Ev Almak İsteyenlere Güvenilir Yöntem

Konut ihtiyacı ve ev sahibi olma arayışları, beraberinde önemli aşamaları ve uzman bir kadro ile çalışmayı gerektirir. Bu süreçte hizmet alma zorunda lığı fikri dâhilinde en doğru kaynaklara yöneliş fikir arayışı ile baş başa kalınmasını sağlamaktadır. Ev almak isteyenlere güvenilir yöntem olarak karşımıza çıkan Finansevim her açıdan uzmanlığı ve destekleme politika teknik aşamalarını bir ustalık prensibi ile yerine getiren; çok önemli bir finans desteğine sahip öncü firmalardandır.

  • Ev alma seçenek yelpazesinin genişliği ve son zamanlarda artan alternatifler tüm alıcı kitlesini araştırma yapmaya itmiş, aralarından en makul fiyata ve en kaliteli-marka sıfatı hizmet anlayışına sahip ekip ve firmaları tercih edilebilir konuma ve arayışına yöneltmiştir. Elbette tüm müşteriler hesaplarına en uygun olan ev konumlarını, tiplerini ve doku özelliklerini dikkate alacaklardır. Güvenilirlik noktasında toplum nezdinde sınıfı geçmeyi başaran Finansevim, kira öder gibi taksitli ev alma seçeneği ve faizsiz ev alma kararlılığı ile rekabetçi rakip firmalar ile adeta yarış halindedir.
  • Kiracıların ödedikleri hava parası olarak nitelendirilen ve boşa giden kira masrafları, ev ihtiyacı olan tüm alıcılar için, başlarını mütevazı bir haneye sokma ve ortalama standartların peşini kovalama fikri mümkün görünmüş, şimdilik bu standartlar kendilerince yeterli hale gelmiştir. Kalite arayışı elbette her müşteri için geçerli bir seçenektir fakat başlangıçta sistemin bu kapitalist açlığından kurtulmak tüm mesken arayıcı ve müşterileri için öncelikli hedef olmuştur. Güvenilirlik boyutu bu yüzden çok önemlidir. Maliyeti yanında evin yapı şartları ve kanuni geçerlilik şartı, geçirimli tabaka üstüne inşa edilip edilmemesi, zemin doku sağlamlığı ve kaç yıl süreyle hasarsız işlem gördüğü vs. mesken yapı farkında lığı güvenilirlik boyutu için çok önemli aşamalardandır.
  • Mütevazı olmalarını gerektiren en önemli sorun, zaten çok büyük ödeme planı ile karşı karşya kalmalarıdır. Elinde birikim sağlayan ev alıcıları, sadece kredi eşiğine takılmak istememiş; Finansevim gibi destekçi firmalara güven koridoru oluşturarak; faizsiz ev alma, faizsiz ve taksitle ev, faizsiz konut projeleri adı altındaki tüm seçenekleri ve kazanımlarını destek ekibinden dinlemiş, bu yolda cesaretle yürümeyi tercih etmişlerdir.
  • Ödemelerde zorluk çıkarmayan ve birikimlerinizi en verimli bir şekilde kullanmanıza ışık tutan Finansevim; iletişim kurulması ve resmi evrak temini sonrası müşterilerine tam bir hizmet aşina -destek personel özelliği göstermektedir. İlgi, destek, teknik uzman ve iletişim odaklı görüşme dâhilinde ikili kazanımlar çerçevesinde müşterilerine yardım sağlamayı kendinde bir borç bilmiştir.
  • Finansevimi tercih eden ve ev almak isteyen herkes, ödeyeceği taksit tutarı ve kaç aya kadar ödeme yapacağı seçeneklerini kendi belirlemektedir. Finansevim finansal destek prensibi ile ev, araba, arsa gibi ticari meta olan malların ne zaman teslim alınacağı konusunu da alıcılarına bırakan güven odaklı çalışan en cazip yöntemlerdendir.

Diğer Haberler

Altın Günü Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı
Altın Günü Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Ev alıcıları 3 tiptedir. Birinci tip ev alıcısı yani ev alıcılarının ezici çoğunluğu, yaşamak için bir ev satın alan insanlardır. İkinci tip ise, mülkleri indirimli ol...

Detaylı Bilgi
Finansarabam Kampanyaları
Finansarabam Kampanyaları

Finansarabam kredi kullanmadan araç sahibi olmanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Herhangi bir yasak olan bir durum olmadan oldukça yasal yollarla araba sahibi oluyor...

Detaylı Bilgi
Başvurudan Ne Kadar Süre Sonra Eve Taşınabiliyoruz?
Başvurudan Ne Kadar Süre Sonra Eve Taşınabiliyoruz?

Tasarrufa Dayalı Finans sistemini faizsiz olarak Türkiye’de uygulayan ilk kurum Finansevim’dir. Bu sistem, dünyanın birçok noktasında insanların hizmetine sunulmuş ve ...

Detaylı Bilgi
SİZİ ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.