Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor

Ev sahibi olmak herkesin ana hedeflerinden biridir. Yüksek gelir kesimlerinin hali hazırda evleri bulunmaktadır. Üstelik bu kesim var olan evlerinin yanı sıra ekstra gayrimenkul alımları ile de tanınmaktadır. Orta ve alt gelir tabakası ise kredilere bulaşmadan veyahut ailelerinden miras kalmadan bir ev sahibi olamamaktadır. Ancak bu durum Finansevim tasarrufa dayalı ev sistemleri sayesinde mazide kalmıştır. Artık isteyen herkes hayallerindeki eve kavuşabilmektedir.

Finansevim Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı Sunuyor

Finansevim sistemi üzerinden ev sahibi olmanın en avantajlı kısmı peşinat talebi olmamasıdır. Sistemden yararlanmak isteyen vatandaşların kendilerine uygun bir ödeme planı üzerinden hareket etmeleri mümkündür. Ödeme planları ise yetkililerle yapılan bire bir görüşmeler neticesinde hazırlanmaktadır. Zorunlu olmamasına karşın peşinat ödemek isteyen vatandaşlar da bulunmaktadır. Peşinat ödemelerini kendi istekleri doğrultusunda gerçekleştiren bireylerin ödemeleri daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bunun haricinde peşinat ödemeyenlere faiz uygulaması ya da taksit sayılarının artırılması gibi masraf kalemleri çıkarılmamaktadır.

Finansevim Tasarrufa Dayalı Sistemleri Herkes İçin Geçerli

Bireylerin Finansevim faizsiz ev alım sistemine katılımları için aşılması zor şartları yerine getirmelerine gerek yoktur. Sistem, T.C. vatandaşı olan herkesin kullanımına açıktır. Üstelik kampanya dağarcığı oldukça geniş olduğu için her vatandaş bütçesine uygun olana katılım gösterebilmektedir. Katılımlardan sonra belirlenen miktarlar her ay düzenli şekilde sisteme yatırılmalıdır. Mali sıkıntıların olması halinde ise yetkililerle iletişim kurularak maruzat bildirimi gerçekleştirilmelidir.

Finansevim Sisteminde Her Bütçeye Uygun Konut Alınabiliyor

Ev hayalleri bir hayli bireyseldir. Bu neden yüzünden her ailenin ya da her kişinin aynı özellikteki evleri satın alması beklenmemektedir. Kimi aileler için müstakil ya da bahçeli evler olmazsa olmazlardır. Kimileri ise apartman dairesi istemektedir. Evlerin metrekareleri ve oda sayıları da değişen unsurlar arasındadır. Konutların özelliklerinin değişmesi maliyetlerinde de kendini göstermektedir. Finansevim peşinatsız ev alımlarında her bütçeye göre ev bulundurmaktadır. Böylece müstakillerden apartmanlara kadar her gayrimenkul alınabilmektedir. Üstelik gayrimenkullerin inşaatının yeni tamamlanması ya da çok yıllık binalardan oluşması da müşterilerin seçimindedir.

Diğer Haberler

Ev Almak Mantıklı mı ?
Ev Almak Mantıklı mı ?

Ev Almak Mantıklı mı? Şu an ev almak mantıklı mı? Günümüz koşullarında ev sahibi olmak herkesin öncelikleri arasındadır. Ev almanın mantıklı olup olm

Detaylı Bilgi
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Gaziantep'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Gaziantep gibi büyük bir şehirde taksitli ev sahibi olmanız için birkaç farklı yol bulunu

Detaylı Bilgi
Bursa'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Bursa'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kira ödemeleri maaşın büyük bir kısmının harcanmasına neden olan masraf kalemleri arasında yer almaktadır. Artık kira öderken bir yandan da tasarruf e

Detaylı Bilgi
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.