Finansarabam Kampanyaları

Finansarabam kredi kullanmadan araç sahibi olmanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Herhangi bir yasak olan bir durum olmadan oldukça yasal yollarla araba sahibi oluyorsunuz. Kullanılan bu sistem sayesinde tasarruf yöntemi sayesinde oldukça kolay bir şekilde araba alabiliyorsunuz.

Finansarabam sayesinde kendi bütçenize uygun taksitlerle Türkiye’nin her yerinden seçeceğiniz arabalar ile araba sahibi olmanız mümkün. Finansarabam müşterilerine 3 farklı sistem sunar. Vade ortası fonu, araç sahipleri taksit miktarlarını kendileri belirler. Kendi bütçelerine uygun olarak ayarlamaktadırlar. Relax ödeme fonu, herhangi bir ödeme planı olmaz. Araç sahipleri taksitleri kendi istedikleri zaman öderler. Son olarak ise çekiliş fonu, 12 aydan 360 aya kadar taksitler yer alıyor. Bu sisteme göre kendilerini ayarlayarak ilk sırada olama imkanı kazanırlar.

Kampanya Çeşitleri Nedir?

12 aydan başlayarak 360 aya kadar yapılan taksit ödemeleri ile ilk sırada araba alma imkanı sunan firmalardan bir tanesidir. Araba sahibi olmak isteyenlerin rahatlıkla ödeme kanallarını kullanarak kendilerine ait bir ödeme planı çıkartabilirler. İlk olarak yapılması gereken kendinize ait bir fon tutarı belirlemeniz olacaktır. Kendinize ait fon tutarını belirledikten sonra peşinatlı veya peşinatsız olan modellerden bir tanesini seçmeniz gerekir.

Grup vade seçimlerinizi yaptıktan sonra gerekli sözleşmeler imzalanır. Noter huzurunda yapılan çekilişle son teslim tarihi belirlenir. Taksitlerinizin sabitleme işlemi yapılır.

Kullanılan kampanyalardan bir tanesi de vade ortası fonudur. Burada ki amaç kendi vadenizi dilediğiniz gibi belirlemektir. Taksit tutarınızı siz belirletip firmaya sunuyorsunuz. Dilerseniz dönem içerisinde ödeme zorluğu çektiğiniz sırada yapılandırma da talep edebilirsiniz.

Relax ödeme fonu, Türkiye de ilk defa uygulanan bir sistemdir. Ödemeler yapıldıkça %50 kısmı biriktiği zaman teslimata da hak kazanmış olursunuz. Sıra size geldiği zaman istediğiniz arabayı da kullanmanız mümkün.

Ödeme Sistemi

Finansarabam sistemi bir Finansevim markasıdır. Faiz işlemeden ve farkı olmadan rahatlıkla ödeme yapacağınız bir sistemdir. Tüketiciler kendileri başvuru yaparak araçları gerçek değerler de almış oluyorlar. Çekilişle yapılan bu yöntem de her bir müşteri kendine çekiliş çıktığı zaman araba sahibi olmuş oluyor. Herhangi bir kredi kartı ve ön ödeme gerekmeden ve peşinat ödemeden araba sahibi olmuş oluyorsunuz.

Ödeme kanallarını siz kendi durumunuza göre belirliyorsunuz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun her bölge de açılmış olan Finans arabam ofisine giderek araba alma talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme kanalları her müşteriye uygun olarak düzenlenmiştir.

Diğer Haberler

Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor
Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor

Ev sahibi olmak herkesin ana hedeflerinden biridir. Yüksek gelir kesimlerinin hali hazırda evleri bulunmaktadır. Üstelik bu kesim var olan evlerinin yanı sıra ekstra g...

Detaylı Bilgi
Araba Kampanyaları 2019 – Finansevim'den Faizsiz Destek
Araba Kampanyaları 2019 – Finansevim'den Faizsiz Destek

İnsanların yaşadıkları çağlar yeni ihtiyaçların doğmasına yol açmaktadır. Bilindiği üzere ulaşım, çağımızın gerekliliklerinin başında yer almaktadır. Araba sat...

Detaylı Bilgi
Konut Kredisi Çekmeden Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?
Konut Kredisi Çekmeden Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Enflasyon, gelir dağılımı dengesizliği, kredilerin faiz oranlarının esnek talep ve fon akışı düzensizliği gibi ekonomik dar boğaz unsurlarının hâkim olduğu bir dünyada...

Detaylı Bilgi
SİZİ ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.