200.000 TL’lik Eve 555 TL Taksitle Sahibi Olabilirsiniz

Finansevim sistemleri sayesinde pek çok kişi için hayal olan ev satın alma işlemleri gerçeğe dönüşmektedir. Firma, dünya çapında uygulanan tasarrufa dayalı faizsiz sistemleri ülkemizde getirmiştir. Bu sayede konut kredisi çekmeden ya da uzun seneler boyunca birikim yapmayı beklemeden istenen evlere sahip olunabilmektedir. Üstelik ev alımlarında kefil ya da peşinat gibi zorunluluklar da bulunmamaktadır.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Sistemlerle Ev Almak

Katılımcılarına taksitle ev sahibi olmak fırsatı sunan firmada taksit oranları ise 555 TL’den başlamaktadır. Üstelik firmada pek çok farklı kampanya yer almaktadır. Böylece katılımcılar hem düşüncelerine hem de maddi güçlerine uygun olan bir kampanya üzerinden istedikleri evleri satın alabilmektedir. Evlerin Türkiye’nin neresinde bulunduğunun ya da kaç senelik olduğunun firma açısından bir önemli bulunmamaktadır. Önemli olan sözleşme öncesinde satın alınmak istenen ev hakkında tüm detayların verilmiş olmasıdır. Böylece karşılıklı mağduriyetlerin yaşanması mümkün olmadan alımlar gerçekleşebilmektedir.

Taksitle ev almak konusunda Finansevim kampanyaları gereği 200.000 TL değerindeki evler için 555 TL taksit ödemek yeterli gelmektedir. Böylece gelir seviyesi düşük olan katılımcılar da iyi bir gelecek için hayallerinin evine sahip olabilmektedir. Üstelik var olan taksit miktarları sabit değildir. Katılımcılar ödemek istedikleri miktarları bütçelerine göre ayarlayabilmektedir. Bu sayede miktar artışları ile birlikte taksitlerin kısa sürede sona ermesi de sağlanabilmektedir. Pek çok katılımcı özellikle evlerini almalarının ardından ödeme miktarlarının artmasını tercih etmektedir.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler kira öder gibi ev sahibi olmak olarak nitelendirilmektedir. Bahsedildiği gibi 200.000 TL değerindeki evlerin alınabilmesi için aylık 555 TL ödemelerin yapılması yeterlidir. Üstelik ödemeler öncesinde herhangi bir şekilde peşinat talebinde bulunulmadığı da bilinmektedir. Yine de ellerinde birikmişleri olan katılımcılar peşinat ve ara ödemelerle taksitlerini daha kısa süre içerisinde sona erdirebilmektedir. Ancak bu konu hakkında firmanın hiçbir zorlama yapmadığı bilinmektedir. Katılımlar için internet üzerinden yetkililerle görüşerek net bilgilendirmelerin elde edilmesi mümkündür. Görüşme talepleri resmi internet adresinden gönderilebilmektedir.

Diğer Haberler

İstediğim Evi ve Arabayı Alabiliyor Muyum?
İstediğim Evi ve Arabayı Alabiliyor Muyum?

Birçok insanın hayali, bir ev ve <a href="https://www.finansevim.com.tr/fina

Detaylı Bilgi
Konut Kredisi Çekmeden Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?
Konut Kredisi Çekmeden Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Enflasyon, gelir dağılımı dengesizliği, kredilerin faiz oranlarının esnek talep ve

Detaylı Bilgi
Faiz nedir? Finansevim'de Faiz Var mı?
Faiz nedir? Finansevim'de Faiz Var mı?

Faiz hemen herkesin dilinde olan kavramlardan biridir. Üstelik bu kavramın kökeni oldukça uzun zamanlara dayanmaktadır. Bilindiği üzere nakit ihtiyacı

Detaylı Bilgi