444 6 379

Finansevim’de Ara Ödeme Var Mı?

Tasarrufa dayalı finans sistemi, dünyanın birçok ülkesinde uygulanır. Bu sistemi Finansevim olarak, ülkemiz insanlarının da hizmetine sunmak için bu yola çıktık. Amacımız; insanlarımızın alım gücünü kolaylaştıracak çözümler bulmak. Bu hedefimizde ilerlerken, ilk sorumuz insanlarımızın en uygun ve avantajlı yollarla faiz ödemeden, evden arabaya, arsadan ofise ve hatta evlilikten eğitim ihtiyaçlarına kadar tüm gereksinimlerini nasıl karşılarız oldu. Bu nedenle, dünyada uygulanan ve başarılı olan ‘Tasarrufa Dayalı Finans Sistemini’ faizsiz olarak Türkiye’de uygulamaya karar verdik.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistem hakkında Türkiye’deki en tecrübeli yol arkadaşlarını bir araya getirmek yaptığımız ilk iş oldu. Hepsi birbirinden tecrübeli ve deneyimli kadromuz ihtiyaçların belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modellemeleri beliler ve çözüme kavuşturmak için çalışır.

Finansevim, bu sistemi sunarken, insanlarımızın sadece ev ve araba gibi ihtiyaçlarını düşünmedi. Aynı zamanda, ülkemizde küçük birikimlerini bir araya getirmek isteyen ve bu birikimle iş kurmak, eğitimini sürdürmek, evlilik hayalleri kurarak mutlu bir yuva sahibi olmak isteyen binlerce insanımızın bu hayallerine kavuşmaları için alternatif çözümler ürettik.

Diğer yöntemlerden farklı olarak, Finansevim’de ara ödemeler, zorlayıcı taksitlendirmeler ve faiz uygulaması yoktur. Fon sistemi tamamen faizsiz yapı üzerinde kurulmuştur. Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter. Ayrıca, sistemimize dahil olmak isteyen katılımcılardan kefil de istenmiyor.

Finansevim, katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim fonlarında ara ödeme zorunluluğu olmadığı gibi peşinat zorunluluğu da yoktur. Peşinat ödemesi yapamayacak olan müşterilere kendi imkanlarına göre kampanyalar sunulur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Tüm bunların sonunda, Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız. Teslim tarihiniz geldiğinizde, o ay İşlemleriniz tamamlanır ve evinize sahip olabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM