Istanbul'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstanbul gibi bir metropolde kısıtlı bütçesi olan kişilerin dahi ev sahibi olması için farklı fırsatlar sunulmaya devam ediyor. En kısa süre içerisinde bu büyük şehrin en güzel semtlerinde kendi bütçenize uygun bir biçimde satın alım adımını tamamlayabilirsiniz. Finansevim bu konuda sizin için gerekli olan tüm önlemleri alacaktır. Kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek sizin için kazanımın da adreslerindendir! İstanbul’da kira öder gibi ev sahibi olmak için firmanın yetkilileri ile iletişime geçerek ilk adımınızı atabilirsiz.

Peşinat Ödeme Süreci Nasıl İşlemektedir?

Finansevim müşterilerin peşinat ödeme zorunluluğunu kaldırmıştır. Kişilerin en kısa süre içerisinde hızlı ve güvenilir bir biçimde erişimini tamamlaması ve peşinat olmadan aylık ödemeler ile bir konut sahibi olması mümkün kılınmaktadır. Elinizde bir birikim olmasa dahi tüm bu fırsatlardan faydalanmak artık sizin için harika bir kolaylığa bürünecek!

Aylık ödeme planının hazırlanması da kişilerin kendi bütçelerine uygun biçimde planlanmaktadır. Siz de verimli ve sorunsuz bir erişim adımının şekillendirilmesi için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Peşinat ödeme ya da faiz tutarını ödeme gibi sıkıntılar olmadan konut sahibi olmak artık ulaşılmaz bir hedef değil. Sorunsuz şekilde tüm bu fırsatlardan erişim adımını tamamlayabilir, sürecin tadını çıkarabilirsiniz!

Ödeme Aralıkları Nedir?


  • Kişilerin kendi bütçelerine uygun şekilde taksit sayısını belirleme hakkı da bulunuyor.
  • En fazla 360 adet taksit yapılmaktadır.
  • Bu şekilde aylık geliri oldukça kısıtlı olan kişilerin dahi kusursuz şekilde aylık tasarrufları üzerinden bir hane sahibi olmaları mümkün kılınmaktadır.
  • Kira ödemek yerine aylığınızın o kısmını bu ödemeye ayırmanız gelecekte ekonomik bağlamda derin bir nefes almanızı mümkün kılacaktır.
  • Bu sistem kullanıcıların memnuniyeti ve güvenliği üzerine kuruludur.
  • Sistemde tek bir aksaklık dahi olmadan konutların teslim edilmesi ve ödeme aşamasının tamamlanması için önlemler alınmıştır!

Kendi İsteklerinize Uygun Bir Konut Seçin!

Bütçenize uygun olmasının yanı sıra genel minvalde kendi isteklerinize uyumlu olan bir seçimde bulunmak da sizin için harika bir fırsat olacaktır. Siz de bu sistemden muhteşem biçimde faydalanabilmek için en doğru yerde bulunuyorsunuz. Kazanım elde etmek, tasarruf etmek ve bir konut sahibi olmak Finansevim firmasının öncülüğünde daha kolay olacaktır.

Bu alanda uzman isimleri görevlendirmiş olan firma müşteri memnuniyetinin en yüksek dereceye çıkması için özel olarak ayarlamıştır. Bu muntazam sistem sizin için yüksek verimliliğin en yeni adresi olacaktır!

Diğer Haberler

Peşinatı Çek Olarak Versem Olur Mu?
Peşinatı Çek Olarak Versem Olur Mu?

Finansevim, Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemini ülkemizde uygulayan bir kurumdur. Kurumumuz, faaliyetlerimizi genel olarak; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin ve eğit...

Detaylı Bilgi
Finansevim’Den Kimler Faydalanabilir?
Finansevim’Den Kimler Faydalanabilir?

Finansevim, tasarrufa dayalı finans sistemini ülkemize faizsiz olarak sunan güvenilir bir kuruluştur. Dünyanın hemen hemen her yerinde uygulanan bu si...

Detaylı Bilgi
Tapu Alım Ve Satım Işlemleri 2019
Tapu Alım Ve Satım Işlemleri 2019

Tapu işlemleri tapuya gitmeden önce ve tapu dairesinde yapılacaklar olarak ayrılır. Tapu dairesine gitmeden önce eğer alıcı sizseniz alacağınız gayrimenkulün fotokopis...

Detaylı Bilgi