444 6 379

Finansevim’de Arabanız Peşinat Olarak Kullanılabilir mi?

Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ‘tasarrufa dayalı finans sistemi, Finansevim’in Türkiye’de uyguladığı bir sistemdir. Kurum olarak, amacımız, bize başvuranların alım gücünü kolaylaştırmak ve faizsiz çözümler sunarak, orta ve dar gelirli vatandaşlarımızın hayallerine kavuşmasıdır. Evden, arabaya, arsadan ofise ve hatta evlilikten eğitim ihtiyaçlarına kadar tüm gereksinimlerinizi karşılamak için Finansevim’in modellerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Tasarrufa dayalı finans sistemi, size, gelir durumunuza göre yapacağı makul taksitlendirmelerle yardımcı olan bir sistemdir.

Finansevim, teknolojisi, alt yapısı, tecrübeli kadrosu ve geniş bayi ağı ile ihtiyaçlarınızın belirlenmesinde ve çözüme kavuşturulmasında yardımcı olur. Özellikle yıllarca bir evin ya da arabanın hayalini kuran, bunun yanında, eğitim ya da evlilik gibi maddi ağırlığı fazla olan giderlerde size yardımcı olmak için çalışan Finasevim’de herkese göre bir model bulunur.

Finansevim’in diğer kurumlardan en büyük farkları, ara ödemeler, zorlayıcı taksitlendirmeler ve faiz uygulaması yoktur. Bunun yanında Finansevim’de kefil de istenmez. Peşinat ödemesi tamamen katılımcılara bağlıdır. Eğer birikiminiz varsa peşinat yatırabilirsiniz fakat yeterli birikiminiz yoksa sizden peşinat istenmez. Peşinatsız modellerimizden birine dahil olursunuz. Ancak, peşinat ödemeleri, her zaman vadelerin daha kısa sürede bitmesini sağlar.

Bir diğer avantajımız, katılımcıların belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep etmememizdir. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez. Tüm bu maddeler, karşılık yapılan sözleşmelerde açık olarak belirtilir.

Herşey bitip, Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bir bekleme sürüniz olmaz. Teslim tarihiniz geldiğinizde, o ay İşlemleriniz tamamlanır ve evinize sahip olabilirsiniz.

Arabamı Peşinat Olarak Verebilir miyim?

Finansevim’e başvuran katılımcıların en çok sorduğu sorulardan biri, ‘arabamı peşinat olarak verebilir miyim?’ sorusudur. Bunun için ekspertiz raporunun sonucuna göre, ilgili olan aracın, Finansevim komisyonu tarafından uygun görülmesi gerekir. Raporda belirtilen acil satış değerinin 3 katı bedelinde proje açılması durumunda geçerli olur. Ayrıca, ekspertiz masrafları, müşteriye aittir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM