Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Gaziantep gibi büyük bir şehirde taksitli ev sahibi olmanız için birkaç farklı yol bulunuyor. Bunların başında TOKİ gelmektedir. Dönemsel olarak hazırlanan uygun bütçeli konutlardan satın almak için çekilişlere katılmalısınız. Bu çekilişlere katılan kişi sayısının oldukça yüksek olması sebebiyle elde edilecek olan şansın çok da yüksek olmadığı belirtilmelidir.

Ayrıca TOKİ kapsamındaki konutlarda kat seviyesini ya da konutun hangi semtte olacağını belirleme hakkınız bulunmuyor. Bu aşamada TOKİ çekilişlerine alternatif olarak kişilerin Finansevim firmasından istifade etme hakkı da bulunmaktadır. Finansevim orta ve düşük bütçeli kişilerin tasarruf ederek Gaziantep'de kira öder gibi ev sahibi olması için özel olarak tasarlanmış bir sisteme sahiptir.

Ödeme Planı Nasıl Hazırlanmalıdır?

Kişilerin ödeme planlarını kendi isteklerine uygun şekilde hazırlamalarına izin verilmektedir. Aylık harcamalarınızdan gelirinize kadar kapsamlı bir analiz yaptıktan sonra aylık ne kadar bir ödemeyi kaldırabileceğiniz ile alakalı uygun alt yapı oluşturulmuştur.


  • Siz de ödeme planınızı sorunsuz bir biçimde devam ettirerek en az 12 en fazla 360 takside kadar evin ücretini böldürme hakkınız olmaktadır.
  • Bu taksitler sayesinde tasarruf ederek kısa sürede konut sahibi olma fırsatını yakalamak sizin için daha kolay ve sorunsuz bir hal alacaktır!
  • Erişim adımının bu muhteşem yapılanması sizin için güvenilirliğin temel unsurudur!

Peşinat Ödeme Zorunluluğu Var Mı?

Sistemden faydalanırken dilerseniz peşinat ödemesi yaparak taksitlerden düşülmesini talep edebilirsiniz. Fakat bu durumun bir zorunluluk olmadığının da altı çizilmelidir. Kişilerin peşinat ödemelerinin zorunluluk olmadığı ve düşük bütçeli kişilerin direkt olarak ileri bir tarihte başlayacak olan tahlilleri ile süreci tamamlamaları daha mantıklı olacaktır.

Peşinat ödeme zorunluluğu olmaması elinde nakit para bulunmayan kişiler için harika bir fırsat olacaktır! Siz de tek bir tık ile hızlı ve güvenilir şekilde başvuru formunu doldurabilirsiniz. Konunun uzmanı olan danışmanların hangi evin satın alınması gerektiği ile alakalı analizlerinden de faydalanabilirsiniz. Sürecin tam olarak müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir sistem olduğunun da altı çizilmelidir.

Yorumlar Ne Yönde?

Daha öncesinde bu konuda hizmet alan kullanıcıların yapmış oldukları yorumlar oldukça olumludur. Siz de kısa bir süre içerisinde yatırım başvurunuzu yaptıktan hemen sonra ödeme sürecini başlatabilirsiniz. Kişilerin yapacakları yorumlar ile alakalı dikkate almaları gereken unsurların başında teslimat gelmektedir. Sürecin ödeme planlamasında bir aksaklık çıkartmaz ve yapılan sözleşmeye uyarsanız evin teslim edilmesi konusunda tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir.

Diğer Haberler

Finansevim'de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?
Finansevim'de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?

Finansevim, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemini Türkiye’de uygulayan bir kurumdur. İlk hedefimiz, insanların alım gü...

Detaylı Bilgi
Toki Çekilişlerine Katılmadan Ev Sahibi Olun
Toki Çekilişlerine Katılmadan Ev Sahibi Olun

Toki çekilişlerinde şansınızı denedikten sonra bu sistemlerde bir ev sahibi olmanın ne derece düşük bir olasılık olduğunu siz de net bir biçimde göreb...

Detaylı Bilgi
Finansevim’Den Gazi Ve Şehit Ailelerine Ev Alma Fırsatı
Finansevim’Den Gazi Ve Şehit Ailelerine Ev Alma Fırsatı

Bazı yıllarda, evinizin değeri o yıl için maaşınızdan daha fazla artabilir. Kısıtlı konut arzı ve konut talebindeki istikrarlı bir artışla birlikte, dünyadaki çoğu ülk...

Detaylı Bilgi