Finansevim'de Arabanız Peşinat Olarak Kullanılabilir Mi?

Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ‘tasarrufa dayalı finans sistemi, Finansevim’in Türkiye’de uyguladığı bir sistemdir. Kurum olarak, amacımız, bize başvuranların alım gücünü kolaylaştırmak ve faizsiz çözümler sunarak, orta ve dar gelirli vatandaşlarımızın hayallerine kavuşmasıdır. Evden, arabaya, arsadan ofise ve hatta evlilikten eğitim ihtiyaçlarına kadar tüm gereksinimlerinizi karşılamak için Finansevim’in modellerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Tasarrufa dayalı finans sistemi, size, gelir durumunuza göre yapacağı makul taksitlendirmelerle yardımcı olan bir sistemdir.

Finansevim, teknolojisi, alt yapısı, tecrübeli kadrosu ve geniş bayi ağı ile ihtiyaçlarınızın belirlenmesinde ve çözüme kavuşturulmasında yardımcı olur. Özellikle yıllarca bir evin ya da arabanın hayalini kuran, bunun yanında, eğitim ya da evlilik gibi maddi ağırlığı fazla olan giderlerde size yardımcı olmak için çalışan Finasevim’de herkese göre bir model bulunur.

Finansevim’in diğer kurumlardan en büyük farkları, ara ödemeler, zorlayıcı taksitlendirmeler ve faiz uygulaması yoktur. Bunun yanında Finansevim’de kefil de istenmez. Peşinat ödemesi tamamen katılımcılara bağlıdır. Eğer birikiminiz varsa peşinat yatırabilirsiniz fakat yeterli birikiminiz yoksa sizden peşinat istenmez. Peşinatsız modellerimizden birine dahil olursunuz. Ancak, peşinat ödemeleri, her zaman vadelerin daha kısa sürede bitmesini sağlar.

Bir diğer avantajımız, katılımcıların belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep etmememizdir. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez. Tüm bu maddeler, karşılık yapılan sözleşmelerde açık olarak belirtilir.

Herşey bitip, Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bir bekleme sürüniz olmaz. Teslim tarihiniz geldiğinizde, o ay İşlemleriniz tamamlanır ve evinize sahip olabilirsiniz.

Arabamı Peşinat Olarak Verebilir miyim?

Finansevim’e başvuran katılımcıların en çok sorduğu sorulardan biri, ‘arabamı peşinat olarak verebilir miyim?’ sorusudur. Bunun için ekspertiz raporunun sonucuna göre, ilgili olan aracın, Finansevim komisyonu tarafından uygun görülmesi gerekir. Raporda belirtilen acil satış değerinin 3 katı bedelinde proje açılması durumunda geçerli olur. Ayrıca, ekspertiz masrafları, müşteriye aittir.

Diğer Haberler

Senetle Ev Alacakların Bilmesi Gereken 6 Şey!
Senetle Ev Alacakların Bilmesi Gereken 6 Şey!

Ev alma süreci önemli kararların alındığı ve uygulama noktasında sabırla kat edilmesi gereken çok uzun ve yorucu bir yolculuktur. Başından sonuna kadar önemi ve vurgul...

Detaylı Bilgi
Araba Kampanyaları 2019 – Finansevim’Den Faizsiz Destek
Araba Kampanyaları 2019 – Finansevim’Den Faizsiz Destek

İnsanların yaşadıkları çağlar yeni ihtiyaçların doğmasına yol açmaktadır. Bilindiği üzere ulaşım, çağımızın gerekliliklerinin başında yer almaktadır. Araba sat...

Detaylı Bilgi
Sahibinden Kiralık Ev Arayanlar Dikkat! 555 Tl Ile Ev Sahibi Olun!
Sahibinden Kiralık Ev Arayanlar Dikkat! 555 Tl Ile Ev Sahibi Olun!

Barınma ihtiyacı ev sahibi olma fikri gün geçtikçe güncelliğini koruyan, nüfusun artması ile birlikte tüketim toplumları için bir zorunluluk ve temel ihtiyaç dâhilinde...

Detaylı Bilgi