444 6 379

Finansevim’de İstediğimiz Evi Alabiliyor Muyuz?

Finansevim, kurulduğu günden bu yana, uzman kadrosunun tecrübesini rehber alarak, dar gelirli vatandaşların, birikimlerini en iyi şekilde değerlendirebilmesi için çalışır. Bunu yaparken, yalnızca belirli bir bölgeyi değil, ülkemizin genelinde, ev ihtiyacı olan vatandaşlara çözümler sunar.

Finansevim, geliştirdiği birden fazla modelde, kişi hangisini tercih etmek isterse, en kolay ve hızlı şekilde ev, arsa, araba ve diğer ihtiyaçları için başvuru yapar. İsterseniz peşinatlı, isterseniz peşinat yatırmadan, sizin tercihiniz doğrultusunda bir plan oluşturulur. Vade seçimleri de sizin tarafınızdan belirlenir.

Finansevim’in güvene dayalı modellerinde, kişilerin istekleri ve imkanları göz önüne alınır. Peşinat yatırmak isteyen, birikimini kullanan ya da peşinat yatıramayan ama ev sahibi olmak isteyen herkes bir ev ya da araba sahibi olabilir. Bu doğrultuda, kişiye özel hazırlanan ve ödeme kolaylıkları sunan modeller de, tamamen alım gücünüz ve ödeme imkanlarınız göz önüne alınır. Karşılıklı yapılan ve yasal sözleşme ile haklarınız güvence altına alınır.

Türkiye çapında geniş bir ağı bulunan Finansevim’e birçok yoldan ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Yalnızca İstanbul’da değil, hemen hemen her bölgemizde Finansevim’in şubelerine uğrayabilirsiniz. Hangi bölgeden ev almak isterseniz, size yardımcı olmak için bekleyen arkadaşlarımızla çalışabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden, evinizi Finansevim güvencesi ile alabilirsiniz. Finansevim’in uyguladığı modellerle, hem kolay, hem kısa sürede, herhangi bir faiz uygulaması ve peşinat zorunluluğu olmadan tapunuzu alabilirsiniz. Teslimat tarihinizin gelmesinin ardından, evinizde yapılacak olan ekspertiz sonrası, eğer fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel bulunmuyorsa tapunuzu alabilir. Gönül rahatlığı ile evinize sahip olabilirsiniz.

Bir ev sahibi olma fikriniz varsa, öncelikle, ülkemizin hangi bölgesinde ev almaya karar vermeniz ardından Finansevim’in hangi modelinin sizin için uygun olduğunu incelemeniz gerekiyor. Peşinat kullanıp, kullanmayacağınız ya da ödeme planlarınız için oluşturulacak takvime karar vermeniz ardından, evinizi seçebilir ve sürece dahil olabilirsiniz. Finansevim, ülke çapındaki geniş ağı ile size yardımcı olacaktır. Dilerseniz telefonla da Finansevim’e ulaşabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Dilerseniz de size en yakın bir Finansevim şubesine uğrayabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM