Adana'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kredi çekmeden Adana'da kira öder gibi ev sahibi olmanın mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? Yanılıyorsunuz! En kısa sürede Finansevim aracılığı ile kısa bir süre içerisinde ev sahibi olma imkanını yakalamak sizin için en doğru tercih olacaktır. Banka kredilerinin faiz oranlarını takip etmenize artık gerek yok. Faiz olmadan ve kredi çekmeden direkt olarak konut sahibi olmak sizin için en kolay halini alacaktır.

Harika bir ödeme planı oluşturduktan sonra kira masrafından kurtularak artık kendi evinize yatırım yapma imkanını elde edeceksiniz. Bu sistem kişileri konut sahibi olmak adına zorunlu bir tasarrufa da yönlendirmektedir. Düşük bütçeli kişilerden geniş ekonomik olanakları olan kişilere kadar ev sahibi olmak Finansevim firması sayesinde artık daha kolay ve verimli biri hal alacaktır!

Ödeme Planlarını Kendi Bütçenize Göre Ayarlayın!

Kişilerin ödeme planlarında 12 aydan 360 aya kadar geniş bir takvimden faydalanma hakları vardır.


  • Ödeme planına nasıl bütçe ayırmanız gerektiği ile alakalı kendi denetlemelerinizi yapmalı ve ödeme kapasitenize göre süreci belirlemelisiniz.
  • Bu şekilde her bütçeye hitap eden bir yapının oluşturulduğu da daha net şekilde görülmektedir.
  • Harika bir sistemden istifade edebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz!

Ödeme planlarında aksaklık yaşanmadan gerekli adımların tamamlanmasının sonrasında maddi bakımdan sıkıntıya düşmeden ödeme adımlarını tamamlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Peşinat Gerekli Midir?

Ev sahibi olmak adına yaptığınız bu girişimde firma sizden herhangi bir peşinat talep etmeyecektir. Bunun tam tersine elinde herhangi bir birikimi olmayan kişilerin dahi anında gerekli olan tüm incelemeleri tamamlaması için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Kısa sürede peşinat ya da kredi gibi detaylar ile uğraşmadan kendi bütçenize en uygun şekilde gerekli olan başvurunuzu yapabilirsiniz. Ev satın alımının tüm detayları hakkında firma yetkilileri size gerekli olan bilgileri verecektir.

Bir Tasarruf Aracı

Kişilerin sadece direkt konut ihtiyacında değil aynı zamanda zorunlu bir biçimde tasarruf etme aşamasında da harika bir fırsattan faydalanacakları görülmektedir. Siz de en kısa sürede bütçenizi daha tasarruflu biçimde kullanma ve yaptığınız tasarrufu harika bir alt yapı ile kullanıma alma imkanını yakalayabilirsiniz.

Bu tasarruf aracı sizin için özel olarak tasarlanmış olan sistemden hesaplanacak ve plan bu şekilde hazırlanacaktır. Sistem ile alakalı olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı yetkililere bildirebilirsiniz. Tam manası ile müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir sistem geçerlidir. Siz de bu sistemi muhteşem bir alt yapı ile kullanabilir ve sürecin tadını çıkarabilirsiniz!

Diğer Haberler

Finansevim'de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?
Finansevim'de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?

Finansevim, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemini Türkiye’de uygulayan bir kurumdur. İlk hedefimiz, insanların alım gü...

Detaylı Bilgi
Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde ev almak hem zor hem de herkesin hayalleri arasında yer alıyor. Günümüzde zorlaşan ekonomik koşullar ve artan kiralar sebebiyle birçok insan farklı yollarla ...

Detaylı Bilgi
Finansevim’Den Gazi Ve Şehit Ailelerine Ev Alma Fırsatı
Finansevim’Den Gazi Ve Şehit Ailelerine Ev Alma Fırsatı

Bazı yıllarda, evinizin değeri o yıl için maaşınızdan daha fazla artabilir. Kısıtlı konut arzı ve konut talebindeki istikrarlı bir artışla birlikte, dünyadaki çoğu ülk...

Detaylı Bilgi