Finansevim Ile Neler Alınabilir?

Tasarrufa dayalı finans sitemini ülkemize kazandıran Finansevim, ilk amaç olarak insanların alım gücünü kolaylaştırmak için neler yapılabileceğini araştırmakla işe başlamıştır. Özelikle dar gelirli vatandaşların ev, araba gibi ihtiyaçlarını, makul ödemeler ve taksitlendirmelerle sahip olmalarının yolunu açan sistem, her geçen gün ağını genişletiyor.

İnsanlarımızın en avantajlı ve uygun yollarla faiz ödemeden evden, arabaya, arsadan, ofise ve daha birçok ihtiyaçlarına kadar yardımcı olan sistemimiz karşılıklı güven esasına dayanır. Yıllarca, bankalara ödeyeceğiniz faizlerle başa çıkmak zorunda kalmayacağınız, gelir durumunuza göre ayarlanan taksit seçenekleri ile kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Peki Finansevim’in tasarrufa dayalı finans sistemini kullanarak neler alabilirsiniz sorusuna gelirsek; Finansevim, her T.C. vatandaşına, gelir durumuna göre ayarlanan ödeme planları ve diğer bir çok avantajları sunar. Bu avantaj ve kampanyaları kullanarak, isterseniz ev, isterseniz arsa, isterseniz araba gibi ihtiyaçlarınızı Finansevim ortaklığı ile satın alabilirsiniz.

Finansevim yalnızca gayrimenkul ve araç satın alma hizmetlerini sunan bir finans sistemi olmanın dışında sizin en çok ihtiyacınız olan durumlarda da yardımcınızdır. Eğitim ve düğün gibi toplu para gerektiren durumlarda Finansevim, size sunduğu kampanya ve avantajlarla, ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yardımcı olur. Bu sistemle tanıştığınızda, tamamen güven esasına dayalı olarak, hiç bir şekilde kefil istenmez ve faiz ödemesi ile karşılaşmazsınız. Bu zamana kadar sisteme katılım bedeli olarak alınan, peşin olarak toplanan katılım bedellerini, fon katılım bedelimiz olarak isteyen herkese teslimatını alana kadar taksitlendirme imkanının yanı sıra belirli sürede değil, sınırsız sürede ödeme molası imkanını da sunuyoruz. Ve daha birçok avantajımız tamamen vatandaşlarımızın yararına ve alım gücünü kolaylaştırmak adına yaptığımız çalışmalardır.

Türkiye’nin her bölgesinden istediğiniz evi alma şansı veren Finansevim, alım gücünüzü kolaylaştırır. Tüm gereksinimlerinizi faiz uygulamadan karşılamanız için size kampanyalar, ödeme kolaylıkları ve gelir durumunuza göre planlamalar sunar. Küçük birikimlerini bir araya getirmek isteyen ve bu birikimlerle iş kurmak isteyen, evlilik hayalleri kuran fakat maddi imkansızlıklar yüzünden bu hayalini erteleyen milyonlarca insana umut veren bir sistemi ülkemize getiren Finansevim, dünyanın kullandığı tasarrufa dayalı finans sitemini temel alır.


Diğer Haberler

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri
Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Her insanın hayalini kurduğu ev sahibi olma olgusu ne yazık ki herkes için pek mümkün değildir. Birçok insan ev almak için kredi çekme yönteminin tek alternatif olduğu...

Detaylı Bilgi
Tasarrufla Ev Sahibi Olmak Faizsiz Ev Satın Alma
Tasarrufla Ev Sahibi Olmak Faizsiz Ev Satın Alma

İstatiksel incelemeler ve araştırma sonuçlarına göre Türkiye ‘de yaklaşık 8,5 milyon aile kiracı olarak yaşamaktadır. Bankalara ödenmek istenmeyen yüksek faizli ve kre...

Detaylı Bilgi
Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak uzun yıllardan beridir hem bir yatırım hem de bir gereklilik olarak görülmektedir. Fakat bundan bir on sene öncesinde kadar ev alımlar...

Detaylı Bilgi