444 63 79

Finansevim’den konutu olmayanları ev sahibi yapacak formül

Finansevim, orta ve alt gelir grubunun ev sahibi olmasındaki en büyük engellerden olan ödeme miktarı ve peşinat konusundaki sıkıntıları ortadan kaldırıyor.

Finansevim’den yapılan açıklamaya göre, şirket, oluşturduğu sistem ve uyguladığı kampanyalarla, orta ve alt gelir grubunun ev sahibi olmasındaki en büyük engellerden olan ödeme miktarı ve peşinat konusundaki sıkıntıları ortadan kaldırarak, makul ödeme aralığı ve kendi belirleyecekleri ödeme miktarı ile insanları ev sahibi yapıyor.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Emre Özkaya, Türkiye’de şimdiye kadar konut sahibi olamamış bir kitle bulunduğunu belirterek, bu kitlenin nasıl ev sahibi yapılacağının hep konuşulduğunu aktardı.

Kendilerinin de buradan yola çıkarak, aylık ödeme miktarını ve peşinatlarını müşterilerinin belirleyeceği bir sistemle ev sahibi olamayan kesime bu imkanı sunduklarını kaydeden Özkaya, şu ifadeleri kullandı:

“Ülkemizdeki tüketici kanunlarına göre inşaat firmalarımız konutları 36 ayda teslim etmek zorunda. Hal böyle olunca da ister istemez ödeme aralıkları sınırlı ve miktarlar oldukça yüksek oluyor. Biz uyguladığımız bu sistemle hem üretici inşaat firmalarımızın satışlarını desteklemiş oluyor, hem de ev sahibi olamayan kitleyi ev sahibi yapmış oluyoruz.”

– Finansevim’den ev sahibi olmak için avantajlı sistemler

Satılan bir evi 36 ayda teslim etmek zorunda olan firmalar, bu teslimatı yapmak için belirli bir parayı almak zorunda kalıyor. Bu durum da ister istemez vatandaşların ödeme aralığına ve miktarına yansıyor. Finansevim, bu vadeyi 12 aydan 360 aya kadar uzatarak hem vatandaşların rahat ödeme planı sayesinde ev sahibi olmalarını sağlıyor hem de konut sektöründe ki satışlarda bir hareket sağlamış oluyor. Şirket, bu uygulamayı yaparken vatandaşları faizden uzak tutuyor.

Finansevim, Çekiliş Fonu uygulamasıyla 12 aydan 360 aya kadar taksit ödemeleriyle, müşteriye, ilk sırada evi alma fırsatı sunuyor. Üstelik bunu yaparken de kira yardımı gibi fazla ödeme istemiyor. Vade Ortası Fonu ile sabit taksitleri müşterilerin kendileri belirleyebiliyor.

Müşteriler, Relax Ödeme Fonu sayesinde Türkiye’de ilk defa uygulanan faizsiz modelle, dilediği taksiti, herhangi bir ödeme planı oluşturmadan dilediği şekilde ödeyebiliyor.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
 • Kampanyalardan telefon, sms ve e-mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

BİZ SİZİ ARAYALIM