Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak uzun yıllardan beridir hem bir yatırım hem de bir gereklilik olarak görülmektedir. Fakat bundan bir on sene öncesinde kadar ev alımlarında daha rahat hareket edildiği bilinmektedir. Bireyler gerek alım güçlerinden gerek emlak piyasasının durumlarından kaynaklı olarak günümüzde alımlar için eskisi gibi rahat davranamamaktadır. Özellikle konut kredileri pek çok vatandaşın mağduriyet yaşamalarına neden olmaktadır. Çünkü konut kredilerinin geri ödemeleri maddi olarak kişilerin zorlanmasına hatta ödemelerin gerçekleşmemesine bile götürebilmektedir. Bahsedilen sıkıntıların yaşanmaması için faizsiz ev alma yöntemleri geliştirilmiştir.

Faiz Ödemeden Ev Almak

Vatandaşlar Finansevim kampanyaları sayesinde faizsiz kira öder gibi ev sahibi olabilmektedir. Sistemlerin ana kaynağı yardımlaşma usulüne dayandırılmaktadır. Açıklamak gerekirse bu tarz sistemlerde belli gruplandırmalar yapılmaktadır. Yapılan gruplandırmalarda belirleyici esas ise ödeme güçleridir. Her katılımcı kendine göre aylık ödeme miktarı sunmaktadır. Sunulan miktarlar ise anı ödeme gücüne sahip olan kişileri bir grup altında toplamaktadır. Yapılan ödemeler grubun havuzunda biriktirilmektedir. Üstelik gerçekleştirilen ayarlamalar neticesinde havuz içerisinde birikimi sağlanan para her ay bir katılımcının ev sahibi olmasını garantilemektedir. O ayın şanslı ismi ise çekilen kuralar neticesinde belirlenmektedir. Kura çekimleri noter eşliğinde yapıldığı için ise işin içinde herhangi kafa karıştırıcı bir durum da bulunmamaktadır.

Faiziz Peşinatsız Ev Satın Alma Modelleri

Konut alımlarında faiz olmaması peşinat olması anlamına gelmemektedir. Faizsiz peşinatsız ev almak tasarrufa dayalı sistemler ile mümkün olmaktadır. Satın alma modelleri arasında yer alan fonlar sayesinde ödeme yapmak katılımcıları zorlamamaktadır. Çünkü fonlarda vade ortası, çekiliş ya da relax gibi alanlar bulunmaktadır. Var olan fonlar aynı zamanda hizmet modelleri olarak da nitelendirilebilmektedir. Bu sayede katılımcılar aylık gelirlerine göre ev alımlarından sonra artan taksitlerle anlaşma imzalayabilmektedir. Ya da aynı şekilde azalan miktarlarla ödemelerin yapılması da mümkündür. Bunun yanı sıra bazı bireyler rakamlar konusunda herhangi bir taahhüt vermek istemeyebilmektedir. Böyle durumlarda aylık maddi olanaklara göre değişim gösteren ödeme planlarına gidilmesi de mümkün olmaktadır.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Kira öder gibi ev almak için sistemlerde Türkiye’nin neresinde olunduğunun bir farkı bulunmamaktadır. Büyükşehirlerden ilçelere kadar her yerde istenen ev satın alınabilmektedir. Üstelik bu alanda yetkililer çok iyi yönlendirmeler yapmaktadır. Son olarak ev alımlarında havuzdaki para kullanılacağı ve nakit ödemelerin yapılacağı için fiyatlarda da uygun rakamlar elde edilmektedir. Ev alımları neticesince bireyler anında kendi evlerine geçebilmektedir. Böylelikle kendi evlerine geçen kişiler aylık kira masraflarını kendi evlerine ödemeye başlamaktadır. Bu da kira öder gibi ev alınması konusunu gündeme getirmektedir. Çekilişle belirlenen sıralarda ilklerde çıkan katılımcılar bu alanda daha şanslılardır. Çekişlilerin toplu olarak yapılması ise kişilerin maddi durumlarını ona göre ayarlamasını sağlamaktadır.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Finansevim'de Ara Ödeme Var Mı?
Finansevim'de Ara Ödeme Var Mı?

Tasarrufa dayalı finans sistemi, dünyanın birçok ülkesinde uygulanır. Bu sistemi Finansevim olarak, ülkemiz insanlarının da hizmetine sunmak için bu yola çıktık. Amacı...

Detaylı Bilgi
Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Ülkemizde ortalama bir ailenin gelir durumu ev alımlarına pek müsait değildir. Kredisiz ev alma üzerine oluşturulan kampanyalardan önce pek çok birey ...

Detaylı Bilgi
Ankara'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Ankara'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ankara gibi büyük bir şehirde sorunsuz bir şekilde ekonomik manada sıkıntıya düşmemek için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Finansevim firması sizin içi...

Detaylı Bilgi