Konya'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak için kazanma olasılığınız oldukça düşük olan Faizli sistemlerin dışında bir alternatifiniz daha bulunuyor. Siz de Konya’da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatından faydalanmak için faiz unsurunun olmadığı taksitlendirmelerin oldukça makul fiyatlar ile gerçekleştirildiği Finansevim firmasından yardım alabilirsiniz.

Konut Sahibi Olmak Daha Kolay Bir Hal Alacak!

Büyükşehirlerde ev sahibi olmak sizin için Finansevim ile daha erişilebilir bir hedef halini alacak! En kısa sürede ödemeleri tamamladıktan sonra muhteşem bir yuvaya sahip olmak mümkün. Kısıtlı bütçeye sahip olan kişiler için harika bir ödeme planından istifade etmek sizin için daha kolay bir hal alacaktır. Konya’da kayda değer nitelikteki konutlardan istifade edebilmek için kredi sorunu ya da faiz miktarları ile uğraşmadan anında ödeme planını başlatabilirsiniz. Bu süreç içerisinde Finansevim sizin için en doğru yol göstericilerden biri olacaktır.

Ödeme Planlarını Kendi Bütçenize Göre Ayarlayın

Evin ödeme planını hazırlarken kişilerin aylık olarak en fazla ne kadar ödeme yapabileceği ile alakalı olarak gerekli bilgilendirme sorunsuz biçimde yapılmaktadır.


  • Siz de kısa bir süre içerisinde 12 aydan başlayarak 360 aya kadar varan taksitlendirmelerden istifade edebilirsiniz.
  • Bu kadar yüksek taksit sayısında dahi kişilerin herhangi bir ücret ödemek zorunda olmaması da verimliliği artırmaktadır.
  • Faiz ödemeleri kişilerin uzun vadede bütçelerini en net şekilde zorlayan unsurlar arasındadır.

Örneğin 1000 TL olarak alınan kredinin 1200 TL gibi biri ödeme miktarı ile kişilere sunulması bütçeyi ne kadar kısıtlayacağı hakkında size net şekilde fikir veriyor!

Muhteşem Ödeme Planlarından Anında Faydalanın!

Ödeme planlarına dahil olmak ve ev sahibi olmak adına bekleme süreniz de olmayacak! Gerekli olan başvuruların yapılmasının hemen sonrasında bir sonraki adım Finansevim firmasının muntazam görevlileri tarafından size iletilecektir. En kısa sürede ödeme planına dahil olarak kira öder gibi kendi evinize sahip olabilirsiniz.


  • Kişilerin bütçe giderleri incelendiği zaman en net açığı yaratanın kira masrafı olduğu görülmektedir.
  • Orta seviyede bir gelire sahip olan kişilerin direkt olarak maaşının neredeyse yarısının kira olarak ödendiği görülmektedir.

Bu ödeme planından muzdarip olmamak için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Kiranızı öderken aynı zamanda kişisel tasarrufunuzu yaparak kendi evinize yatırım yapmış olacaksınız.

Bu derece zor ekonomik dönemlerde dahi ev sahibi olmanın bir hayal olmadığını Finansevim tarafınıza ispat edecektir! Güvenilir konutlar ve güvenilir bir ödeme sistemi sizi bekliyor!

Diğer Haberler

Şanlıurfa'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Şanlıurfa'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Şanlıurfa’da faizli sistemlerin dışında taksitli bir biçimde uygun fiyatlara ev sahibi ol

Detaylı Bilgi
Taksitli Ev Ankara - Ankara’da Taksitle Ev Sahibi Olmak
Taksitli Ev Ankara - Ankara’da Taksitle Ev Sahibi Olmak

Ankara’da Faizsiz ve Taksitle Ev sahibi Olmak Ankara’da taksitle ev almak Ödeme gücüne göre faizsiz ve uygun taksitlerle ev sahibi olmak herkesin hay

Detaylı Bilgi
Finansevim, Şubeleşme Ağıyla Hızla Büyüyor!
Finansevim, Şubeleşme Ağıyla Hızla Büyüyor!

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler tüm dünyada kullanım alanlarını artırmaktadır. Ancak bu sistemlerin kullanımı için tercih edilecek olan firmaya dikkat etmek çok öne

Detaylı Bilgi