444 6 379

Finansevim’de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?

Finansevim, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemini Türkiye’de uygulayan bir kurumdur. İlk hedefimiz, insanların alım gücüne göre, makul, öngörülebilir ödemelerle, insanları ev, araba sahibi yapmaktır. Faiz ödemeden, evden, arabaya, arsadan ofise, evlilik ve eğitim masraflarına kadar her türlü ihtiyacınız için başvurabileceğiniz Finansevim’de, dünyada uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemi modeli uygulanır.

Tüm bu modelleri uygularken, tecrübeli yol arkadaşlarımızı ekibimize dahil ettik. Alanında profesyonel kadromuz, ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modelleri size sunar. Yalnızca ev ve araba konusunda değil, aynı zamanda eğitim ve düğün gibi maddi olarak sizi zorlayacak durumlarda da yardımcınızdır.

Finansevim’in en önemli özelliklerinden biri, katılımcılarından kefil istememesidir. Karşılıklı güven, anlayışı ile kurumumuz ve katılımcılarımızla aramızda düzenlenen anlaşmalar sonucunda, belirli bir rota oluşturulur. Bu rota doğrultusunda, kişinin kendi belirlediği vadeler ve ödeme miktarları belirlenir.

Almak istediğiniz ev, araba, arsa gibi maliyeti yüksek yatırımlar için gerekli peşinatınız yoksa, Finansevim’de bu yönde bir planlama yapılır. Fonlarımızda peşinat zorunluluğu yoktur. Ellerinde peşinatı olmayan katılımcılarımız için hazırladığımız birden fazla kampanyamız bulunuyor. Peşinat gerekliliği bulunmayan bu kampanyalarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Belirli bir yatırımı olanlar, peşinat ödeyerek sisteme katılmak isteyenlerin işleri çok daha kolaydır. Her ne kadar peşinat zorunluluğu bulunmasa da, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır. Bu avantaj, siz katılımcılarımıza daha kısa vadeler olarak geri döner.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM