100.000 Tl’Lik Araba İçin 357 Tl Taksitle Araba Sahibi Olma

Taksitle araba almak kavramı son yıllarda adeta değişim göstermiştir. Yakın geçmişe kadar bu bağlamda araç sahibi olmak isteyenlerin öncelikle bir taşıt kredisi çekmeleri gerekiyordur. Çekilen krediler üzerinden peşin olarak alınan araçlar, bankaya taksitli şekilde ödemeleri zorunlu kılıyordu. Fakat bankaların faiz oranlarının yüksek olması anaparanın katlarının geri ödenmesi sıkıntısını yaratıyordu. Bundan ötürü tasarrufa dayalı faizsiz sistemler üzerinden araba satın almak atık daha çok tercih edilmektedir.

Araç Alımlarında Finansevim Avantajları

Hayallerindeki arabayı satın alma ancak faizden uzak kalmak için faizsiz sistemlerle taksitle araba satın almak en iyi alternatiflerden biridir. Ülkemizde bu tip sistemleri uygulayan firma sayısı oldukça fazladır. Ancak Finansevim, 100.000 TL değerindeki araçlar için 357 TL’lik taksitler sunabilmektedir. Böylelikle maddi açıdan zorlanma yaşanmadan hem kaliteli hem de güvenilir arabalara sahip olunması mümkün olmaktadır.

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemlerde neredeyse tüm kontroller müşterileri elindedir. Bu neden yüzünden taksit miktarlarını artırarak ödenmelerin gerçekleşmesi için belirlenen ay sayısında azalma meydana getirilmesi de mümkündür. Aynı şekilde faiz ödemeden araba satın almak konusunda ara ödemelerin yapılması da müşteri inisiyatifindedir.

Ara ödemelerin yapılmasının da taksit sayısında azalma sağlamak gibi bir avantajı bulunmaktadır. Ara ödemeler yerine peşinat ödemeleri ile taksit sayılarını minimize etmek mümkündür. Ancak altı çizildiği üzere bu tip ödemelerin yapılmaması hizmet alımlarında kalite farkını ortaya çıkarmamaktadır. Ödemeler sadece taksitlerin ne zaman biteceği konusunda fark oluşturmaktadır.

Kefilsiz Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Kefilsiz peşinatsız taksitle araba almak da Finansevim avantajlarından biridir. Üstelik 357 TL’den başlayan taksitler olan kampanyada da kefil ya da peşinat istenmemektedir. Araç sahibi olmak isteyen bireylerin sisteme kayıt olmaları ve hayallerindeki araba hakkında açıklayıcı bilgilendirmeler yapmaları lazımdır. Sonrasında ise işin ödeme planı görüşülmektedir. Sabit ya da değişken tutarlarda yapılan ödemeler ve çekilişler neticesinde en uygun şekilde araçların satın alma işlemleri gerçekleşmektedir. Ancak satın alma işlemlerinden sonra trafik izninin alınması ya da kasko gibi ek masrafların alıcılar tarafından karşılanması gerekmektedir.

Finansevim ve Finansarabam ile hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Sizde acele edin Peşinatsız Taksitle Araba kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak 100.000 TL’lik arabayı 357 TL taksitle araba sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Finansarabam Kampanyaları
Finansarabam Kampanyaları

Finansarabam kredi kullanmadan araç sahibi olmanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Herhangi bir yasak olan bir durum olmadan oldukça yasal yollarla araba sahibi oluyor...

Detaylı Bilgi
Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Ülkemizde ortalama bir ailenin gelir durumu ev alımlarına pek müsait değildir. Kredisiz ev alma üzerine oluşturulan kampanyalardan önce pek çok birey ...

Detaylı Bilgi
200.000 Tl’Lik Eve 555 Tl Taksitle Sahibi Olabilirsiniz
200.000 Tl’Lik Eve 555 Tl Taksitle Sahibi Olabilirsiniz

Finansevim sistemleri sayesinde pek çok kişi için hayal olan ev satın alma işlemleri gerçeğe dönüşmektedir. Firma, dünya çapında uygulanan tasarrufa d...

Detaylı Bilgi
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.