Kredi Hesaplama ile Uğraşmayın 555 TL’ye Ev Sahibi Olun!

Ekonomin zaman kavramı ile boyut kazandığı anlık finansal hareketliliğin tüm borsa alıcılarına yön verdiği küresel bir çağda hayallerinize kavuşma fikri neredeyse imkânsız bir boyuttadır. Düşleri gerçekleştirme ihtimalini zorlaştıran kavramlar ise; faizli sistemler ve bu sistemlerin alıcılarının üzerine yükledikleri faiz oranları yüküdür.

Faizli sistemlerin iş bu sözleşmelerinde yer alan finansal sapmalar ve kâr oranı yüzdeleri; müşterileri açısından altından kalkamayacak ölçüde ekonomik dar boğaza sürüklemektedir. Değeri bir ev fiyatı ile eşdeğer ücret ödeme zorunluluğu ile kredi almak için koşulmuş bir ön sözleşme niteliğine olup; talep ve istek formu kaydı, müşterilerine adeta dayatılmaktadır.

Kredi hesaplama ile uğraşmayın 555 TL’ye ev sahibi olun!

Önerisi ile Finansevim müşterilerine faiz oranı olmadan ev sahibi olmanın kapılarını açmaktadır. Faizli sistemler kredi verdikleri her alıcıya kredi ödemesi boyunca taşınmazı ipotek altına almakta; Tapu Kadastro dairesince meydana gelen her türlü masraf kredi alıcısına ödetilmektedir.

Kredi ödetilmesi ve ipoteğin kaldırılması işlemi de yine müşterilerine ödetilmektedir. Alınmak istenen evin uzman incelemesi değeri ve alıcının güvenilirlik geçmişi, hane halkı gelir durumu ve dağılımını gösterir belge konut sahibi olmak isteyen ve faizli sistemlerin kapısını açan herkes için istenecek mecburi belgelerdendir.

Finansevim Faizsiz Konut Desteği Sunuyor

Faiz finansmanı gerçeğine ve haksız ödeme gerektiren her türlü uygulamaya bulaşmak istemeyen, konut sahibi olmak isteyen her vatandaşın, mutlaka Finansevim gibi destekleme şubelerine başvurmaları gerekmektedir. Hâlihazırda ortalama bir maaş standardına sahip alıcılar için, temel ihtiyaçlarını karşılamak ve lüks sayılabilecek bir ev sahibi olma düşüncesi Finansevim gibi soysa destekleme şubeleri ile gerçeğe dönüşmektedir.

Birçok şubesi bulunan ve müşterilerinden birikim yaptıkları varlıklarıyla müracaat etmelerini öngören Finansevim faizsiz konut desteği ile fırsat ve farkındalık bilinci oluşturmaktadır. Ailelerin mali gücüne katkı sağlayarak taksitlendirme seçeneği ile alıcılarına rahat nefes aldıran bu şube, her fırsatta müşteri pasta grafiğini genişletmekte, gün geçtikçe finansal geçmişine ivme kazandırmaktadır. Faizli sistemlerin yardımcı rol üstlendikleri elbette gerçek bir çıkarımdır, fakat bu sistemlerin likidite varlığı çok hassas ve iniş çıkışlı bir borsa sistemi ile dönmektedir. Bu da faiz hacmini kredi desteğine itmekte, müşterilerinden almakla hükümlü kılınmakta ihtiyacı hissettirmektedir.

Finansevim müşterilerine sundukları değer anlayışı misyonu ile sadece nüfus kâğıdı bilgileri ile kayıt – katılım şansı sunmakta, faizli sistem prosedürleri ve evrak kargaşası yaratmamaktadır. Hizmet aşama fazlalığı ve bilinmeyen birçok yabancı kavram, faizli sistem müşterileri ve takipçileri için anlaşılması zor ve stres yaratıcı süreçlerdir. Kolay anlatım dili ve destek politika haznesi ile alıcıları tarafından memnuniyetle tercih edilebilir olması Finansevim ve onun gibi destek veren tüm finans araçları için kaçınılmaz bir başarı karnesi kaydı oluşturmaktadır. Bilinçli ve ne yaptığını bilen bir müşteri profili oluşturma hedefi olup; Finansevim desteği ile esnek, hızlı, rahat ve sabit hizmet prensibi, müşterileri tarafından tercih edilme sebebi olmuş, sisteme hızlı adımlarla yürümeye devam etmeyi kendinde borç bilmiş, sorumluluk bilinci uyandırma görevi alarak yoluna devam etmiştir.

Diğer Haberler

İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat!
İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat!

Ev satın almak konusu günümüzde pek çok farklı alternatif

Detaylı Bilgi
Altın Günü Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı
Altın Günü Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Ev alıcıları 3 tiptedir. Birinci tip ev alıcısı yani ev alıcılarının ezici çoğunluğu, yaşamak için bir ev satın alan insanlardır. İkinci tip ise, mülkleri indirimli ol

Detaylı Bilgi
Faiz nedir? Finansevim'de Faiz Var mı?
Faiz nedir? Finansevim'de Faiz Var mı?

Faiz hemen herkesin dilinde olan kavramlardan biridir. Üstelik bu kavramın kökeni oldukça uzun zamanlara dayanmaktadır. Bilindiği üzere nakit ihtiyacı

Detaylı Bilgi
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.