444 6 379

Finansevim’de Peşinat Ödemek Zorunlu Mu? Çalışma Bedeli Nedir?

Finansevim, tasarrufa dayalı ev alımlarında öncü firmalar arasında yerini almış durumdadır. Bilindiği üzere günümüzde normal yollardan ev alımları belli birikimlere olan ihtiyaçları artırmaktadır. Ancak günlük yaşamın gereklilikleri özellikle orta ve düşük gelir gruplarının birikim yapabilmelerine mani olmaktadır. Bu neden yüzünden orta ve düşük gelir grupları için ev alımlarında en iyi yol taksitli sistemlerdir. Finansevim bu sistemler arasında avantajları en yüksek olanıdır.

Finansevim Peşinat İstiyor Mu?

Ev alımları için taksitli sistemler uygulaması firmanın en iyi yönüdür. Peki, Finansevim peşinat istiyor mu? Bu sorunun yanıtı oldukça önemlidir. Çünkü peşinat demek yine birikmiş paraların bulunması demektir. Ancak katılımcıların Finansevim sistemlerine dâhil olabilmeleri için hiçbir şekilde peşinat ödemeleri zorunlu değildir. Bu neden yüzünden herhangi bir birikmişi olmayan vatandaşlar da aylık kendi belirleyecekleri rakamları taksitli olarak yatırarak ev sahibi olabilmektedir.

Finansevim Peşinat Ödenirse Avantaj Elde Edilir Mi?

Katılımcılar Finansevim peşinatsız ev alımı ile avantaj elde edebilmektedir. Fakat peşinatların zorunlu kılınmaması hiç alınmadığı anlamına da gelmemektedir. Birikmiş paraları olanlar ya da peşinat ödemesi yapmak isteyen katılımcılar ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. Peşinat ödemesi yapılması belli avantajlar getirmektedir. Öncelikle ödemeler genel rakamlardan düşeceği için vadeler daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bunun yanı sıra bazı sistemlerde konutların alınabilmesi için yatırımların belli rakamlara ulaşması beklenmektedir. Peşinat ödemeleri bu rakamlara aha hızlı ulaştıracağından konut alımları da hızlanmaktadır.

Finansevim Çalışma Bedeli İle Peşinat Aynı Mı?

Peşinat zorunlu olmasa da Finansevim çalışma bedeli almaktadır. Ancak çalışma bedelleri peşinatlarla aynı değildir. Bu bedeller, katılımcıların ilk ödemeleri ile birlikte talep edilmektedir. Bilindiği üzere Finansevim firmasının işlemesi için belli organizasyonlar yapılmaktadır. Ayrıca firmada pek çok personel görev yapmaktadır. Çalışma bedelleri bu nedenler yüzünden talep edilmektedir. Üstelik talep edilen rakamların miktarları pek çok kredi sistemi ile kıyaslandığında bir hayli düşüktür. Katılımcılar çalışma bedellerinden başka ek masraflarla karşı karşıya da gelmemektedir. Bu neden yüzünden Finansevim peşinat olmadan ev alım sistemlerinde en güvenilir olanıdır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM