Finansevim’Den Gazi Ve Şehit Ailelerine Ev Alma Fırsatı

Bazı yıllarda, evinizin değeri o yıl için maaşınızdan daha fazla artabilir. Kısıtlı konut arzı ve konut talebindeki istikrarlı bir artışla birlikte, dünyadaki çoğu ülke konut ihtiyacından muzdariptir, bu da konut fiyatlarının yükselmesini sağlar ve ilk kez alıcıların mülk merdivenine girmesini zorlaştırır. Gazi ve şehit aileleri için mülk edinmek herkesten daha zordur. Sevdiği insanı yâda uzuvlarından birini kaybeden bir kişinin hayata tekrar tutunması elbette psikolojik taraf göze alındığında oldukça zordur.

Ülkemizde intiharı önleyen politikaları destekleyen ilgili bakanlıklarımız, kanıta dayalı psikoterapilerin kullanımını teşvik eden politikaları savunur, zihinsel sağlığın teşviki aktif görevden ustalık statüsüne geçilir, teşvik edilir. Askeri personel ve gazilerle ilgili sağlık araştırmaları ve özelleştirmeye karşı çıkarken aslında amaç entegre bakımı korumak ve desteklemektir.

Her ne kadar şehit ve gazilerimiz için devlet teşvikleri var ise de; Finanse vim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı sunan sistem oldukça avantajlıdır. %50’ye varan indirimler ile Finansevim Gazi ve Şehit Ailelerinin yüzünü güldürmektedir. Üstelik genel bir oran veya tutar belirlemeden buna sahip olunabilinmektedir.

Ekonomi dengesizleşirken kredi yükü altına girerek ev alabilme şansımız gitgide azalmaktadır. Çünkü değişen ekonomik şartlara göre maalesef kredi faiz oranları artışa geçmektedir. Üstelik bu durum gazi ve şehit aileleri için daha da zorludur. Finans Evim sistemi başlı başına avantajlı bir ev satın alma sistemidir. Ancak Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı ile tüm benzer sistemler üzerinde büyük bir fark yaratmıştır. %50’ye varan indirim bir tek Finans Evim kampanyalarında görülmektedir.

Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı ve Avantajları nelerdir?

Tasaruflu ev sahibi olabiliyorsunuz, üstelik adeta altın günü mantığında noter huzurunda yapılan güvenli bir çekiliş ile… Ev satın almak istiyorsanız öncelikle aşağıdaki şartları yerine getirin;

  • Sahip olmak istediğiniz evi seçin.
  • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
  • Peşinatlı ya da peşinatsız hangi sistemi tercih ediyorsunuz, belirleyin.

Eğer gazi veya şehit ailesi iseniz Finans Evim uzman danışmanlarına başvurun ve şartlarınızı iletin. Size en uygun şartlar ile üstelik %50’ye varan indirimler ile Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatını size sunacaktır.

Gazi ve Şehit yakınlarına özel Finansevim ev alma avantajları nelerdir?

  • Dilerseniz peşinatsız,
  • Faizsiz,
  • Vadeleri taksit miktarınıza göre siz belirleyerek,
  • %50’ye varan indirimle ile üstelik ister 100 bin ister 500 bin liralık bir mülk tercih etmiş olun fark etmez.

Finans Evim ile ev sahibi olmak ve yukarıda saydığımız avantajlara sahip olmak için uzman ve profesyonel hizmet veren danışanlara ulaşın. Herkesin kesesine uygun fırsatlar ile ev sahibi yapan Finans Evim, özellikle gazi ve şehit yakınlarına yönelik %50 indirim avantajı ile takdir topluyor.

Diğer Haberler

Borçlar Kanununa Göre Kiracı Ve Ev Sahibi Hakları
Borçlar Kanununa Göre Kiracı Ve Ev Sahibi Hakları

Günümüzde kiracı ve ev sahipleri arasında sürekli tartışma çıkmakta, çoğu zaman bu tartışmalar mahkemelerde sonuçlanmaktadır. Her kiracı anlayışlı ve iyi niyetli bir e...

Detaylı Bilgi
Taksitler Ne Kadar Olur Ve Nasıl Belirlenir?
Taksitler Ne Kadar Olur Ve Nasıl Belirlenir?

Finansevim, uyguladığı sistemle, küçük yatırımlarınızı değerlendirir. Zorlanmadan, kendi gelir düzeyinize uygun taksitlendirmeler yapar. Ev ve araba a...

Detaylı Bilgi
Altın Günü Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı
Altın Günü Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Ev alıcıları 3 tiptedir. Birinci tip ev alıcısı yani ev alıcılarının ezici çoğunluğu, yaşamak için bir ev satın alan insanlardır. İkinci tip ise, mülkleri indirimli ol...

Detaylı Bilgi