Finansevim Kampanyaları

Günümüzde ev almanın birçok yolu bulunmaktadır. Birçok kişi ev alırken bankaların uygulamış olduğu konut kredilerine başvururken faizlerin yükselmesi sonucunda insanlar ev sahibi olabilmek için yeni arayışlara girmişlerdir. Finansevim de insanları ev sahibi yapabilmek adına faizsiz bir şekilde ilerleyebilmeyi temel prensip haline getirmiş bir sistemdir.

Finansevim Nedir?

Finansevim ev sahibi olabilmek için size tasarruf mantığında ilerleyebilmeyi bir sistem haline getiren bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde evden arabaya, hatta birçok ihtiyacınıza kadar tüm isteklerinizi faize bulaşmadan karşılayabilmeniz mümkündür. Tasarruf mantığında işleyen bu sistem aslında Dünya’da uygulanmaktadır. Finansevim bu uygulamayı ülkemize de getirerek birçok kişiyi faiz derdi olmadan ev sahibi yapabilmeyi amaçlamaktadır.

Finansevim Kampanya Detayları

Bu sistemde tamamen sizin ödeme durumunuz baz alınmaktadır. Hiç peşinatınız olmadan bile ev ya da araba sahibi olabilmeniz Finansevim ile mümkün olabiliyor. Tabi ki belirli bir peşinatınızın olması aylık ödeme tutarınızı ve ödeme vadenizi daha da kolaylaştıracak bir şeydir, ancak peşinatın olmadığı durumlar için de sizlere yardımcı olunmaktadır. Ülkemizde artık faize bulaşmadan ev sahibi olmayı amaçlayan birçok uygulama bulunuyor ve bu uygulamalar sisteme dahil olabilmeniz için sizden katılım payı altında bir tutarı peşin olarak almayı zorunluluk olarak görüyorlar. Finansevimde de böyle bir katılım tutarı bulunuyor ancak bu tutarı ödemeniz için size bir imkan sunuluyor.

İsterseniz bu tutarı taksitler halinde ödüyorsunuz, isterseniz peşin olarak ödüyorsunuz. Bu, tamamen sizin ödeme durumunuza kalmış bir şey oluyor. Dilerseniz katılım tutarını bir süre koşulu gösterilmeden de dilediğiniz vadede ödeme imkanınız mevcut. Sistemiz sizlere sağladığı bir diğer kampanya ödemelerde esnek olunmasıdır. Sizi sıkmadan, tamamen sizin belirlediğiniz tutarlarda sisteme giriş yapmanız sizin için bir avantaj oluyor. Bu nedenle hiç zorlanmadan ev sahibi olabilme imkanı buluyorsunuz. Sistem relaks ödeme fonu altında uyguladığı kampanya ile insanları sıkmadan ve bunaltmadan ödemeler konusunda yardımcı oluyor ve rahat bir şekilde ödemelerini amaçlıyorlar.

Firma uzun vadeli taksit seçeneği de sunduğu için çok cazip gelmektedir. 12 aydan 360 aya kadar ödeme seçenekleri birçok insan için avantajlı gözükmektedir. Bu nedenle son günlerde bu uygulamaya talepler oldukça artmaktadır. Özellikle banka faizlerinin yüksek olduğu ve alınan konuta neredeyse iki katına kadar faiz ödendiğini düşünecek olursak, böyle bir sistemin varlığı çok sayıda insana ev alma konusunda yardımcı oluyor. Üstelik Finansevim sisteminde sadece ev alma değil, araba, ofis gibi satın alma işlemleriniz ve diğer ihtiyaçlarınız için de size finansman sağlanabiliyor.

Diğer Haberler

Kredi Hesaplama Ile Uğraşmayın 555 Tl’Ye Ev Sahibi Olun!
Kredi Hesaplama Ile Uğraşmayın 555 Tl’Ye Ev Sahibi Olun!

Ekonomin zaman kavramı ile boyut kazandığı anlık finansal hareketliliğin tüm borsa alıcılarına yön verdiği küresel bir çağda hayallerinize kavuşma fikri neredeyse imkâ...

Detaylı Bilgi
100.000 Tl’Lik Araba Için 357 Tl Taksitle Araba Sahibi Olma
100.000 Tl’Lik Araba Için 357 Tl Taksitle Araba Sahibi Olma

Taksitle araba almak kavramı son yıllarda adeta değişim göstermiştir. Yakın geçmişe kadar bu bağlamda araç sahibi olmak isteyenlerin öncelikle bir taş...

Detaylı Bilgi
Peşinatı Çek Olarak Versem Olur Mu?
Peşinatı Çek Olarak Versem Olur Mu?

Finansevim, Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemini ülkemizde uygulayan bir kurumdur. Kurumumuz, faaliyetlerimizi genel olarak; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin ve eğit...

Detaylı Bilgi