Finansevim, Şubeleşme Ağıyla Hızla Büyüyor!

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler tüm dünyada kullanım alanlarını artırmaktadır. Ancak bu sistemlerin kullanımı için tercih edilecek olan firmaya dikkat etmek çok önemlidir. Finansevim gerek web sitesi üzerinden gerek şubeleri üzerinden hizmet sunumları yaptığı için alanının önde gelen isimlerinden biri olarak anılmaktadır. Üstelik sistem kaydı yaptırılmasa bile müşteri temsilcilerinden bilgi almak ya da sadece görüşme sağlamak bile mümkündür. Böylelikle en doğru kararların alımı gerçekleşmiş olmaktadır.

Finansevim Şubelerine Davetlisiniz!

Finansevim şube ağı, firmanın kurulum zamanından bu yana gelişim göstermeye devam etmektedir. Her geçen büyümeye devam eden Finansevim Türkiye genelinde 23 adet şubesi bulunmaktadır. İlk yıllarında sadece büyükşehirlerde şubelerin bulunması sorunu artık giderilmiştir. Açılma hızlı giderek artan şubeler arasında İstanbul başı çekmektedir. Pek çok farklı ilçesinde şube bulunması sayesinde bireyler kendilerine en yalın şube üzerinden işlemlerini görebilmektedir. Üstelik resmi internet sitesi üzerinden şubeler hakkında detay almak da mümkündür. Her şubenin net adresleri ve telefon numaraları yine resmi internet sitesinde bulunmaktadır.

Ülkemizde Finansevim şubeleri farklı şehirlerde de hızlı bir şekilde açılmaya devam etmektedir. Öncelikle Kocaeli gibi şehirlerde açılan şubeler artık Erzurum ve Konya’da da kendini göstermektedir. Diyarbakır, Malatya ve Gaziantep de Finansevim şubelerinin bulunduğu yerler arasında isimlerinden söz ettirmektedir. Finansevim, Trabzon, Samsun ve Adana gibi şehirlerde de şubesi bulunan firmalar arasında bulunmaktadır. Böylece hemen her yerden kolay bir şekilde firmaya erişim sağlamak mümkün olmaktadır.

Finansevim Şubeleşme Ağı Hakkında

İletişim ve kolay şekilde erişim sağlanması gibi özellikler tasarrufa dayalı faizsiz sistemlerde hizmet veren firmalar açısından çok önemlidir. Katılımcılar doğal olarak ev ya da araba satın almak istedikleri firmaya güvenmek istemektedir. Bundan kaynaklı olarak Finansevim şubeleşme ağı konusunda titiz bir çalışma yürütmektedir. Ülkemizde halen bir Finansevim şubesi olmayan şehirler de bulunmaktadır. Ancak stratejik hamleler neticesinde farklı şehirlere yakın olan alanlarda kurulan şubeler her halükarda erişimi kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra güvenirlik konusunda iletişim alternatiflerinin zengin olması şubeye gitmeden de pek çok işlemin halledilmesini saplamaktadır. Yine de pek çok şehir merkezi için Finansevim şube açma çalışmaları devam etmektedir.

Diğer Haberler

En Uygun Taşıt (Araba) Kredisi Hesaplama
En Uygun Taşıt (Araba) Kredisi Hesaplama

Son dönemlerde yaşanan ekonomik olumsuzluklar sebebi ile faizli sistemlerden alınacak olan kredilerin faiz oranının oldukça yüksek seviyede olduğunu s

Detaylı Bilgi
Tasarruf Nedir? Nasıl Birikim Yapılır?
Tasarruf Nedir? Nasıl Birikim Yapılır?

Tasarruf nedir? Tasarruf yapmak, sahip olduğunuz parayı biriktirmek ve daha sonra bu parayı yatırım amaçlı kullanarak değerini katlamak anlamına gel

Detaylı Bilgi
Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor
Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor

Ev sahibi olmak herkesin ana hedeflerinden biridir. Yüksek gelir kesimlerin

Detaylı Bilgi
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.