444 6 379

Gaziantep’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Gaziantep gibi büyük bir şehirde taksitli ev sahibi olmanız için birkaç farklı yol bulunuyor. Bunların başında TOKİ gelmektedir. Dönemsel olarak hazırlanan uygun bütçeli konutlardan satın almak için çekilişlere katılmalısınız. Bu çekilişlere katılan kişi sayısının oldukça yüksek olması sebebiyle elde edilecek olan şansın çok da yüksek olmadığı belirtilmelidir.

Ayrıca TOKİ kapsamındaki konutlarda kat seviyesini ya da konutun hangi semtte olacağını belirleme hakkınız bulunmuyor. Bu aşamada TOKİ çekilişlerine alternatif olarak kişilerin Finansevim firmasından istifade etme hakkı da bulunmaktadır. Finansevim orta ve düşük bütçeli kişilerin tasarruf ederek Gaziantep’de kira öder gibi ev sahibi olması için özel olarak tasarlanmış bir sisteme sahiptir.

Ödeme Planı Nasıl Hazırlanmalıdır?

Kişilerin ödeme planlarını kendi isteklerine uygun şekilde hazırlamalarına izin verilmektedir. Aylık harcamalarınızdan gelirinize kadar kapsamlı bir analiz yaptıktan sonra aylık ne kadar bir ödemeyi kaldırabileceğiniz ile alakalı uygun alt yapı oluşturulmuştur.

 • Siz de ödeme planınızı sorunsuz bir biçimde devam ettirerek en az 12 en fazla 360 takside kadar evin ücretini böldürme hakkınız olmaktadır.
 • Bu taksitler sayesinde tasarruf ederek kısa sürede konut sahibi olma fırsatını yakalamak sizin için daha kolay ve sorunsuz bir hal alacaktır!
 • Erişim adımının bu muhteşem yapılanması sizin için güvenilirliğin temel unsurudur!

Peşinat Ödeme Zorunluluğu Var Mı?

Sistemden faydalanırken dilerseniz peşinat ödemesi yaparak taksitlerden düşülmesini talep edebilirsiniz. Fakat bu durumun bir zorunluluk olmadığının da altı çizilmelidir. Kişilerin peşinat ödemelerinin zorunluluk olmadığı ve düşük bütçeli kişilerin direkt olarak ileri bir tarihte başlayacak olan tahlilleri ile süreci tamamlamaları daha mantıklı olacaktır.

Peşinat ödeme zorunluluğu olmaması elinde nakit para bulunmayan kişiler için harika bir fırsat olacaktır! Siz de tek bir tık ile hızlı ve güvenilir şekilde başvuru formunu doldurabilirsiniz. Konunun uzmanı olan danışmanların hangi evin satın alınması gerektiği ile alakalı analizlerinden de faydalanabilirsiniz. Sürecin tam olarak müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir sistem olduğunun da altı çizilmelidir.

Yorumlar Ne Yönde?

Daha öncesinde bu konuda hizmet alan kullanıcıların yapmış oldukları yorumlar oldukça olumludur. Siz de kısa bir süre içerisinde yatırım başvurunuzu yaptıktan hemen sonra ödeme sürecini başlatabilirsiniz. Kişilerin yapacakları yorumlar ile alakalı dikkate almaları gereken unsurların başında teslimat gelmektedir. Sürecin ödeme planlamasında bir aksaklık çıkartmaz ve yapılan sözleşmeye uyarsanız evin teslim edilmesi konusunda tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM