Finansevim’den Gazi ve Şehit Ailelerine Ev Alma Fırsatı

Bazı yıllarda, evinizin değeri o yıl için maaşınızdan daha fazla artabilir. Kısıtlı konut arzı ve konut talebindeki istikrarlı bir artışla birlikte, dünyadaki çoğu ülke konut ihtiyacından muzdariptir, bu da konut fiyatlarının yükselmesini sağlar ve ilk kez alıcıların mülk merdivenine girmesini zorlaştırır. Gazi ve şehit aileleri için mülk edinmek herkesten daha zordur. Sevdiği insanı yâda uzuvlarından birini kaybeden bir kişinin hayata tekrar tutunması elbette psikolojik taraf göze alındığında oldukça zordur.

Ülkemizde intiharı önleyen politikaları destekleyen ilgili bakanlıklarımız, kanıta dayalı psikoterapilerin kullanımını teşvik eden politikaları savunur, zihinsel sağlığın teşviki aktif görevden ustalık statüsüne geçilir, teşvik edilir. Askeri personel ve gazilerle ilgili sağlık araştırmaları ve özelleştirmeye karşı çıkarken aslında amaç entegre bakımı korumak ve desteklemektir.

Her ne kadar şehit ve gazilerimiz için devlet teşvikleri var ise de; Finanse vim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı sunan sistem oldukça avantajlıdır. %50’ye varan indirimler ile Finansevim Gazi ve Şehit Ailelerinin yüzünü güldürmektedir. Üstelik genel bir oran veya tutar belirlemeden buna sahip olunabilinmektedir.

Ekonomi dengesizleşirken kredi yükü altına girerek ev alabilme şansımız gitgide azalmaktadır. Çünkü değişen ekonomik şartlara göre maalesef kredi faiz oranları artışa geçmektedir. Üstelik bu durum gazi ve şehit aileleri için daha da zorludur. Finans Evim sistemi başlı başına avantajlı bir ev satın alma sistemidir. Ancak Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı ile tüm benzer sistemler üzerinde büyük bir fark yaratmıştır. %50’ye varan indirim bir tek Finans Evim kampanyalarında görülmektedir.

Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı ve Avantajları nelerdir?

Tasaruflu ev sahibi olabiliyorsunuz, üstelik adeta altın günü mantığında noter huzurunda yapılan güvenli bir çekiliş ile… Ev satın almak istiyorsanız öncelikle aşağıdaki şartları yerine getirin;

  • Sahip olmak istediğiniz evi seçin.
  • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
  • Peşinatlı ya da peşinatsız hangi sistemi tercih ediyorsunuz, belirleyin.

Eğer gazi veya şehit ailesi iseniz Finans Evim uzman danışmanlarına başvurun ve şartlarınızı iletin. Size en uygun şartlar ile üstelik %50’ye varan indirimler ile Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatını size sunacaktır.

Gazi ve Şehit yakınlarına özel Finansevim ev alma avantajları nelerdir?

  • Dilerseniz peşinatsız,
  • Faizsiz,
  • Vadeleri taksit miktarınıza göre siz belirleyerek,
  • %50’ye varan indirimle ile üstelik ister 100 bin ister 500 bin liralık bir mülk tercih etmiş olun fark etmez.

Finans Evim ile ev sahibi olmak ve yukarıda saydığımız avantajlara sahip olmak için uzman ve profesyonel hizmet veren danışanlara ulaşın. Herkesin kesesine uygun fırsatlar ile ev sahibi yapan Finans Evim, özellikle gazi ve şehit yakınlarına yönelik %50 indirim avantajı ile takdir topluyor.

Diğer Haberler

Finansevim Hakkında Şikayet Var Mı?
Finansevim Hakkında Şikayet Var Mı?

Finansevim firması hakkında gelen yorumlar incelendiği zaman sistemin ne derece sorunsuz ve nitelikli şekilde işlediğini siz de görebilirsiniz. Sistem

Detaylı Bilgi
Emlak Rayiç Bedeli Nasıl Hesaplanır?
Emlak Rayiç Bedeli Nasıl Hesaplanır?

Ev satın alırken ya da evinizi satışa çıkardığınızda bazı kavramları bilmek yararınıza olacaktır. İyi bir araştırma yaparak detaylara hakim olmak, bu süreci maddi hasa

Detaylı Bilgi
Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor
Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor

Ev sahibi olmak herkesin ana hedeflerinden biridir. Yüksek gelir kesimlerin

Detaylı Bilgi