444 6 379

Finansevim’den Gazi ve Şehit Ailelerine Ev Alma Fırsatı

Bazı yıllarda, evinizin değeri o yıl için maaşınızdan daha fazla artabilir. Kısıtlı konut arzı ve konut talebindeki istikrarlı bir artışla birlikte, dünyadaki çoğu ülke konut ihtiyacından muzdariptir, bu da konut fiyatlarının yükselmesini sağlar ve ilk kez alıcıların mülk merdivenine girmesini zorlaştırır. Gazi ve şehit aileleri için mülk edinmek herkesten daha zordur. Sevdiği insanı yâda uzuvlarından birini kaybeden bir kişinin hayata tekrar tutunması elbette psikolojik taraf göze alındığında oldukça zordur.

Ülkemizde intiharı önleyen politikaları destekleyen ilgili bakanlıklarımız, kanıta dayalı psikoterapilerin kullanımını teşvik eden politikaları savunur, zihinsel sağlığın teşviki aktif görevden ustalık statüsüne geçilir, teşvik edilir. Askeri personel ve gazilerle ilgili sağlık araştırmaları ve özelleştirmeye karşı çıkarken aslında amaç entegre bakımı korumak ve desteklemektir. 

Her ne kadar şehit ve gazilerimiz için devlet teşvikleri var ise de; Finanse vim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı sunan sistem oldukça avantajlıdır. %50’ye varan indirimler ile Finansevim Gazi ve Şehit Ailelerinin yüzünü güldürmektedir.  Üstelik genel bir oran veya tutar belirlemeden buna sahip olunabilinmektedir. 

Ekonomi dengesizleşirken kredi yükü altına girerek ev alabilme şansımız gitgide azalmaktadır. Çünkü değişen ekonomik şartlara göre maalesef kredi faiz oranları artışa geçmektedir. Üstelik bu durum gazi ve şehit aileleri için daha da zorludur.  Finans Evim sistemi başlı başına avantajlı bir ev satın alma sistemidir.  Ancak Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı ile tüm benzer sistemler üzerinde büyük bir fark yaratmıştır.  %50’ye varan indirim bir tek Finans Evim kampanyalarında görülmektedir. 

Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatı ve Avantajları nelerdir?

Tasaruflu ev sahibi olabiliyorsunuz, üstelik adeta altın günü mantığında noter huzurunda yapılan güvenli bir çekiliş ile… Ev satın almak istiyorsanız öncelikle aşağıdaki şartları yerine getirin;   

 • Sahip olmak istediğiniz evi seçin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Peşinatlı ya da peşinatsız hangi sistemi tercih ediyorsunuz, belirleyin.

Eğer gazi veya şehit ailesi iseniz Finans Evim uzman danışmanlarına başvurun ve şartlarınızı iletin. Size en uygun şartlar ile üstelik %50’ye varan indirimler ile Finansevim’den gazi ve şehit ailelerine ev alma fırsatını size sunacaktır.

Gazi ve Şehit yakınlarına özel Finansevim ev alma avantajları nelerdir? 

 • Dilerseniz peşinatsız,
 • Faizsiz,
 • Vadeleri taksit miktarınıza göre siz belirleyerek,
 •  %50’ye varan indirimle ile üstelik ister 100 bin ister 500 bin liralık bir mülk tercih etmiş olun fark etmez. 

Finans Evim ile ev sahibi olmak ve yukarıda saydığımız avantajlara sahip olmak için uzman ve profesyonel hizmet veren danışanlara ulaşın.  Herkesin kesesine uygun fırsatlar ile ev sahibi yapan Finans Evim, özellikle gazi ve şehit yakınlarına yönelik %50 indirim avantajı ile takdir topluyor. 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM