydalanabilir?

Finansevim, tasarrufa dayalı finans sistemini ülkemize faizsiz olarak sunan güvenilir bir kuruluştur. Dünyanın hemen hemen her yerinde uygulanan bu si...

Detaylı Bilgi
Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri
Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Her insanın hayalini kurduğu ev sahibi olma olgusu ne yazık ki herkes için pek mümkün değildir. Birçok insan ev almak için kredi çekme yönteminin tek alternatif olduğu...

Detaylı Bilgi
Finansevim Ile Faizsiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın
Finansevim Ile Faizsiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Gayrimenkul alımları Finansevim sayesinde artık zorlanmadan tamamlanabilmektedir. Üstelik alımlarda müşteriler açısından pek çok avantajın kullanımı d...

Detaylı Bilgi