Finansevim'de Istediğimiz Evi Alabiliyor Muyuz?

Finansevim, kurulduğu günden bu yana, uzman kadrosunun tecrübesini rehber alarak, dar gelirli vatandaşların, birikimlerini en iyi şekilde değerlendirebilmesi için çalışır. Bunu yaparken, yalnızca belirli bir bölgeyi değil, ülkemizin genelinde, ev ihtiyacı olan vatandaşlara çözümler sunar.

Finansevim, geliştirdiği birden fazla modelde, kişi hangisini tercih etmek isterse, en kolay ve hızlı şekilde ev, arsa, araba ve diğer ihtiyaçları için başvuru yapar. İsterseniz peşinatlı, isterseniz peşinat yatırmadan, sizin tercihiniz doğrultusunda bir plan oluşturulur. Vade seçimleri de sizin tarafınızdan belirlenir.

Finansevim’in güvene dayalı modellerinde, kişilerin istekleri ve imkanları göz önüne alınır. Peşinat yatırmak isteyen, birikimini kullanan ya da peşinat yatıramayan ama ev sahibi olmak isteyen herkes bir ev ya da araba sahibi olabilir. Bu doğrultuda, kişiye özel hazırlanan ve ödeme kolaylıkları sunan modeller de, tamamen alım gücünüz ve ödeme imkanlarınız göz önüne alınır. Karşılıklı yapılan ve yasal sözleşme ile haklarınız güvence altına alınır.

Türkiye çapında geniş bir ağı bulunan Finansevim’e birçok yoldan ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Yalnızca İstanbul’da değil, hemen hemen her bölgemizde Finansevim’in şubelerine uğrayabilirsiniz. Hangi bölgeden ev almak isterseniz, size yardımcı olmak için bekleyen arkadaşlarımızla çalışabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden, evinizi Finansevim güvencesi ile alabilirsiniz. Finansevim’in uyguladığı modellerle, hem kolay, hem kısa sürede, herhangi bir faiz uygulaması ve peşinat zorunluluğu olmadan tapunuzu alabilirsiniz. Teslimat tarihinizin gelmesinin ardından, evinizde yapılacak olan ekspertiz sonrası, eğer fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel bulunmuyorsa tapunuzu alabilir. Gönül rahatlığı ile evinize sahip olabilirsiniz.

Bir ev sahibi olma fikriniz varsa, öncelikle, ülkemizin hangi bölgesinde ev almaya karar vermeniz ardından Finansevim’in hangi modelinin sizin için uygun olduğunu incelemeniz gerekiyor. Peşinat kullanıp, kullanmayacağınız ya da ödeme planlarınız için oluşturulacak takvime karar vermeniz ardından, evinizi seçebilir ve sürece dahil olabilirsiniz. Finansevim, ülke çapındaki geniş ağı ile size yardımcı olacaktır. Dilerseniz telefonla da Finansevim’e ulaşabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Dilerseniz de size en yakın bir Finansevim şubesine uğrayabilirsiniz.

Diğer Haberler

Her Ay Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Ister Misiniz?
Her Ay Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Ister Misiniz?

Ülkemizde ev sahibi olmak isteyen kişilerin sayısı oldukça fazladır. Var olan maddi olumsuzluklar ya da fırsat eşitsizlikleri pek çok vatandaşın hayat...

Detaylı Bilgi
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Gaziantep gibi büyük bir şehirde taksitli ev sahibi olmanız için birkaç farklı yol bulunuyor. Bunların başında TOKİ gelmektedir. Dönemsel olarak hazırlanan uygun bütçe...

Detaylı Bilgi
Istediğim Evi Ve Arabayı Alabiliyor Muyum?
Istediğim Evi Ve Arabayı Alabiliyor Muyum?

Birçok insanın hayali, bir ev ve bir araba sahibi olabilmektir. Eğer gelir durumunuz biraz yüksekse, bu hayali gerçeğe dönüştürmek mümkündür. Ancak orta veya dar gelir...

Detaylı Bilgi