Finansevim'den Evimi Hemen Teslim Alabiliyor Muyum?

Finansevim, Tasarrufa Dayalı Finans sistemini faizsiz olarak Türkiye’de uygulayan kurumdur. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu sistemi insanların hizmetine sunmak için çıkılan bu yolda, ilk hedefimiz; insanlarımızın alım gücünü kolaylaştırmaktır. Günümüz şartlarında, dar gelirli vatandaşların ev ya da araba gibi maliyeti yüksek yatırımlar yapmaları çok zor bir durumdur. Ancak Finansevim, uyguladığı modellerle, faiz uygulamasına yer vermeden, kefil şartı aramaksızın, tamamen tasarrufa dayalı bir sistem oluşturmuştur.

Bu sistemin işleyişi karşılıklı güven ve yardımlaşma esasına dayanır. Eğer bir ev sahibi olmak istiyor fakat yeterli birikiminiz yoksa, Finansevim’in peşinat gerektirmeyen modellerini tercih edip, evinizi seçebilir, teslim tarihinde evinizi alabilirsiniz. Belli bir birikime sahipseniz, peşinat vererek, vadelerinizi kısa tutabilir, daha hızlı bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Ev veya araba, ne tür bir ihtiyacınız varsa, Finansevim’in aradığı tek şart T.C. vatandaşı olmanızdır. Böylece, kurumumuzun faizsiz olan tüm yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Alanında tecrübeli kadromuz ihtiyaçların belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modelleri en ince ayrıntısına kadar size sunar.

Evimi Ne Zaman Teslim Alabilirim?

Türkiye’nin her yerinden evinizi Finansevim sistemleri ile alabilirsiniz. Teslim tarihiniz geldiğinde, evinizde ekspertiz yapılır. Ardından eğer fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engelle karşılaşılmazsa, tapunuzu alıp, evinize yerleşebilirsiniz. Finansevim’de her şey, belli kurallar çerçevesinde ve tamamen sizin faydanıza çalışır. Ev alma sıranız geldiğinde, hak kazandığınız tarih dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız. Teslim tarihiniz neyse, o ay içinde işlemlerinizin hepsi tamamlanır. Finansevim’de her şey karşılıklı yapılan sözleşmelerde yazılı olarak belirtilir.

Finansevim’de, yapılan tüm kampanyalarda, taksitlere faiz uygulanmaz. Bu nedenle borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter. Katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep edilmez. Ev veya araba almak isteyenler, kampanyalardan yararlanmak isteyenler, gelir durumuna göre, kendilerine uygun olan modeli seçerler. Bu model üzerinden, taksitlendirmeler yapılır.

Finansevim aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Diğer Haberler

Finansevim Ile Kredisiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın
Finansevim Ile Kredisiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Faizsiz sistemler sayesinde bankalarla uğraşmak zorunda kalmadan ev alımı mümkündür. Finansevim kredisiz ev alımı konusunda gelişmiş sistemleri buluna...

Detaylı Bilgi
Araba Kampanyaları 2019 – Finansevim’Den Faizsiz Destek
Araba Kampanyaları 2019 – Finansevim’Den Faizsiz Destek

İnsanların yaşadıkları çağlar yeni ihtiyaçların doğmasına yol açmaktadır. Bilindiği üzere ulaşım, çağımızın gerekliliklerinin başında yer almaktadır. Araba sat...

Detaylı Bilgi
Istanbul'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Istanbul'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstanbul gibi bir metropolde kısıtlı bütçesi olan kişilerin dahi ev sahibi olması için farklı fırsatlar sunulmaya devam ediyor. En kısa süre içerisinde bu büyük şehrin...

Detaylı Bilgi