Finansevim’In Sektördeki Farklılıkları Nedir?

Finansevim, dünyanın birçok yerinde kullanılan tasarrufa dayalı finans sistemini, ülkemizde ilk defa kullanan kurumdur. Bu sistemle, kişiler, gelirlerine göre düzenlenen bir planlama ile zorlanmadan ve herhangi bir faiz ödemesi ile karşılaşmadan ihtiyaçlarını giderirler. Ev, arsa, araba, eğitim, düğün gibi maddi güç gerektiren durumlarda, dar gelirli vatandaşlarımıza, çözümler sunar. Bu çözümler doğrultusunda, kişiler, banka kuyruklarında vakit kaybetmeden, yüksek faiz ödemeleri ile karşı karşıya kalmadan evlerine, arabalarına kavuşurlar.

Üstelik, Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Finansevim, belirli sürede değil, sınırsız sürede ödeme molası imkanı sunar. Yenilik ve kolaylıklarda sınır tanımadan her türlü imkanı sunmayı hedef edinen ve kişiye özel ödem sistemi ile çalışan Finansevim, küçük yatırımlarla, büyük hedeflerin gerçekleşmesini amaç edinmiştir.

Finansevim’in diğer yapılardan farklı işleyen bir yapısı vardır. Daha çok, dar gelirli vatandaşlara yönelik ve tamamen faizsiz bir sistem üzerinde kurulmuştur. Katılımcıların belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep edilmez. Finansevim’in en önemli özelliklerinden biri olan ödeme kolaylığı sağlaması onu diğer kurumlardan ayırır.

Finansevim’de her ne alıyorsanız, aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir. Bu sözleşmenin güveni ile tüm katılımcılar ne zaman, ne kadar ödeyeceklerini bilirler.

Ev almak istediğiniz zaman, sistemin içine dahil olup, sıranız geldiğinde, hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız. Teslim tarihiniz ne ise o ay işlemleriniz tamamlanır. Siz de tapunuzu alıp, evinize yerleşebilirsiniz.

Finansevim’de sizlere sunulan imkanlarla ve uygulanan yöntemlerde, taksitler tamamen faizsizdir. Bu nedenle, borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde bitebilir.

Tüm bu özellikler, Finansevim’i, diğer kurumlardan ayıran özelliklerin başında gelir. Tamamen, tasarrufa dayalı bir model olan bu sistemde, vatandaşlar, zorlanmadan ev, arsa, araba sahibi olabilirler. Ülkemizde ilk defa kullanılan modeller tamamen yasal ve güvenilirdir. Tasarruf esasına dayanan yöntemler sizi kısa sürede, makul ödemelerle ev sahibi yapmak için çalışır. Türkiye’nin her yerinden katılım sağlayarak, siz de Finansevim’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Diğer Haberler

Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Gaziantep gibi büyük bir şehirde taksitli ev sahibi olmanız için birkaç farklı yol bulunuyor. Bunların başında TOKİ gelmektedir. Dönemsel olarak hazırlanan uygun bütçe...

Detaylı Bilgi
Finansevim Ile Kredisiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın
Finansevim Ile Kredisiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Faizsiz sistemler sayesinde bankalarla uğraşmak zorunda kalmadan ev alımı mümkündür. Finansevim kredisiz ev alımı konusunda gelişmiş sistemleri buluna...

Detaylı Bilgi
Yüksek Faizle Ev Almak Mı Birikim Yaparak Ev Almak Mı Daha Mantıklı?
Yüksek Faizle Ev Almak Mı Birikim Yaparak Ev Almak Mı Daha Mantıklı?

Yüksek faizle ev almak mı birikim yaparak ev almak mı daha mantıklı sorusu günümüzde ev sahibi olmak isteyen insanların en çok sorduğu ve cevabını merak ettiği sorular...

Detaylı Bilgi