Konya'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak için kazanma olasılığınız oldukça düşük olan Faizli sistemlerin dışında bir alternatifiniz daha bulunuyor. Siz de Konya’da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatından faydalanmak için faiz unsurunun olmadığı taksitlendirmelerin oldukça makul fiyatlar ile gerçekleştirildiği Finansevim firmasından yardım alabilirsiniz.

Konut Sahibi Olmak Daha Kolay Bir Hal Alacak!

Büyükşehirlerde ev sahibi olmak sizin için Finansevim ile daha erişilebilir bir hedef halini alacak! En kısa sürede ödemeleri tamamladıktan sonra muhteşem bir yuvaya sahip olmak mümkün. Kısıtlı bütçeye sahip olan kişiler için harika bir ödeme planından istifade etmek sizin için daha kolay bir hal alacaktır. Konya’da kayda değer nitelikteki konutlardan istifade edebilmek için kredi sorunu ya da faiz miktarları ile uğraşmadan anında ödeme planını başlatabilirsiniz. Bu süreç içerisinde Finansevim sizin için en doğru yol göstericilerden biri olacaktır.

Ödeme Planlarını Kendi Bütçenize Göre Ayarlayın

Evin ödeme planını hazırlarken kişilerin aylık olarak en fazla ne kadar ödeme yapabileceği ile alakalı olarak gerekli bilgilendirme sorunsuz biçimde yapılmaktadır.


  • Siz de kısa bir süre içerisinde 12 aydan başlayarak 360 aya kadar varan taksitlendirmelerden istifade edebilirsiniz.
  • Bu kadar yüksek taksit sayısında dahi kişilerin herhangi bir ücret ödemek zorunda olmaması da verimliliği artırmaktadır.
  • Faiz ödemeleri kişilerin uzun vadede bütçelerini en net şekilde zorlayan unsurlar arasındadır.

Örneğin 1000 TL olarak alınan kredinin 1200 TL gibi biri ödeme miktarı ile kişilere sunulması bütçeyi ne kadar kısıtlayacağı hakkında size net şekilde fikir veriyor!

Muhteşem Ödeme Planlarından Anında Faydalanın!

Ödeme planlarına dahil olmak ve ev sahibi olmak adına bekleme süreniz de olmayacak! Gerekli olan başvuruların yapılmasının hemen sonrasında bir sonraki adım Finansevim firmasının muntazam görevlileri tarafından size iletilecektir. En kısa sürede ödeme planına dahil olarak kira öder gibi kendi evinize sahip olabilirsiniz.


  • Kişilerin bütçe giderleri incelendiği zaman en net açığı yaratanın kira masrafı olduğu görülmektedir.
  • Orta seviyede bir gelire sahip olan kişilerin direkt olarak maaşının neredeyse yarısının kira olarak ödendiği görülmektedir.

Bu ödeme planından muzdarip olmamak için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Kiranızı öderken aynı zamanda kişisel tasarrufunuzu yaparak kendi evinize yatırım yapmış olacaksınız.

Bu derece zor ekonomik dönemlerde dahi ev sahibi olmanın bir hayal olmadığını Finansevim tarafınıza ispat edecektir! Güvenilir konutlar ve güvenilir bir ödeme sistemi sizi bekliyor!

Diğer Haberler

Ev Almak Mantıklı mı ?
Ev Almak Mantıklı mı ?

Ev Almak Mantıklı mı? Şu an ev almak mantıklı mı? Günümüz koşullarında ev sahibi olmak herkesin öncelikleri arasındadır. Ev almanın mantıklı olup olm

Detaylı Bilgi
Finansevim'de Peşinat Ödemek Zorunlu Mu? Çalışma Bedeli Nedir?
Finansevim'de Peşinat Ödemek Zorunlu Mu? Çalışma Bedeli Nedir?

Finansevim, tasarrufa dayalı ev alımlarında öncü firmalar arasında yerini almış durumdadır. Bilindiği üzere günümüzde normal yollardan ev alımları bel

Detaylı Bilgi
Finansevim'de Arabanız Peşinat Olarak Kullanılabilir mi?
Finansevim'de Arabanız Peşinat Olarak Kullanılabilir mi?

Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ‘tasarrufa dayalı finans sistemi, Finansevim’in Türkiye’de uyguladığı bir sistemdir. Kurum olarak, amacımız, bize başvuranların alı

Detaylı Bilgi
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.