Adım Adım Faizsiz Ve Peşinatsız Ev Alma Rehberi

Barınma ihtiyacı özellikle dar gelirli aileleri ve eğitim, iş dolayısıyla başka kentlere taşınmak zorunda olan hizmet ve öğrenci kitlesi için zorunluluk haline gelmiş; her yıl bu gereklilik katlanarak artış göstermiştir.Ev fiyatlarının yükselişe geçtiği, kira ödeme zorluğu ve konut alma güçlüğünün etkisini geniş ölçüde gösterdiği kapitalist bir çağda, mali ölçekte isteklerin yerine getirilmesi adeta kredi ödemeleri ve finansal desteklere dayandırılmaktadır. Küçük mecralarda babadan kalan taşınmazlarla hayvancılık, tarım gibi geçinme kaynakları ile hayata tutunmaya, ayaklarının üstünde durmaya çalışan bir sosyal varlık tabakasının var olmasının yanında; kentsel büyüklük ve geniş ölçekte ticari mekanizmaların ve tüketim merkezlerinin en büyük sorunudur, ev ve barınma ihtiyacı.

Bu yüzden en çok mesken arayışları kalabalık ve büyük kentlerde sorun oluşturmakta giderek artan nüfus karşısında kentsel kayma ve şehir nüfusunun konut yetersizliği ve arayışı problemleri artmaktadır. Konut evi kalitesi ve ev dokusunun hangi malzemeden yapıldığı sorunu, mecra hakkı ve yapı dokunulmazlığı gibi problem varlığı artarak devam etmiştir. Finansevim faizsiz ve peşinatsız ev alma yöntemi ile bir nebze bu sorunları çözmekte, kent tabakası ve ihtiyaç duyan her müşteriye çare mekanizması olmuştur.

Çalışma potansiyelinin ve işbaşına ödenen gelir paftasını düşünürsek; kira bile olsa sömürü aracı kira bedeli maaşın büyük çoğunluğunu sünger gibi içine çekmekte; diğer temel ihtiyaçlar ve para gücü haznesini zayıflatmaktadır. Atıl ekonomi içinde temel tüketim alanları dışında kira ödemesi altında, iş gücü hacminin mali yansıması olan maaş ücretlerinin ödeme planına katılması, kiracılar için zorlanacakları, sabırla konut sahibi olma anını bekleyecekleri sorunsal olgu ve aşamalardır.

Ev alma isteği ve tutkusu tüm kiracılar ve yeni ev alma heyecanı taşıyan herkes için aynı duygu rejimini ve büyüklüğünü taşımaktadır. Önemli olan Finansevim gibi firmaların, sağlam öneri ve kalıcı çözümleri ile müşteriye sundukları kalıcı çözümler, finansal desek politikalarıdır.

Aile bireyleri, komşular ve dostlar; tüm kazanımlarınıza, ev ya da araba varlığınıza mutlu olabilecek, sevevinecek herkes Finansevim faizsiz ve peşinatsız ev alma yöntemlerine, adım adım faizsiz ve peşinatsız ev alma rehberine ve reklam çalışmalarına şahit olacak, onlar da bu hizmetin içinde yer almak isteyeceklerdir.

Kendi kazanımlarının, ödeme gücünün ve taksitle ev alma yöntem inceliğinin farkında olmak, kendinin ne istediğinin bilincinde olmak atılacak en büyük ve önemli adımlardandır. Taksitle ev alma yöntemi birikim dâhilinde yapılacak en doğru şeydir. Çünkü kredi ödemek ve bir ev maliyeti kadar faiz ödemek akıl dâhilinde yapılabilecek mantıklı bir karar seçeneği değildir. Finansevim sunduğu sosyal ölçekli destekleri ile önce ne yapılacağına karar vermek, bütçe kotasını belirlemek ve birikim hesabı yapmak, alınacak ev tipine karar vermek sırası ile aşama aşama ev almak isteyen herkesçe atılan adımlar olarak kaydedilmiştir.

Diğer Haberler

İstanbul'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
İstanbul'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstanbul gibi bir metropolde kısıtlı bütçesi olan kişilerin dahi ev sahibi olması için farklı fırsatlar sunulmaya devam ediyor. En kısa süre içerisinde bu büyük şehrin...

Detaylı Bilgi
Vade Ortası Fonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Vade Ortası Fonu Nedir, Nasıl Yapılır?

Finansevim, hizmet sunumları açısından çeşitlilik gösteren firmalar arasında bulunmaktadır. Bu sayede tamamı tasarrufa dayalı sistemlerden meydana gel...

Detaylı Bilgi
Bir Evin Olsun İstiyorsan Ne Yapman Gerekiyor?
Bir Evin Olsun İstiyorsan Ne Yapman Gerekiyor?

Emlak sektörü ve ev çeşitliliği bakımından çok katlı bina yapımı, tripleks, dubleks, kat karşılığı ve müstakil gibi birçok ev ve türevleri bina yapıları son yıllarda v...

Detaylı Bilgi
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.