Finansevim Avantajları Nedir?

Dünyanın birçok yerinde kullanılan tasarrufa dayalı finans sistemi ülkemizde ilk defa Finansevim kullanmıştır. Ev, araba almak isteyen herkes, gelirlerine göre düzenlenen bir planlama ile zorlanmadan ve herhangi bir faiz ödemesi ile karşılaşmadan bu isteklerine ulaşırlar. Dar gelirli vatandaşlarımıza, çözümler sunmak için yola çıkan Finansevim, ev, arsa, araba, eğitim, düğün gibi maddi birikim gerektiren durumlarda çözüm ortağınız olmak için yola çıkmıştır.

Diğer yapılanmalara göre Finansevim’in birçok avantajı bulunur. Öncelikle Finasevim, Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren bir kurumdur. Yani sadece sınırlı bir bölge için hizmet vermez, dilediğiniz her bölgeden başvurarak yine istediğiniz her bölgeden ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.

Finansevim, sınırsız sürede ödeme molası imkanı sunarak, büyük bir kolaylık sağlar. Her türlü imkanı sunan ve ödeme molaları ile rahat planlamalar yapan Finansevim, kişiye özel sistemler kurar. Birincil amaç, birikimi olan ya da olmayan herkesi ev, araba sahibi yapabilmektir.

Özellikle belli bir gelir grubuna dahil olanların tercih ettiği bir yapısı olan kurumumuzun, en önemli avantajı, faizsiz bir sistemle hareket etmesidir. Finansevim’den faydalanmak isteyen herkesin, bilmesi gereken ilk şey, kesinlikle bir faiz ödemesi ile karşılaşmayacağıdır. Katılımcıların kendilerinin belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep edilmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklenmez. Bu maddeler sözleşmelerde açıkça belirtilir. Finansevim’in bir diğer avantajı, ekstra bekleme sürenizin olmamasıdır. Sisteme dahil olup sıranız geldiğinde, hak kazandığınız tarihin dışında bir bekleme ile karşılaşmazsınız.

Finansevim’in en büyük avantajı ve tercih edilme sebebi, taksitlendirmelerde faiz uygulaması kesinlikle yoktur. Bankaların uyguladığı yüksek faiz oranlarını düşünmek zorunda kalmaz, almak istediğiniz evin bedelinin çok üstünde bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Bu özellikler, Finansevim’in en çok tercih edilen kurum olmasını sağlayan avantajlardan bazılarıdır. Tamamen, tasarrufa dayalı bir model olan bu sistemde, vatandaşlar, zorlanmadan ev, arsa, araba sahibi olabilirler. Ülkemizde ilk defa kullanılan modeller tamamen yasal ve güvenilirdir. Tasarruf esasına dayanan yöntemler sizi kısa sürede, makul ödemelerle ev sahibi yapmak için çalışır. Türkiye’nin her yerinden katılım sağlayarak, siz de Finansevim’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Diğer Haberler

Almak Istediğiniz Evin Altyapısında Dikkat Etmeniz Gerekenler
Almak Istediğiniz Evin Altyapısında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ev sahibi olabilmek günümüzde hemen hemen birçok insanın hayalidir. Hatta insanlar çoğu zaman bir ev sahibi olabilmek için çalışırlar. Bu konuda günümüzde birçok alter...

Detaylı Bilgi
Yüksek Faizle Ev Almak Mı Birikim Yaparak Ev Almak Mı Daha Mantıklı?
Yüksek Faizle Ev Almak Mı Birikim Yaparak Ev Almak Mı Daha Mantıklı?

Yüksek faizle ev almak mı birikim yaparak ev almak mı daha mantıklı sorusu günümüzde ev sahibi olmak isteyen insanların en çok sorduğu ve cevabını merak ettiği sorular...

Detaylı Bilgi
Konut Kredisi Nedir?
Konut Kredisi Nedir?

Ev sahibi olmak günümüz yaşam şartlarında ancak belli yüklerin altına girilerek gerçekleşebilmektedir. Pek çok vatandaş ev alımları için konut kredilerine başvurmaktad...

Detaylı Bilgi