444 6 379

Finansevim’den Faizsiz Ev Kredisi

Birçoğumuzun hayali kendi evimizde, kira ödemeden oturmaktır. Ancak ev sahibi olma yolunda birçok zorlukla karşılaştığımız da bir gerçek. Ev alma hayalimizi mümkün kılmak için, yıllarca çalışıp, tüm birikimimizi, geri ödemeleri çok zor olan banka kredilerine feda edip, bir ev sahibi olmak için türlü mücadeleler veriyoruz. Finansevim, bu noktada bize, deneyimleri ve güvencesi ile birlikte, farklı alternatifler sunuyor.

Kredi tutarlarının çok fazla olduğu günümüzde, konut kredisi faiz oranları da bir hayli yüksek. Ev sahibi olmak bu noktada, orta ve dar gelirli vatandaşlar için neredeyse imkansız gibi. Finansevim, yıllarca hayalini kurduğunuz evi, size faiz ödemeden elde edebileceğiniz fırsatlar sunuyor. Sektörün en güvenilir kurumlarından biri olan Finansevim, bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapmış, güçlü referanslarla ilerliyor. Konut finansmanı bulmakta güçlük çeken herkese yardımcı olan Finansevim, yıllarca bu sektörde hizmet veren deneyimli kadrosu ile geliştirdiği sistemle, herkesin ev sahibi olabileceğini kanıtlıyor. Tüm bunları yaparken, sizden peşinat, ara ödeme, faiz, fark gibi ek ödemeler de istemiyor.

Giderek artan ev kiraları, özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için önemli bir gider oluşturuyor. Her ay bütçenizden düşen kira bedeli her geçen yıl daha da artıyor, hem birikimlerinizin önüne geçiyor hem de sizin olmayan bir eve ödediğiniz ücret belinizi büküyor. Bir ev sahibi olmak isteyenler ilk olarak bankaların konut kredilerine başvuruyor. İlk akla gelen yol olan banka kredileri, geri ödemede yaşanan zorluklar nedeni ile birçok insanın ev alma fikrinden vazgeçmesine neden oluyor. Yıllarca süren taksitler, ara ödemeler, faizler derken, satın almak istediğiniz evin fiyatından çok daha fazla bir geri ödeme ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Finansevim’in,  binlerce ailenin ev alma konusunda tereddütlerine son veren faizsiz ev kredisi modelleri, bu konuda size en büyük yardımcı. Uzman kadrosu ile Türkiye’nin hemen hemen her noktasında şubeleri bulunan kurumun amacı, orta ve dar gelirli kişilerin hayali olan evlerine hiçbir faiz ödemeden kavuşabilmeleri.

Bu hayali yaşayabilmek, kiracı olmaktan kurtulup kendi evinizin sahibi olabilmek için, Finansevim’e ulaşmanız yeterli olacaktır. Size en uygun evi hem de sizin istediğiniz şartlarda, ortak faydalarda buluşturan Finansevim, sizin için birden fazla seçenek sunuyor. Binlerce kişinin ev sahibi olduğu faizsiz ev kredisi modellerinden birini tercih ederek, siz de dilediğiniz evin sahibi olabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin her yerinden başvurabilir, sıfır ya da ikinci el bir ev konut sahibi olabilirsiniz.

Finansevim’e Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerinden, internet ya da telefon üzerinden ulaşarak, size uygun modeli belirlemeniz mümkün. Evinizi gerçek değerinde alarak, faiz, vade farkı gibi ek ödemelerden muaf olacağınız sistemde, birden fazla seçenek mevcut. İsterseniz, 12 aydan 360 aya kadar olan taksit fırsatlarını değerlendirebilir, isterseniz ‘vade ortası fonu’ modelinde olduğu gibi, taksit tutarlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. ‘Relax Ödeme Fonu’ ile Türkiye’de ilk defa uygulanan, dilediğiniz taksiti, herhangi bir ödeme planı oluşturmadan, dilediğiniz şekilde ödeyebileceğiniz modelle de ev sahibi olabilirsiniz.

Uzun yıllara dayanan deneyimi ve referanslarına olan güveni, binlerce insanı konut sahibi yapmış olmanın huzuru ile çalışan Finansevim, ev sahibi olmak isteyen herkes için uygun bir model sunuyor. Siz de kendi evinize sahip olmak, kiracı olmanın verdiği yükten kurtulmak istiyorsanız, en yakın şubemizle temasa geçebilir, hayallerinize uzanan yolda önemli bir adım atabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM