Finansevim'de Ara Ödeme Var Mı?

Tasarrufa dayalı finans sistemi, dünyanın birçok ülkesinde uygulanır. Bu sistemi Finansevim olarak, ülkemiz insanlarının da hizmetine sunmak için bu yola çıktık. Amacımız; insanlarımızın alım gücünü kolaylaştıracak çözümler bulmak. Bu hedefimizde ilerlerken, ilk sorumuz insanlarımızın en uygun ve avantajlı yollarla faiz ödemeden, evden arabaya, arsadan ofise ve hatta evlilikten eğitim ihtiyaçlarına kadar tüm gereksinimlerini nasıl karşılarız oldu. Bu nedenle, dünyada uygulanan ve başarılı olan ‘Tasarrufa Dayalı Finans Sistemini’ faizsiz olarak Türkiye’de uygulamaya karar verdik.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistem hakkında Türkiye’deki en tecrübeli yol arkadaşlarını bir araya getirmek yaptığımız ilk iş oldu. Hepsi birbirinden tecrübeli ve deneyimli kadromuz ihtiyaçların belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modellemeleri beliler ve çözüme kavuşturmak için çalışır.

Finansevim, bu sistemi sunarken, insanlarımızın sadece ev ve araba gibi ihtiyaçlarını düşünmedi. Aynı zamanda, ülkemizde küçük birikimlerini bir araya getirmek isteyen ve bu birikimle iş kurmak, eğitimini sürdürmek, evlilik hayalleri kurarak mutlu bir yuva sahibi olmak isteyen binlerce insanımızın bu hayallerine kavuşmaları için alternatif çözümler ürettik.

Diğer yöntemlerden farklı olarak, Finansevim’de ara ödemeler, zorlayıcı taksitlendirmeler ve faiz uygulaması yoktur. Fon sistemi tamamen faizsiz yapı üzerinde kurulmuştur. Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter. Ayrıca, sistemimize dahil olmak isteyen katılımcılardan kefil de istenmiyor.

Finansevim, katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim fonlarında ara ödeme zorunluluğu olmadığı gibi peşinat zorunluluğu da yoktur. Peşinat ödemesi yapamayacak olan müşterilere kendi imkanlarına göre kampanyalar sunulur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Tüm bunların sonunda, Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız. Teslim tarihiniz geldiğinizde, o ay İşlemleriniz tamamlanır ve evinize sahip olabilirsiniz.

Diğer Haberler

Finansevim Ile Kredisiz Araba Alma Fırsatı Yakalayın
Finansevim Ile Kredisiz Araba Alma Fırsatı Yakalayın

Ev ya da araba sahibi olmak yakın zamanda bir lüks olmaktan çıkmıştır. Artık standart bir yaşama sahip olmak için ev ve araba bir şart haline gelmiştir. Ancak alımlar ...

Detaylı Bilgi
Adana'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Adana'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kredi çekmeden Adana'da kira öder gibi ev sahibi olmanın mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? Yanılıyorsunuz! En kısa sürede Finansevim</stron...

Detaylı Bilgi
Finansevim Ile Taksitle Ev Alma Fırsatı Yakalayın
Finansevim Ile Taksitle Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Finansevim ev alma konusunda var olan diğer sistemlerden oldukça farklıdır. Katılımcılar, firma sayesinde tamamen faizden uzak bir şekilde işlemlerini...

Detaylı Bilgi