Finansarabam Kampanyaları

Finansarabam kredi kullanmadan araç sahibi olmanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Herhangi bir yasak olan bir durum olmadan oldukça yasal yollarla araba sahibi oluyorsunuz. Kullanılan bu sistem sayesinde tasarruf yöntemi sayesinde oldukça kolay bir şekilde araba alabiliyorsunuz.

Finansarabam sayesinde kendi bütçenize uygun taksitlerle Türkiye’nin her yerinden seçeceğiniz arabalar ile araba sahibi olmanız mümkün. Finansarabam müşterilerine 3 farklı sistem sunar. Vade ortası fonu, araç sahipleri taksit miktarlarını kendileri belirler. Kendi bütçelerine uygun olarak ayarlamaktadırlar. Relax ödeme fonu, herhangi bir ödeme planı olmaz. Araç sahipleri taksitleri kendi istedikleri zaman öderler. Son olarak ise çekiliş fonu, 12 aydan 360 aya kadar taksitler yer alıyor. Bu sisteme göre kendilerini ayarlayarak ilk sırada olama imkanı kazanırlar.

Kampanya Çeşitleri Nedir?

12 aydan başlayarak 360 aya kadar yapılan taksit ödemeleri ile ilk sırada araba alma imkanı sunan firmalardan bir tanesidir. Araba sahibi olmak isteyenlerin rahatlıkla ödeme kanallarını kullanarak kendilerine ait bir ödeme planı çıkartabilirler. İlk olarak yapılması gereken kendinize ait bir fon tutarı belirlemeniz olacaktır. Kendinize ait fon tutarını belirledikten sonra peşinatlı veya peşinatsız olan modellerden bir tanesini seçmeniz gerekir.

Grup vade seçimlerinizi yaptıktan sonra gerekli sözleşmeler imzalanır. Noter huzurunda yapılan çekilişle son teslim tarihi belirlenir. Taksitlerinizin sabitleme işlemi yapılır.

Kullanılan kampanyalardan bir tanesi de vade ortası fonudur. Burada ki amaç kendi vadenizi dilediğiniz gibi belirlemektir. Taksit tutarınızı siz belirletip firmaya sunuyorsunuz. Dilerseniz dönem içerisinde ödeme zorluğu çektiğiniz sırada yapılandırma da talep edebilirsiniz.

Relax ödeme fonu, Türkiye de ilk defa uygulanan bir sistemdir. Ödemeler yapıldıkça %50 kısmı biriktiği zaman teslimata da hak kazanmış olursunuz. Sıra size geldiği zaman istediğiniz arabayı da kullanmanız mümkün.

Ödeme Sistemi

Finansarabam sistemi bir Finansevim markasıdır. Faiz işlemeden ve farkı olmadan rahatlıkla ödeme yapacağınız bir sistemdir. Tüketiciler kendileri başvuru yaparak araçları gerçek değerler de almış oluyorlar. Çekilişle yapılan bu yöntem de her bir müşteri kendine çekiliş çıktığı zaman araba sahibi olmuş oluyor. Herhangi bir kredi kartı ve ön ödeme gerekmeden ve peşinat ödemeden araba sahibi olmuş oluyorsunuz.

Ödeme kanallarını siz kendi durumunuza göre belirliyorsunuz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun her bölge de açılmış olan Finans arabam ofisine giderek araba alma talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme kanalları her müşteriye uygun olarak düzenlenmiştir.

Diğer Haberler

Kredi Hesaplama Ile Uğraşmayın 555 Tl’Ye Ev Sahibi Olun!
Kredi Hesaplama Ile Uğraşmayın 555 Tl’Ye Ev Sahibi Olun!

Ekonomin zaman kavramı ile boyut kazandığı anlık finansal hareketliliğin tüm borsa alıcılarına yön verdiği küresel bir çağda hayallerinize kavuşma fikri neredeyse imkâ...

Detaylı Bilgi
Finansevim'de Peşinat Ödemek Zorunlu Mu? Çalışma Bedeli Nedir?
Finansevim'de Peşinat Ödemek Zorunlu Mu? Çalışma Bedeli Nedir?

Finansevim, tasarrufa dayalı ev alımlarında öncü firmalar arasında yerini almış durumdadır. Bilindiği üzere günümüzde normal yollardan ev alımları bel...

Detaylı Bilgi
Konya'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Konya'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak için kazanma olasılığınız oldukça düşük olan Toki kuralarının dışında bir alternatifiniz daha bulunuyor. Siz de Konya’da kira öder gib...

Detaylı Bilgi