İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat!

Ev satın almak konusu günümüzde pek çok farklı alternatif üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Alternatiflerin çeşitli hale getirilmesi sayesinde elde edilen avantajların sayısının arttığını söylemek yanlış değildir. Bunun yanı sıra özellikle büyükşehirlerde belli kötü sonuçlar da kendini gösterebilmektedir. Örneğin geçmiş yıllarda birkaç firma üzerinden yapılan alımlarda günümüzde sayılar maksimumlara ulaşmıştır. Bu neden yüzünden özellikle İstanbul gibi merkezlerde ev sahibi olmak isteyenlerin araştırma aşamasını uzun tutmaları önerilmektedir. Taksitle ev almak için de kredilerle ev almak için de aynı şartlar söz konusudur.

Taksitle Ev Alımlarında Yapılması Gerekenler

Günümüzde konut alımlarının çok az bir kısmı yatırım amaçlıdır. Bireyler genel çerçevede hayatlarını devam ettirecekleri konutları satın almak istemektedir. Bundan kaynaklı olarak evlerin işlevsellikleri, kat sayısı, muhit özellikleri gibi detaylar atlanmadan araştırılmalıdır. Yapılması gerekenler arasında sonraki adım satın alma sistemlerine karar vermekten oluşmaktadır. Çünkü krediden faizsiz sistemlere kadar pek çok şekilde ev alımı mümkündür. Fakat kredi temini herkesin yapamadığı bir şeydir. Üstelik faizli sistemler herkese istedikleri miktardaki kredi onayını vermemektedir. Faizsiz ev almak isteyenler kredilerden bilinçli olarak uzak durmaktadır. Bahsedilen durumlar ya da nedenler karşısında yapılması ferken şey faizsiz sistemlerden destek almaktadır. Özellikle Finansevim bünyesinde yer alan kampanyalar sayesinde hemen herkes hayal ettiği eve sahip olabilmektedir.

Faizsiz Sistemlerle Avantajlı Konuma Geçin

Kira ödemek farkında olunmasa da bütçeler için büyük zararlar oluşturmaktadır. Bu bağlamda ev almak verilecek en doğru kararlardan biri olarak görülmektedir. Üstelik faizsiz sistemler ev alımlarını daha kolay hale getirmektedir. Örneğin günümüz algısında ev alımları önceden birikmiş bir parayı mecbur kılmaktadır. Ancak faizsiz sistemler peşinat ismi ile nitelendirilen bu para olgusunun ortadan kaybolmasını sağlamıştır. Siz de hiç birikmişiniz yoksa bile ev almak için adım atabilirsiniz. Üstelik istenen ev modellerinde bir kısıtlama yapılmamaktadır. Hatta tercih eden katılımcılar arsa ya da ofis de satın alabilmektedir. Faizsiz peşinatsız sistemler ödemeler sırasında da katılımcılarına yardımcı olmaktadır.

Faizsiz Ev Alımlarında Ödeme Planları Sizin Kontrolünüzde

Katılımcılar peşinatsız ev almak konusunda elde ettikleri avantajlarını ödemeler sırasında da devam ettirmektedir. Çünkü ödeme planlarında firma belli sistemleri kullanıcıları için dayatmamaktadır. Bunun yerine katılımcılara tercih hakkı sunulmaktadır. Sunumu yapılan tercih haklarında Relax, Çekiliş ve Vade Ortası Fonu yer almaktadır. Bahsedilen fon türlerinin ödemeler açısından avantajları değişim göstermektedir. Bu bağlamda isteyen bireyler ödemelerini sabit taksitlerle devam ettirebilmektedir. Sabit taksitler demek ev alımlarından sonra da aynı miktarlarda ödemelerin sürmesi demektir. Ya da alımlardan sonra miktarların artırılması da mümkündür. Bunların yanı sıra gerek ara ödemelerle gerek daha fazla aylık taksit yatırmaları ile Relax sistemine isim yazdırılabilmektedir. Sistem borcun daha erken kapatılmasına olanak sağlamaktadır.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Faizsiz Ev Kredisi Oranı – Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi
Faizsiz Ev Kredisi Oranı – Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Konut satın almak yaşlı genç hemen herkesin öncelikli amaçlarından biridir. Bu durumun nedeni kiracı olmanın zorluklarından ileri gelmektedir. Üstelik...

Detaylı Bilgi
Peşinatı Çek Olarak Versem Olur mu?
Peşinatı Çek Olarak Versem Olur mu?

Finansevim, Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemini ülkemizde uygulayan bir kurumdur. Kurumumuz, faaliyetlerimizi genel olarak; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin ve eğit...

Detaylı Bilgi
Krediyle Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Altın Kural
Krediyle Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Altın Kural

Günümüzde birçok insanın dileği ev sahibi olabilmektedir. Ev sahibi olabilmek için artık farklı seçenekler ortaya çıkmaktadır. Her seçeneği kendi bütçesine uygun olara...

Detaylı Bilgi
SİZİ ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.