444 6 379

Finansevim’den Evimi Hemen Teslim Alabiliyor Muyum?

Finansevim, Tasarrufa Dayalı Finans sistemini faizsiz olarak Türkiye’de uygulayan kurumdur. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu sistemi insanların hizmetine sunmak için çıkılan bu yolda, ilk hedefimiz; insanlarımızın alım gücünü kolaylaştırmaktır. Günümüz şartlarında, dar gelirli vatandaşların ev ya da araba gibi maliyeti yüksek yatırımlar yapmaları çok zor bir durumdur. Ancak Finansevim, uyguladığı modellerle, faiz uygulamasına yer vermeden, kefil şartı aramaksızın, tamamen tasarrufa dayalı bir sistem oluşturmuştur.

Bu sistemin işleyişi karşılıklı güven ve yardımlaşma esasına dayanır. Eğer bir ev sahibi olmak istiyor fakat yeterli birikiminiz yoksa, Finansevim’in peşinat gerektirmeyen modellerini tercih edip, evinizi seçebilir, teslim tarihinde evinizi alabilirsiniz. Belli bir birikime sahipseniz, peşinat vererek, vadelerinizi kısa tutabilir, daha hızlı bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Ev veya araba, ne tür bir ihtiyacınız varsa, Finansevim’in aradığı tek şart T.C. vatandaşı olmanızdır. Böylece, kurumumuzun faizsiz olan tüm yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Alanında tecrübeli kadromuz ihtiyaçların belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modelleri en ince ayrıntısına kadar size sunar.

Evimi Ne Zaman Teslim Alabilirim?

Türkiye’nin her yerinden evinizi Finansevim sistemleri ile alabilirsiniz. Teslim tarihiniz geldiğinde, evinizde ekspertiz yapılır. Ardından eğer fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engelle karşılaşılmazsa, tapunuzu alıp, evinize yerleşebilirsiniz. Finansevim’de her şey, belli kurallar çerçevesinde ve tamamen sizin faydanıza çalışır. Ev alma sıranız geldiğinde, hak kazandığınız tarih dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız. Teslim tarihiniz neyse, o ay içinde işlemlerinizin hepsi tamamlanır. Finansevim’de her şey karşılıklı yapılan sözleşmelerde yazılı olarak belirtilir.

Finansevim’de, yapılan tüm kampanyalarda, taksitlere faiz uygulanmaz. Bu nedenle borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter. Katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep edilmez. Ev veya araba almak isteyenler, kampanyalardan yararlanmak isteyenler, gelir durumuna göre, kendilerine uygun olan modeli seçerler. Bu model üzerinden, taksitlendirmeler yapılır.

Finansevim aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM