Finansevim Ile Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olabilirim?

Finansevim, uyguladığı sistemle, küçük yatırımlarınızı değerlendirir. Zorlanmadan, kendi gelir düzeyinize uygun taksitlendirmeler yapar. Ev ve araba alırken, size özel çözümler sunar. Uzman kadrosunun geliştirdiği fon ve hizmet modellerinden ilki çekiliş fonu, ikincisi vade ortası fonu ve son olarak relax ödeme fonudur.

Çekiliş fonunda, ihtiyacınız olan fon tutarına karar verin. Örnek 80.000 TL, 150.000 TL ya da daha fazlası. Fon tutarını belirlendikten sonra peşinatınız var ise peşinatlı yoksa peşinatsız modeli seçebilirsiniz. Peşinatınızı da belirledikten sonra sıra taksitlerinize geldi, aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi belirtin. Grup vade seçiminizi yapın. 12-24-36-48-60-72-84-96-108-120-180-360 kişilik gruplardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Kararınızı verdiyseniz karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmemizi imzalayabiliriz.

Şimdi sıra fonunuzu ne zaman kullanacağınızı belirlemekte. Son teslim tarihi belirleme gününde noter huzurunda yapılan çekilişle tarihiniz netleşecek. Fon teslim tarihiniz belirlendi. Artık teslimat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanabilirsiniz. Fon teslimatı yapıldıktan sonra taksitleriniz sabitlenir, artık kolayca borcunuz bitene kadar kendi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitlerin düzenlemesinin ardından normal vade sayınız faiz ve vade farkı ya da kira yardımı olmadığı için kısa zamanda biter.

Vade Ortası Fonu, Almak istediğiniz evin fiyatına karar verin. Fiyat belirlendikten sonra peşinatınız var ise peşinatlı yoksa peşinatsız bir seçeneği belirleyin. Sıra taksitlerinize geldiğinizde, aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi siz belirtin. Verilen Teslimat tarihi sizin için uygunsa karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmemizi imzalayabiliriz. Bu modelimizde teslimat tarihiniz sözleşme yapıldığı anda sizlere bildirilir.

Dönem içerisinde dilerseniz taksitlerinizi ve ödeme planınızı serbestçe yapılandırabilirsiniz. Bu modelimizde teslimattan önce ve sonra tüm taksit ödemeleriniz sabittir. Dilerseniz, tüm borcunuzu erken kapatabilir, yeni modellerimizden tekrar yararlanabilirsiniz. Taksit ödemeleriniz sırasında mola verebilir, dilediğinizde ödemelere devam edebilirsiniz.

Son olarak Relax Ödeme Fonu ile ilk olarak istediğiniz evin fiyatına karar veriyorsunuz. Türkiye’de ilk defa uygulanan yeni sistemde tüm taksitler sizin belirlediğiniz doğrultuda ilerler. Dilediğiniz tarihte, istediğiniz taksidi ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizin %50 sini içeride biriktirdiğinizde, teslimata hak kazanırsınız.

Fonunuzu kullanmaya sıra geldiğinde, dilediğiniz evi, arabayı, ihtiyacınızı kullanabilirsiniz. Teslimattan sonra taksitler, belirlediğiniz vadeye göre sabitlenir. Relax modelimizde dilediğinizde mola verme hakkına sahipsiniz.

Modelden ayrılmak ve ödemelerinizi iade almak isterseniz fon katılım bedeli hariç tüm ödemelerinizi iade alırsınız. Relax ödeme modeli, ödemelerinizi rahat rahat ödeyebilmeniz için, Türkiye'de ilk defa geliştirdiğimiz bir modeldir.

Diğer Haberler

Senetle Ev Alacakların Bilmesi Gereken 6 Şey!
Senetle Ev Alacakların Bilmesi Gereken 6 Şey!

Ev alma süreci önemli kararların alındığı ve uygulama noktasında sabırla kat edilmesi gereken çok uzun ve yorucu bir yolculuktur. Başından sonuna kadar önemi ve vurgul...

Detaylı Bilgi
Istanbul'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Istanbul'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstanbul gibi bir metropolde kısıtlı bütçesi olan kişilerin dahi ev sahibi olması için farklı fırsatlar sunulmaya devam ediyor. En kısa süre içerisinde bu büyük şehrin...

Detaylı Bilgi
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Gaziantep gibi büyük bir şehirde taksitli ev sahibi olmanız için birkaç farklı yol bulunuyor. Bunların başında TOKİ gelmektedir. Dönemsel olarak hazırlanan uygun bütçe...

Detaylı Bilgi