444 6 379

Finansevim’in Sektördeki Farklılıkları Nedir?

Finansevim, dünyanın birçok yerinde kullanılan tasarrufa dayalı finans sistemini, ülkemizde ilk defa kullanan kurumdur. Bu sistemle, kişiler, gelirlerine göre düzenlenen bir planlama ile zorlanmadan ve herhangi bir faiz ödemesi ile karşılaşmadan ihtiyaçlarını giderirler. Ev, arsa, araba, eğitim, düğün gibi maddi güç gerektiren durumlarda, dar gelirli vatandaşlarımıza, çözümler sunar. Bu çözümler doğrultusunda, kişiler, banka kuyruklarında vakit kaybetmeden, yüksek faiz ödemeleri ile karşı karşıya kalmadan evlerine, arabalarına kavuşurlar.

Üstelik, Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Finansevim,  belirli sürede değil, sınırsız sürede ödeme molası imkanı sunar. Yenilik ve kolaylıklarda sınır tanımadan her türlü imkanı sunmayı hedef edinen ve kişiye özel ödem sistemi ile çalışan Finansevim, küçük yatırımlarla, büyük hedeflerin gerçekleşmesini amaç edinmiştir.

Finansevim’in diğer yapılardan farklı işleyen bir yapısı vardır. Daha çok, dar gelirli vatandaşlara yönelik ve tamamen faizsiz bir sistem üzerinde kurulmuştur. Katılımcıların belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep edilmez. Finansevim’in en önemli özelliklerinden biri olan ödeme kolaylığı sağlaması onu diğer kurumlardan ayırır.

Finansevim’de her ne alıyorsanız, aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir. Bu sözleşmenin güveni ile tüm katılımcılar ne zaman, ne kadar ödeyeceklerini bilirler.

Ev almak istediğiniz zaman, sistemin içine dahil olup, sıranız geldiğinde, hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız. Teslim tarihiniz ne ise o ay işlemleriniz tamamlanır. Siz de tapunuzu alıp, evinize yerleşebilirsiniz.

Finansevim’de sizlere sunulan imkanlarla ve uygulanan yöntemlerde, taksitler tamamen faizsizdir. Bu nedenle, borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde bitebilir.

Tüm bu özellikler, Finansevim’i, diğer kurumlardan ayıran özelliklerin başında gelir. Tamamen, tasarrufa dayalı bir model olan bu sistemde, vatandaşlar, zorlanmadan ev, arsa, araba sahibi olabilirler. Ülkemizde ilk defa kullanılan modeller tamamen yasal ve güvenilirdir. Tasarruf esasına dayanan yöntemler sizi kısa sürede, makul ödemelerle ev sahibi yapmak için çalışır. Türkiye’nin her yerinden katılım sağlayarak, siz de Finansevim’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM