Finansevim'de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?

Finansevim, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemini Türkiye’de uygulayan bir kurumdur. İlk hedefimiz, insanların alım gücüne göre, makul, öngörülebilir ödemelerle, insanları ev, araba sahibi yapmaktır. Faiz ödemeden, evden, arabaya, arsadan ofise, evlilik ve eğitim masraflarına kadar her türlü ihtiyacınız için başvurabileceğiniz Finansevim’de, dünyada uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemi modeli uygulanır.

Tüm bu modelleri uygularken, tecrübeli yol arkadaşlarımızı ekibimize dahil ettik. Alanında profesyonel kadromuz, ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modelleri size sunar. Yalnızca ev ve araba konusunda değil, aynı zamanda eğitim ve düğün gibi maddi olarak sizi zorlayacak durumlarda da yardımcınızdır.

Finansevim’in en önemli özelliklerinden biri, katılımcılarından kefil istememesidir. Karşılıklı güven, anlayışı ile kurumumuz ve katılımcılarımızla aramızda düzenlenen anlaşmalar sonucunda, belirli bir rota oluşturulur. Bu rota doğrultusunda, kişinin kendi belirlediği vadeler ve ödeme miktarları belirlenir.

Almak istediğiniz ev, araba, arsa gibi maliyeti yüksek yatırımlar için gerekli peşinatınız yoksa, Finansevim’de bu yönde bir planlama yapılır. Fonlarımızda peşinat zorunluluğu yoktur. Ellerinde peşinatı olmayan katılımcılarımız için hazırladığımız birden fazla kampanyamız bulunuyor. Peşinat gerekliliği bulunmayan bu kampanyalarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Belirli bir yatırımı olanlar, peşinat ödeyerek sisteme katılmak isteyenlerin işleri çok daha kolaydır. Her ne kadar peşinat zorunluluğu bulunmasa da, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır. Bu avantaj, siz katılımcılarımıza daha kısa vadeler olarak geri döner.

Diğer Haberler

Finansevim Ile Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olabilirim?
Finansevim Ile Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olabilirim?

Finansevim, uyguladığı sistemle, küçük yatırımlarınızı değerlendirir. Zorlanmadan, kendi gelir düzeyinize uygun taksitlendirmeler yapar. Ev ve araba a...

Detaylı Bilgi
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Gaziantep gibi büyük bir şehirde taksitli ev sahibi olmanız için birkaç farklı yol bulunuyor. Bunların başında TOKİ gelmektedir. Dönemsel olarak hazırlanan uygun bütçe...

Detaylı Bilgi
Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?
Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız araba almak ya da gayrimenkul alımlarına imza atmak artık hayal olmaktan çıkmıştır. Bilinen bir gerçektir ki günümüz yaşam şartlarında insa...

Detaylı Bilgi