Finansevim’Den Kimler Faydalanabilir?

Finansevim, tasarrufa dayalı finans sistemini ülkemize faizsiz olarak sunan güvenilir bir kuruluştur. Dünyanın hemen hemen her yerinde uygulanan bu sistem ile ev ve otomobil sahibi olabilirsiniz. Her T.C vatandaşı, Finansevim’in sunduğu fırsatlardan yararlanabilir.

Ülkemizde ve dünyada finans sistemi her geçen gün değişiyor ve yenileniyor. İnsanların alım gücü, kredi borçları, faizler altından kalkılması zor yükler haline geldi. Finansevim’in birinci hedefi, insanların alım gücünü kolaylaştırmaktır. Bunu yaparken, doğru, adil ve güvenilir bir bilinçle hareket eder.

Tüm gereksinimlerinizi, araba, arsa, ofis veya düğün, eğitim gibi ihtiyaçlarınızda, tasarrufa dayalı sistemimizden faydalanabilirsiniz. Biz bu sistemi uygularken, alanında tecrübeli ve deneyimli kadromuzu titizlikle seçtik ve sizin hizmetinize sunduk.

Karşılıklı güven duygusu ile ilerleyen sistemimizde, herhangi bir kefil şartı aramadan, tamamen anlayış ve yardımlaşma esasını kendimize ilke edindik. Finansevim, özellikle dar gelirli vatandaşlarımız için hayata geçirdiği tasarruf sistemini, yıllardır uyguluyor. Hedefimizi belirlerken, kendimize, ‘ En uygun ve avantajlı yollarla, isteyen herkesi, ev, arsa, otomobil sahibi yapmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için neler yapabiliriz?’ sorusunu sorduk.

Küçük yatırımlarınızla, belirli ödeme planları oluşturarak, sizi sıkıntıya sokmadan düzenlenen bir sistemi sistemi sizlere sunuyoruz. Sizin için en uygun olana birlikte karar verip, kişiye özel organizasyonlarla, planlamamızı yapıyoruz. Bunun için sizden bir kefil talep etmiyoruz. Yüksek maliyetli ödeme planları ile sizi zora sokmuyoruz, faiz kullanmıyoruz ve size ödeme molaları sunuyoruz.

Finansevim olarak sunduğumuz tüm bu avantajların yanında, tek gayemiz, herkesin hayallerine giden yolda, bir parça da olsa katkı sağlayabilmek. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ve karşılıklı güven ve dayanışma esasına dayanan sistemimizden kimlerin yaralanabileceğine gelince;

Bu sistemden, ev ve otomobil sahibi olmak isteyen, düğün, eğitim ve benzeri gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yardıma ihtiyacı olan, isteyen her T.C vatandaşı yararlanabilir. Gelir durumunuza göre, size uygun olan avantajlardan yararlanmak ve bilgi almak için Finansevim’in sunduğu kampanyaları takip edebilirsiniz. Dilerseniz telefonla, dilerseniz internet üzerinden ya da ofislerimize gelerek bizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Her koşulda size yardım etmek için hazırız.

Diğer Haberler

Kiradan Kurtulmak Için Finansevim’E Gelin
Kiradan Kurtulmak Için Finansevim’E Gelin

Kiradan kurtulma düşüncesi, kiracı olan ve ev sahibi olmak isteyip ekonomik güçsüzlükler sebebi ile bu fikrini ertelemek zorunda kalan her kesim için geçerli ve gerçek...

Detaylı Bilgi
Finansevim Ile Taksitle Ev Alma Fırsatı Yakalayın
Finansevim Ile Taksitle Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Finansevim ev alma konusunda var olan diğer sistemlerden oldukça farklıdır. Katılımcılar, firma sayesinde tamamen faizden uzak bir şekilde işlemlerini...

Detaylı Bilgi
Senetle Ev Alacakların Bilmesi Gereken 6 Şey!
Senetle Ev Alacakların Bilmesi Gereken 6 Şey!

Ev alma süreci önemli kararların alındığı ve uygulama noktasında sabırla kat edilmesi gereken çok uzun ve yorucu bir yolculuktur. Başından sonuna kadar önemi ve vurgul...

Detaylı Bilgi