Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Kredisiz ev almak artık hayal değildir. Bilindiği üzere ev ya da taşıt gibi yüklü paralar gerektiren alımlarda vatandaşların büyük bir bölümü banka kredilerine müracaat etmektedir. Krediler günümüzde sadece faiz oranları ile değil anapara miktarları ile de bireyleri mağdur edebilmektedir. Çünkü vatandaşların kredi notlarının düşük olmasından ötürü ihtiyaçları olan miktarı bankalardan temin edebilmeleri de bir hayli zordur. Bahsedilen zorluklarla uğraşmamak artık bireylerin ekindedir. Çünkü tasarrufa dayalı faizsiz sistemlerle kira öder gibi ev almak imkânı bulunmaktadır. Üstelik ev alımlarında var olan bu imkânın kullanımı bir hayli kolaydır.

Kredisiz Ev Alımında Yeni Yöntemler

Ev alımında istedikleri sistemleri bulamayanlar için kullanıma sokulan kredisiz ev alma yöntemleri farklı fonlar üzerinden sunulmaktadır. Bu sayede katılımcılar kendi bütçelerine uygun bir fon üzerinden sisteme isimlerini yazdırabilmektedir. Fon seçimleri neticesinde katılımcıların maddi zorluk yaşamalarının da önüne geçilmektedir. Üstelik yapılacak olan ödeme planlarında müşterilere maksimum karar yetkisi verilmektedir. Bu da kişilerin aylık gelirlerine uygun olarak bir ödeme planına imza atmaları anlamı taşımaktadır. Bireylerin kredisiz ev alımlarında elde edecekleri bir diğer avantaj da peşinat sistemler olarak isimlendirilmektedir.

Bu Yıl İçinde Sizin de Eviniz Olsun!

Peşinatsız ev almak da kredisiz sistemlerin bir diğer artısı olarak kendini göstermektedir. Günümüzde gayrimenkul piyasasının önemli dayanaklarından biri de peşinat ödemeleridir. Ancak Finansevim var olan kampanyalarında peşinat kararını müşterilerine bırakmıştır. Vatandaşlar en ufak bir toplu ödeme yapmadan bile kampanyalara isimlerini yazdırabilmektedir. Bunun yanı sıra birikmişi olanlar bu parayı isterlerse peşinat olarak firmaya verebilmektedir. Peşinat ödemelerinin artısı vadelerin olması gereken zamandan daha erken bir tarihte sona ermesini sağlamalarıdır. Firma, peşinat ödemelerinde zorlama yapmadığı gibi ara ödemeler konusunda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kısaca ödeme planlarından bahsetmek gerekirse bu alanda karar tamamen müşterilerdedir. Katılımcılar hem peşinat hem de ara ödemeler kapsamında taksitlerini erken bitirebilmektedir. Bunun yanı sıra herhangi bir şekilde ek ödeme yapılmadan da aynı kalitede hizmet alımlarını sürdürmek mümkündür.

Kredisiz Faizsiz Ev Almak

Vatandaşların kredisiz ev almak konusunda taşımaları gereken şartlar çok değildir. Düzenli bir gelirin olması, T.C. vatandaşı olmak ve on sekiz yaşın üzerinde olmak gibi istemler firmanın öncelikleri arasındadır. Bunun yanı sıra bireyler sistem üzerinden istedikleri evleri satın alabilmektedir. Yardımlaşma usulüne göre işleyen sistemde, katılımcıların aylık ödeme miktarları kaç kişilik gruplarda kendilerine yer bulacaklarını da belirlemektedir. Grupların belirlenmesinden sonra sıra kuraya gelmektedir. Noter huzurunda çekilen kuranın hemen ardından herkes evine ne zaman kavuşacağını bilmektedir. Böylelikle vatandaşlar hali hazırda kiracı olarak oturdukları ev ile alakalı doğru kararlar da verebilmektedir. Teslim tarihi geldiğinde firma, herhangi bir mağduriyet yaşatmadan katılımcılarına evlerinin tapusunu teslim etmektedir.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Kredi Hesaplama İle Uğraşmayın 555 Tl’Ye Ev Sahibi Olun!
Kredi Hesaplama İle Uğraşmayın 555 Tl’Ye Ev Sahibi Olun!

Ekonomin zaman kavramı ile boyut kazandığı anlık finansal hareketliliğin tüm borsa alıcılarına yön verdiği küresel bir çağda hayallerinize kavuşma fikri neredeyse imkâ...

Detaylı Bilgi
100.000 Tl’Lik Araba İçin 357 Tl Taksitle Araba Sahibi Olma
100.000 Tl’Lik Araba İçin 357 Tl Taksitle Araba Sahibi Olma

Taksitle araba almak kavramı son yıllarda adeta değişim göstermiştir. Yakın geçmişe kadar bu bağlamda araç sahibi olmak isteyenlerin öncelikle bir taş...

Detaylı Bilgi
Finansevim İle Senetle Araba Alma Fırsatı Yakalayın
Finansevim İle Senetle Araba Alma Fırsatı Yakalayın

İnsanların geleceğe yönelik pek çok hayali bulunmaktadır. Kendilerine ait evlerinin ya da arabalarının olması da genellikle kurulan hayaller arasında ilk sıralarda yer...

Detaylı Bilgi
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.