200.000 TL’lik Eve 555 TL Taksitle Sahibi Olabilirsiniz

Finansevim sistemleri sayesinde pek çok kişi için hayal olan ev satın alma işlemleri gerçeğe dönüşmektedir. Firma, dünya çapında uygulanan tasarrufa dayalı faizsiz sistemleri ülkemizde getirmiştir. Bu sayede konut kredisi çekmeden ya da uzun seneler boyunca birikim yapmayı beklemeden istenen evlere sahip olunabilmektedir. Üstelik ev alımlarında kefil ya da peşinat gibi zorunluluklar da bulunmamaktadır.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Sistemlerle Ev Almak

Katılımcılarına taksitle ev sahibi olmak fırsatı sunan firmada taksit oranları ise 555 TL’den başlamaktadır. Üstelik firmada pek çok farklı kampanya yer almaktadır. Böylece katılımcılar hem düşüncelerine hem de maddi güçlerine uygun olan bir kampanya üzerinden istedikleri evleri satın alabilmektedir. Evlerin Türkiye’nin neresinde bulunduğunun ya da kaç senelik olduğunun firma açısından bir önemli bulunmamaktadır. Önemli olan sözleşme öncesinde satın alınmak istenen ev hakkında tüm detayların verilmiş olmasıdır. Böylece karşılıklı mağduriyetlerin yaşanması mümkün olmadan alımlar gerçekleşebilmektedir.

Taksitle ev almak konusunda Finansevim kampanyaları gereği 200.000 TL değerindeki evler için 555 TL taksit ödemek yeterli gelmektedir. Böylece gelir seviyesi düşük olan katılımcılar da iyi bir gelecek için hayallerinin evine sahip olabilmektedir. Üstelik var olan taksit miktarları sabit değildir. Katılımcılar ödemek istedikleri miktarları bütçelerine göre ayarlayabilmektedir. Bu sayede miktar artışları ile birlikte taksitlerin kısa sürede sona ermesi de sağlanabilmektedir. Pek çok katılımcı özellikle evlerini almalarının ardından ödeme miktarlarının artmasını tercih etmektedir.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler kira öder gibi ev sahibi olmak olarak nitelendirilmektedir. Bahsedildiği gibi 200.000 TL değerindeki evlerin alınabilmesi için aylık 555 TL ödemelerin yapılması yeterlidir. Üstelik ödemeler öncesinde herhangi bir şekilde peşinat talebinde bulunulmadığı da bilinmektedir. Yine de ellerinde birikmişleri olan katılımcılar peşinat ve ara ödemelerle taksitlerini daha kısa süre içerisinde sona erdirebilmektedir. Ancak bu konu hakkında firmanın hiçbir zorlama yapmadığı bilinmektedir. Katılımlar için internet üzerinden yetkililerle görüşerek net bilgilendirmelerin elde edilmesi mümkündür. Görüşme talepleri resmi internet adresinden gönderilebilmektedir.

Diğer Haberler

Tasarruf Nedir? Nasıl Birikim Yapılır?
Tasarruf Nedir? Nasıl Birikim Yapılır?

Tasarruf nedir? Tasarruf yapmak, sahip olduğunuz parayı biriktirmek ve daha sonra bu parayı yatırım amaçlı kullanarak değerini katlamak anlamına gel

Detaylı Bilgi
Almak İstediğiniz Evin Altyapısında Dikkat Etmeniz Gerekenler
Almak İstediğiniz Evin Altyapısında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ev sahibi olabilmek günümüzde hemen hemen birçok insanın hayalidir. Hatta insanlar çoğu zaman bir ev sahibi olabilmek için çalışırlar. Bu konuda günümüzde birçok alter

Detaylı Bilgi
Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde ev almak hem zor hem de herkesin hayalleri arasında yer alıyor. Günümüzde zorlaşan ekonomik koşullar ve artan kiralar sebebiyle birçok insan farklı yollarla

Detaylı Bilgi
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.