Finansevim'den Faizsiz Ev Kredisi

Birçoğumuzun hayali kendi evimizde, kira ödemeden oturmaktır. Ancak ev sahibi olma yolunda birçok zorlukla karşılaştığımız da bir gerçek. Ev alma hayalimizi mümkün kılmak için, yıllarca çalışıp, tüm birikimimizi, geri ödemeleri çok zor olan banka kredilerine feda edip, bir ev sahibi olmak için türlü mücadeleler veriyoruz. Finansevim, bu noktada bize, deneyimleri ve güvencesi ile birlikte, farklı alternatifler sunuyor.

Kredi tutarlarının çok fazla olduğu günümüzde, konut kredisi faiz oranları da bir hayli yüksek. Ev sahibi olmak bu noktada, orta ve dar gelirli vatandaşlar için neredeyse imkansız gibi. Finansevim, yıllarca hayalini kurduğunuz evi, size faiz ödemeden elde edebileceğiniz fırsatlar sunuyor. Sektörün en güvenilir kurumlarından biri olan Finansevim, bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapmış, güçlü referanslarla ilerliyor. Konut finansmanı bulmakta güçlük çeken herkese yardımcı olan Finansevim, yıllarca bu sektörde hizmet veren deneyimli kadrosu ile geliştirdiği sistemle, herkesin ev sahibi olabileceğini kanıtlıyor. Tüm bunları yaparken, sizden peşinat, ara ödeme, faiz, fark gibi ek ödemeler de istemiyor.

Giderek artan ev kiraları, özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için önemli bir gider oluşturuyor. Her ay bütçenizden düşen kira bedeli her geçen yıl daha da artıyor, hem birikimlerinizin önüne geçiyor hem de sizin olmayan bir eve ödediğiniz ücret belinizi büküyor. Bir ev sahibi olmak isteyenler ilk olarak bankaların konut kredilerine başvuruyor. İlk akla gelen yol olan banka kredileri, geri ödemede yaşanan zorluklar nedeni ile birçok insanın ev alma fikrinden vazgeçmesine neden oluyor. Yıllarca süren taksitler, ara ödemeler, faizler derken, satın almak istediğiniz evin fiyatından çok daha fazla bir geri ödeme ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Finansevim’in, binlerce ailenin ev alma konusunda tereddütlerine son veren faizsiz ev kredisi modelleri, bu konuda size en büyük yardımcı. Uzman kadrosu ile Türkiye’nin hemen hemen her noktasında şubeleri bulunan kurumun amacı, orta ve dar gelirli kişilerin hayali olan evlerine hiçbir faiz ödemeden kavuşabilmeleri.

Bu hayali yaşayabilmek, kiracı olmaktan kurtulup kendi evinizin sahibi olabilmek için, Finansevim’e ulaşmanız yeterli olacaktır. Size en uygun evi hem de sizin istediğiniz şartlarda, ortak faydalarda buluşturan Finansevim, sizin için birden fazla seçenek sunuyor. Binlerce kişinin ev sahibi olduğu faizsiz ev kredisi modellerinden birini tercih ederek, siz de dilediğiniz evin sahibi olabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin her yerinden başvurabilir, sıfır ya da ikinci el bir ev konut sahibi olabilirsiniz.

Finansevim’e Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerinden, internet ya da telefon üzerinden ulaşarak, size uygun modeli belirlemeniz mümkün. Evinizi gerçek değerinde alarak, faiz, vade farkı gibi ek ödemelerden muaf olacağınız sistemde, birden fazla seçenek mevcut. İsterseniz, 12 aydan 360 aya kadar olan taksit fırsatlarını değerlendirebilir, isterseniz ‘vade ortası fonu’ modelinde olduğu gibi, taksit tutarlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. ‘Relax Ödeme Fonu’ ile Türkiye’de ilk defa uygulanan, dilediğiniz taksiti, herhangi bir ödeme planı oluşturmadan, dilediğiniz şekilde ödeyebileceğiniz modelle de ev sahibi olabilirsiniz.

Uzun yıllara dayanan deneyimi ve referanslarına olan güveni, binlerce insanı konut sahibi yapmış olmanın huzuru ile çalışan Finansevim, ev sahibi olmak isteyen herkes için uygun bir model sunuyor. Siz de kendi evinize sahip olmak, kiracı olmanın verdiği yükten kurtulmak istiyorsanız, en yakın şubemizle temasa geçebilir, hayallerinize uzanan yolda önemli bir adım atabilirsiniz.

Diğer Haberler

Krediyle Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Altın Kural
Krediyle Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Altın Kural

Günümüzde birçok insanın dileği ev sahibi olabilmektedir. Ev sahibi olabilmek için artık farklı seçenekler ortaya çıkmaktadır. Her seçeneği kendi bütçesine uygun olara...

Detaylı Bilgi
Ev Almak İsteyenlere Tavsiye: Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Ev Almak İsteyenlere Tavsiye: Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ev almak birden bire verilebilecek olan kararlardan değildir. Sonuçlardan memnun kalmak için hem ev seçiminde hem de hangi yöntemle ev alınmak istendi...

Detaylı Bilgi
Finansevim'de Peşinat Ödemek Zorunlu Mu? Çalışma Bedeli Nedir?
Finansevim'de Peşinat Ödemek Zorunlu Mu? Çalışma Bedeli Nedir?

Finansevim, tasarrufa dayalı ev alımlarında öncü firmalar arasında yerini almış durumdadır. Bilindiği üzere günümüzde normal yollardan ev alımları bel...

Detaylı Bilgi
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.