Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Ülkemizde ortalama bir ailenin gelir durumu ev alımlarına pek müsait değildir. Kredisiz ev alma üzerine oluşturulan kampanyalardan önce pek çok birey için ev almak bir hayalden ibarettir. Bilindiği üzere aylık gelirlerle evlerde çıkan masraflar birikim miktarlarını minimumlara çekmektedir. Üstelik ev almak için gerekli olan paranın birikmesi için uzun yıllar gerekmektedir. Birikim yapmak yerin faizli sistem kredilerinden destek alarak kredi çekim alternatiflerinin tercih edilmesi bu kez de uzun yıllar faiz ödemeleri anlamına gelmektedir. Finansevim sayesinde ev almanın en kolay yolu siz değerli katılımcılara sunulmaktadır. Artık hem peşinatsız hem de faizsiz olarak ev alımı mümkündür.

Ev Alımlarında Yeni Dönem

Tasarrufa dayalı çalışan sistemler ev alımlarının yeni yolu olarak gösterilmektedir. Katılımcılar bu sayede ödeme güçlerine göre belirlenen gruplara dâhil edilmektedir. Gruplarda bulunan bireylerden her ay biri ev sahibi olmaktadır. Herkesin düzenli ödemeleri neticesinde ev alımları aksamadan devam etmektedir. Üstelik peşinatsız ev almak için belirlenen gruplarda alım sıraları kura ile belirlenmektedir. Noter eşliğinde çekilen kuralar ise adilane şekilde hareket edilmesini garantilemektedir. Böylelikle kafalarda soru işareti kalmadan her birey şansına göre ev alım zamanını beklemektedir. Üsteli firma, katılımcıları için anlatılacak olan farklı avantajları da sunmaktadır.

Ev Almanın En Kolay Yolu

Taksitle ev almak ve ödenecek olan taksitlerin zaman içerisinde faize uğramaması firmanın en önemli özelliklerinden biridir. Ayrıca günümüzde her ailenin ihtiyaçları farklıdır. Kimileri geniş dairelere ihtiyaç duyarken kimileri için bu bir gereklilik değildir. Aynı şekilde bazı katılımcılar sıfır bir daire istemektedir. Bazıları apartmanda oturmak isterken kimileri için apartmanlar seçenekler arasında bile bulunmamaktadır. Bundan kaynaklı olarak katılımcılara geniş bir seçenek hakkı tanınmaktadır. Böylelikle herkes kendi kıstaslarına uygun olan bir eve sahip olabilmektedir. Bu alanda önemli olan ilk aşamada ne tür bir gayrimenkul alınmak isteniyorsa ona göre bilgilendirme yapılmasıdır. Çünkü gerçekleştirilen bilgilendirmelere göre fiyat analizleri yapılarak gayrimenkullerin değerleri hesaplanmaktadır. Hesaplanan değerler ise sözleşmelerde kendilerine yer bulmaktadır.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Vatandaşlar için kira öder gibi ev almak oldukça mantıklı uygulamalardan biridir. Böylelikle birikim yapılmak için günlük ihtiyaçlardan kısılmak zorunda kalınmamaktadır. Üstelik aylık ödenen taksitlerin miktarlarının belirlenmesinde katılımcıların söz hakları vardır. İsteyen bireyler gayrimenkullerini teslim almalarından sonra taksit miktarlarını artırabilmektedir. Sabit ödeme planları oluşturmak, ara ödemelerle vadelerin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamak da katılımcıların kararlarına bırakılan seçeneklerdir. Herkes kendi bütçesine göre hareket edebildikleri için sistemde müşteriler mağdur edilmemektedir. Son olarak hesapta olmayan harcamaların yapılması yüzünden taksit ödemelerinde zorlanmaya başlayanlar da düşünülmektedir. Yetkililerle görüşme sağlanmasından sonra birkaç taksit ödemesini ertelemek ya da oranlarda değişimler yapmak gibi yollara gidilip, maddi darlık çekilmesinin önüne geçilebilmektedir.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Vade Ortası Fonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Vade Ortası Fonu Nedir, Nasıl Yapılır?

Finansevim, hizmet sunumları açısından çeşitlilik gösteren firmalar arasında bulunmaktadır. Bu sayede tamamı tasarrufa dayalı sistemlerden meydana gel...

Detaylı Bilgi
Finansevim'de Arabanız Peşinat Olarak Kullanılabilir mi?
Finansevim'de Arabanız Peşinat Olarak Kullanılabilir mi?

Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ‘tasarrufa dayalı finans sistemi, Finansevim’in Türkiye’de uyguladığı bir sistemdir. Kurum olarak, amacımız, bize başvuranların alı...

Detaylı Bilgi
İzmir'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
İzmir'de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İzmir kredi konutlarında taksitli ev sahibi olmak için krediye başvurabilirsiniz. Bu aşamada konut sayısının kısıtlı ve gelen talebin oldukça yüksek o...

Detaylı Bilgi
SİZİ ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.