Istediğim Evi Ve Arabayı Alabiliyor Muyum?

Birçok insanın hayali, bir ev ve bir araba sahibi olabilmektir. Eğer gelir durumunuz biraz yüksekse, bu hayali gerçeğe dönüştürmek mümkündür. Ancak orta veya dar gelirli biriyseniz, muhtemelen, ev ya da sahibi olmak için yıllarca banka kredileri uğraşmanız ya da kiracı olarak kalmak zorunda kalacaksınız. Ya da Finansevim’in, dünyanın birçok noktasında kullandığı ‘tasarrufa dayalı finans sistemi’ ile tanışıp, istediğiniz ev ya da arabaya, faiz ödemeleri ile karşılaşmadan kavuşacaksınız.

Finansevim olarak ilk işimiz, Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistemi hakkında Türkiye’deki en tecrübeli yol arkadaşlarını bir araya getirmek oldu. Uzman ekibimiz, Türkiye’nin her yerinde bulunan ve hepsi birbirinden tecrübeli kadromuz ihtiyaçların belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modellemeleri beliler ve çözüme kavuşturmak için çalışır.

Finansevim’e ulaşarak, istediğiniz ev ya da araba hakkında, maliyetleri ve taksitlendirmeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Gelirinize uygun olan fon modellerinden birini seçerek, sisteme kaydınız yaptırabilirsiniz. Finansevim'in güvencesi altında, karşılıklı yapılan sözleşmelerle, Türkiye’nin dilediğiniz her yerinde, istediğiniz ev ya da arabaya sahip olabilirsiniz.

Finansevim’i diğer kurumlardan ayıran en önemli özellik, tamamen faizsiz sistem üzerinde kurulmuş olmasıdır. Bu nedenle borcunuz, vadenizden çok daha kısa sürede biter. Finansevim’de, vadeler, sizin gelir durumunuza göre, sizin talepleriniz göz önüne alınarak düzenlenir. Sistemimize dahil olmak isteyenlerden kefil de istenmez.

Bir diğer avantajlı durum, Finansevim, katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez. Tüm bu maddeler, katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’e ev ya da araba almak için başvurduğunuzda, kullandığınız fonlarda ara ödeme zorunluluğu olmadığı gibi peşinat zorunluluğu da bulunmaz. Eğer bir birikiminiz yoksa, katılımcılara kendi imkanlarına göre kampanyalar sunulur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır

Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi ya da arabanızı, Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Diğer Haberler

Adana'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Adana'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kredi çekmeden Adana'da kira öder gibi ev sahibi olmanın mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? Yanılıyorsunuz! En kısa sürede Finansevim</stron...

Detaylı Bilgi
Ev Kredisi Masrafları Nelerdir?
Ev Kredisi Masrafları Nelerdir?

Konut kredisi ev alımlarında bireylerin toplu nakit ihtiyaçlarını gidermek açısından yardımcı olmaktadır. Ancak yakın geçmişe kadar yüksek faiz oranla...

Detaylı Bilgi
Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?
Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız araba almak ya da gayrimenkul alımlarına imza atmak artık hayal olmaktan çıkmıştır. Bilinen bir gerçektir ki günümüz yaşam şartlarında insa...

Detaylı Bilgi