100.000 TL’lik Araba İçin 357 TL Taksitle Araba Sahibi Olma

Taksitle araba almak kavramı son yıllarda adeta değişim göstermiştir. Yakın geçmişe kadar bu bağlamda araç sahibi olmak isteyenlerin öncelikle bir taşıt kredisi çekmeleri gerekiyordur. Çekilen krediler üzerinden peşin olarak alınan araçlar, taksitli şekilde ödemeleri zorunlu kılıyordu. Fakat faiz oranlarının yüksek olması anaparanın katlarının geri ödenmesi sıkıntısını yaratıyordu. Bundan ötürü tasarrufa dayalı faizsiz sistemler üzerinden araba satın almak atık daha çok tercih edilmektedir.

Araç Alımlarında Finansevim Avantajları

Hayallerindeki arabayı satın alma ancak faizden uzak kalmak için faizsiz sistemlerle taksitle araba satın almak en iyi alternatiflerden biridir. Ülkemizde bu tip sistemleri uygulayan firma sayısı oldukça fazladır. Ancak Finansevim, 100.000 TL değerindeki araçlar için 357 TL’lik taksitler sunabilmektedir. Böylelikle maddi açıdan zorlanma yaşanmadan hem kaliteli hem de güvenilir arabalara sahip olunması mümkün olmaktadır.

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemlerde neredeyse tüm kontroller müşterileri elindedir. Bu neden yüzünden taksit miktarlarını artırarak ödenmelerin gerçekleşmesi için belirlenen ay sayısında azalma meydana getirilmesi de mümkündür. Aynı şekilde faiz ödemeden araba satın almak konusunda ara ödemelerin yapılması da müşteri inisiyatifindedir.

Ara ödemelerin yapılmasının da taksit sayısında azalma sağlamak gibi bir avantajı bulunmaktadır. Ara ödemeler yerine peşinat ödemeleri ile taksit sayılarını minimize etmek mümkündür. Ancak altı çizildiği üzere bu tip ödemelerin yapılmaması hizmet alımlarında kalite farkını ortaya çıkarmamaktadır. Ödemeler sadece taksitlerin ne zaman biteceği konusunda fark oluşturmaktadır.

Kefilsiz Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Kefilsiz peşinatsız taksitle araba almak da Finansevim avantajlarından biridir. Üstelik 357 TL’den başlayan taksitler olan kampanyada da kefil ya da peşinat istenmemektedir. Araç sahibi olmak isteyen bireylerin sisteme kayıt olmaları ve hayallerindeki araba hakkında açıklayıcı bilgilendirmeler yapmaları lazımdır. Sonrasında ise işin ödeme planı görüşülmektedir. Sabit ya da değişken tutarlarda yapılan ödemeler ve çekilişler neticesinde en uygun şekilde araçların satın alma işlemleri gerçekleşmektedir. Ancak satın alma işlemlerinden sonra trafik izninin alınması ya da kasko gibi ek masrafların alıcılar tarafından karşılanması gerekmektedir.

Finansevim ve Finansarabam ile hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Sizde acele edin Peşinatsız Taksitle Araba kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak 100.000 TL’lik arabayı 357 TL taksitle araba sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Faizsiz Ev Kredisi Oranı – Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi
Faizsiz Ev Kredisi Oranı – Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Konut satın almak yaşlı genç hemen herkesin öncelikli amaçlarından biridir. Bu durumun nedeni kiracı olmanın zorluklarından ileri gelmektedir. Üstelik...

Detaylı Bilgi
Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor
Finansevim İle Alt ve Orta Gelirli Aileler Ev Sahibi Oluyor

Ev sahibi olmak herkesin ana hedeflerinden biridir. Yüksek gelir kesimlerinin hali hazırda evleri bulunmaktadır. Üstelik bu kesim var olan evlerinin yanı sıra ekstra g...

Detaylı Bilgi
Şanlıurfa'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Şanlıurfa'da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Şanlıurfa’da faizli sistemlerin dışında taksitli bir biçimde uygun fiyatlara ev sahibi olmanın alternatif yolu var mı? Tabi ki Finansevim sayesinde va...

Detaylı Bilgi
SİZİ ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.