Her Ay Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Ister Misiniz?

Ülkemizde ev sahibi olmak isteyen kişilerin sayısı oldukça fazladır. Var olan maddi olumsuzluklar ya da fırsat eşitsizlikleri pek çok vatandaşın hayatlarını kira ödeyerek devam ettirmelerini gerekli kılmaktadır. Bunlara karşın faizsiz sistemler sayesinde ev alımlarına yeni bir soluk gelmiştir. Üstelik vatandaşlar faizsiz sistemler ile birlikte kira öder gibi ev almak olanaklarına sahip olmuşlardır. Finansevim bu alanda gerek kampanyaları gerek tecrübesinden ileri gelen sistemleri sayesinde müşteri memnuniyetini garantilemektedir. Üstelik bahsedilecek olan sistemlerden herhangi biri yine müşteri isteklerine göre seçilebilmektedir.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun!

Ev satın almak için uzun yıllar para biriktiren kişilerin sayıları çok fazladır. Fakat bilindiği üzere emlak piyasasında bulunan rakamlar yıllara göre artmaktadır. Rakamların artması ise birikimlerin tamamlanması için gerekli görülen sürenin artması sonucunu getirmektedir. Ev alımları için birikimlerin tamamlanması on yıllar almaktadır. Hayatlarını kendilerine ait bir konutta taksitle ev alma olanaklarından yararlanarak devam ettiren vatandaşların sayısı giderek artmaktadır. Bu sayede birikimlerin bitmesini beklemeden hatta hiç birikim yapmadan bile ev alınabilmektedir. Bireylerin ev alımları kapsamında dikkat etmeleri gerekli olan şey hangi kampanyanın kendilerine uygun olduğunun kararını vermekten ibarettir.

Taksitle Ev Alma Kampanyaları

Faizsiz ev almak alanında firma bünyesinde pek çok hizmet fonu ya da kampanyası bulundurulmaktadır. Var olan kampanya türlerinde ana amaç, müşterilerin mağduriyetlerini engellemektir. Bu sayede kişilerin maddi olanaklarını göz önünde bulundurarak bir ödeme planı oluşturmaları sağlamaktadır. Çekiliş, Vade Ortası ya da Relax başlıkları altında sunumu yapılan kampanyalar kapsamında istenen herhangi birine isim yazdırmak mümkündür. Fonların özellikleri gereği ödemeler artan azalan ya da belirsiz miktarlarda yapılabilmektedir. Fakat her fon her katılımcı için uygun olmayabilmektedir. Bundan ötürü karar verilmeden hemen önce yetkililerden net bilgiler ve tavsiyeler alınması önemlidir. Ev alımlarındaki kampanyaların seçilen evlere göre değişmediği de bilinmelidir. Aynı şekilde Türkiye sınırlarında olmak şartı ile evin nerede alınacağı da sunumu yapılan fonların özelliklerinde bir değişime neden olmamaktadır.

Ev Alımlarında Peşinata Son!

Tasarrufa dayalı sistemlerin en önemli özelliklerinden biri de peşinat ödemeleri ile alakalıdır. Bilindiği üzere ev alımlarında peşinat olmazsa olmazlardan biri olarak bilinmektedir. Fakat faizsiz sistemler aynı zamanda peşinatsız ev almak konusuna da bir kapı aralamıştır. Anlatılan hizmet türlerine katılım sağlayabilmek için belli birikimlerin peşinat olarak verilmesine gerek yoktur. Katılımcılar peşinatları ancak istedikleri hallerde vermektedir. Peşinat ödemeleri ile elde edilen avantaj alımlar için gerekli olan ödeme miktarlarının daha kısa süre içerisinde tamamlanmasıdır. Bunun dışında peşinat ödemeleri neticesinde daha kaliteli hizmet alımı söz konusu değildir. Katılımcıların tamamı firmada en iyi şekilde hizmet alarak hayalini kurdukları gayrimenkullere belirlenmiş olan süre dâhilinde sahip olabilmektedir.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Artan Ödemeli Kredi Ile Borçlarınızdan Daha Hızlı Kurtulun
Artan Ödemeli Kredi Ile Borçlarınızdan Daha Hızlı Kurtulun

Artan ödemeli kredi sayesinde çok daha düşük miktarlar da taksit ödeyebilir ve ödeme tutarlarınızı da kademeli olarak arttırabilirsiniz. Artan ödemeli kredi genellikle...

Detaylı Bilgi
Çekiliş Fonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Çekiliş Fonu Nedir, Nasıl Yapılır?

Finansevim faizsiz ev alımı için katılımcılarına farklı hizmet modelleri sunmaktadır. Sunumu yapılan modeller kampanyalar olarak da bilinmektedir. Üst...

Detaylı Bilgi
Finansevim Ile Faizsiz Araba Alma Fırsatı Yakalayın
Finansevim Ile Faizsiz Araba Alma Fırsatı Yakalayın

Araba ve ev alımlarında son yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntılar piyasaları da etkilemiştir. Bu neden yüzünden pek çok birey hayallerini ertelemek zorunda kalmaktadır....

Detaylı Bilgi