444 6 379

Finansevim’den Kimler Faydalanabilir?

Finansevim, tasarrufa dayalı finans sistemini ülkemize faizsiz olarak sunan güvenilir bir kuruluştur. Dünyanın hemen hemen her yerinde uygulanan bu sistem ile ev ve otomobil sahibi olabilirsiniz. Her T.C  vatandaşı, Finansevim’in sunduğu fırsatlardan yararlanabilir.

Ülkemizde ve dünyada finans sistemi her geçen gün değişiyor ve yenileniyor. İnsanların alım gücü, kredi borçları, faizler altından kalkılması zor yükler haline geldi. Finansevim’in birinci hedefi, insanların alım gücünü kolaylaştırmaktır. Bunu yaparken, doğru, adil ve güvenilir bir bilinçle hareket eder.

Tüm gereksinimlerinizi, araba, arsa, ofis veya düğün, eğitim gibi ihtiyaçlarınızda, tasarrufa dayalı sistemimizden faydalanabilirsiniz. Biz bu sistemi uygularken, alanında tecrübeli ve deneyimli kadromuzu titizlikle seçtik ve sizin hizmetinize sunduk.

Karşılıklı güven duygusu ile ilerleyen sistemimizde, herhangi bir kefil şartı aramadan, tamamen anlayış ve yardımlaşma esasını kendimize ilke edindik. Finansevim, özellikle dar gelirli vatandaşlarımız için hayata geçirdiği tasarruf sistemini, yıllardır uyguluyor. Hedefimizi belirlerken, kendimize, ‘ En uygun ve avantajlı yollarla, isteyen herkesi, ev, arsa, otomobil sahibi yapmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için neler yapabiliriz?’ sorusunu sorduk.

Küçük yatırımlarınızla, belirli ödeme planları oluşturarak, sizi sıkıntıya sokmadan düzenlenen bir sistemi sistemi sizlere sunuyoruz. Sizin için en uygun olana birlikte karar verip, kişiye özel organizasyonlarla, planlamamızı yapıyoruz. Bunun için sizden bir kefil talep etmiyoruz. Yüksek maliyetli ödeme planları ile sizi zora sokmuyoruz, faiz kullanmıyoruz ve size ödeme molaları sunuyoruz.

Finansevim olarak sunduğumuz tüm bu avantajların yanında, tek gayemiz, herkesin hayallerine giden yolda, bir parça da olsa katkı sağlayabilmek. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ve karşılıklı güven ve dayanışma esasına dayanan sistemimizden kimlerin yaralanabileceğine gelince;

Bu sistemden, ev ve otomobil sahibi olmak isteyen, düğün, eğitim ve benzeri gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yardıma ihtiyacı olan, isteyen her T.C vatandaşı yararlanabilir. Gelir durumunuza göre, size uygun olan avantajlardan yararlanmak ve bilgi almak için Finansevim’in sunduğu kampanyaları takip edebilirsiniz. Dilerseniz telefonla, dilerseniz internet üzerinden ya da ofislerimize gelerek bizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Her koşulda size yardım etmek için hazırız.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM